2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaslar gebeligin ilk haftalari yani 1. Trimestarda kalca agrisi ceken oldu mu? Sag tarafimda arada agri hissediyorum kalcada yani...benzer durum yasayan var mi?
Ben hahahaha bu da mı aynı seninle canım benim herşeyimiz aynı🙈 2-3 sayfa önce ben sordum aynısını sağ kalçamdan bacağıma doğru inen değişik bir ağrı

Ben canım sol bacağımda yaşadım aynısını. Derin ven trambozundan şüphelenip kalp damar cerrahisinde randevu alıp doppler yaptırdım. Temiz çıktı doktor varis dedi. Bel fıtığı da ağrı yapabiliyormuş.
Artarsa ben de gitcem canım geçmiş olsun bel fıtığım yok bildiğim kadarıyla ama belli olmaz duruma göre hareket etcem artık çok tşk ederim🤗🌸

Merhaba herkese:KK37:
Birkaç gündür boğazımda lokma varmış gibi hissediyorum. Ne kadar su da içsem inmiyor aşağı. Buradan bi arkadaş geçenlerde aynı şeyi yaşamıştı. reflüden oluyormuş dedi ama çözümü nedir bunun 🙁 bulantım olmadı pek bu haftaya kadar ama bu his arada bulantı yapıyor bende 🙁
Uykudan en az 2 saat once yeme icmeyi kesin,yuksek yastikta uyuyun,yemekten sonra uzanmayin ,baharat ve asitli gidalardan uzak durun🙏

Ben hahahaha bu da mı aynı seninle canım benim herşeyimiz aynı🙈 2-3 sayfa önce ben sordum aynısını sağ kalçamdan bacağıma doğru inen değişik bir ağrı
Ben de simdi onceki sayfalari okurken denk geldim zaten🤣🤣dunden beri sag kalcama biri yumruk vuruyor gibi agri giriyor ve korkuyom yani😬internette genelde 2. Ve 3. Trimestarda olur diyorlar yani cok ilginc

Kızlar bu gün kokusuz çok yoğun kıvamda akıntı geliyor baya uzayan akıntı rengi çok açık sarı beyaz gibi tedirgin oldum var mı yaşayan iki gün üşüttüm biraz ondan olabilir mi

Ben de simdi onceki sayfalari okurken denk geldim zaten🤣🤣dunden beri sag kalcama biri yumruk vuruyor gibi agri giriyor ve korkuyom yani😬internette genelde 2. Ve 3. Trimestarda olur diyorlar yani cok ilginc
Seninde mi dün başladı 🙈 geçmiş olsun kuzum🙏🏻 Hayır oğlun olursa hiç şaşırmıcam bir çok şeyimiz aynı gitti ilginç💙 Ama kızın olursa daha çok sevincem malum isim mevzumuz🙊 Sağlıkla gelsin miniğin tabi şaka bir yana, bu arada inş artmaz bu ağrımız

Seninde mi dün başladı 🙈 geçmiş olsun kuzum🙏🏻 Hayır oğlun olursa hiç şaşırmıcam bir çok şeyimiz aynı gitti ilginç💙 Ama kızın olursa daha çok sevincem malum isim mevzumuz🙊 Sağlıkla gelsin miniğin tabi şaka bir yana, bu arada inş artmaz bu ağrımız
Amin canim saglikla gelsin kuzular🤲...ben de kiz diye geciriyorum icimden tabi ama hani burdan cogu belirtilerimiz hatta neredeyse tamami ayni gibi😬🤣...canim benim bacagima inmiyor ama bildigin kas agrisi gibi bi anda kramp giriyor sag kalcama halbuki uzerine de yatmadim hep soluma yatarim...dun doktora dedim magnezyuma baslayacakmiyiz diye sonra ki gelisinde dedi suan erken dedi....hani hareketsizlik olsa niye saga sola da girmezmiydi ayni agri...bir de dun ailelerimize acikladik ilk defa...10 haftalik olduk diye Rabbim.korusun korka korka soyledim ...saglikla dogsunlar gercekten burda bu kadar yaziyoruz kimseye anlatamadigimiz seyler anlatiyiruz..yani hamilelik.psikolojisini anca bir hamile anlar ,o endiseyi yasamayan yoktur eminim ....en ufak bir belirtide acaba bisey mi oldu korkusu ...burdan hemen yazip senle ayni seyleri yasayani gorunce rahatlama ve birbirimize verdigimzi destek paha bicilemez...Rabbim saglikla kollarimizda gormeyi nasip etsin bebislerimizi 🤲

Çiğ köfte benimde kırmızı çizgim çok severim, aslında evde yapma şansın varsa zararsız bir şekilde yapabilirsin.ama yapamayacak gibiysen de ye bişi olmaz çok abartmazsan bence. Ben ilk hamileliğimde yemiştim. Şimdide yiyorum evde yapıp,yedikten sonra epey şişiriyor beni tabi. =)

Canım etsiz yapıyorsun di mi 🙂

Uykudan en az 2 saat once yeme icmeyi kesin,yuksek yastikta uyuyun,yemekten sonra uzanmayin ,baharat ve asitli gidalardan uzak durun🙏
Aslında olabildiğince dikkat ediyorum bunlara ama daha sıkı uymam gerekiyor sanırım. Umarım hamilelik boyu sürmez.
teşekkür ederim 🙏

Amin canim saglikla gelsin kuzular🤲...ben de kiz diye geciriyorum icimden tabi ama hani burdan cogu belirtilerimiz hatta neredeyse tamami ayni gibi😬🤣...canim benim bacagima inmiyor ama bildigin kas agrisi gibi bi anda kramp giriyor sag kalcama halbuki uzerine de yatmadim hep soluma yatarim...dun doktora dedim magnezyuma baslayacakmiyiz diye sonra ki gelisinde dedi suan erken dedi....hani hareketsizlik olsa niye saga sola da girmezmiydi ayni agri...bir de dun ailelerimize acikladik ilk defa...10 haftalik olduk diye Rabbim.korusun korka korka soyledim ...saglikla dogsunlar gercekten burda bu kadar yaziyoruz kimseye anlatamadigimiz seyler anlatiyiruz..yani hamilelik.psikolojisini anca bir hamile anlar ,o endiseyi yasamayan yoktur eminim ....en ufak bir belirtide acaba bisey mi oldu korkusu ...burdan hemen yazip senle ayni seyleri yasayani gorunce rahatlama ve birbirimize verdigimzi destek paha bicilemez...Rabbim saglikla kollarimizda gormeyi nasip etsin bebislerimizi 🤲
Benim bacağım çekiyor gibi oluyor ama dün sadece sağ kalçam ağrıyordu bugün bacağıma vurdu farklı bir ağrı🙄Ben de kullanıyordum magnezyum hamilelik öncesinden beri 2 haftadır bıraktım şuan için gerek yok içmene dedi doktorum ama bir zararı yoktur diye düşünüyorum sorup tekrar başlarım heralde, evet burda rahatlıkla soru sorup paylaşım yapabiliyoruz bizi bizden başkası anlayamaz ki💙

Kesinlikle öyle yemek yapmak beni de asiri yoruyor kuzum😅. Ama dediğin gibi dikkatli beslenmek için evde yapıyorum mecbur yoksa ne kadar kalorili sey varsa canim çekiyor yalan yok 😁😁
Al benden de o kadar zor tutuyorum kendimi bu saatte bile canım kurabiye kek filan çekiyor kalkıp yaparım üşenmem de 😂😂 kilodan korkuyorum. Kalori hesabı yaparak yaşıyorum artık.

Arkadaşlar merhaba. Burun tıkanıklığı yaşayan var mı aranızda. Çok sık burnum tıkanır oldu arada da öksürüyorum. Korona olmaktan çok korkuyorum. Ateşim yok.

Arkadaşlar merhaba. Burun tıkanıklığı yaşayan var mı aranızda. Çok sık burnum tıkanır oldu arada da öksürüyorum. Korona olmaktan çok korkuyorum. Ateşim yok.
Bende boğazım agridi bikac gün ballı zencefili süt içtim geçti korkma korona da burun akıntısı olmuyo öksürük oluyo sadece geçmiş olsun nane limon çayı yap iyi gelir 😊

X