2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çiğ köfte benimde kırmızı çizgim çok severim, aslında evde yapma şansın varsa zararsız bir şekilde yapabilirsin.ama yapamayacak gibiysen de ye bişi olmaz çok abartmazsan bence. Ben ilk hamileliğimde yemiştim. Şimdide yiyorum evde yapıp,yedikten sonra epey şişiriyor beni tabi. =)
Normalde evde yapıyorum çok da güzel oluyor ama mutfağa giremiyorum ya sanki kokuyormuş gibi geliyor. Kahvaltıyı falan eşim hazırlıyor.

Eki Görüntüle 2772137
Kızlar ikilimin sonucu böyle çıkmış ama rapor ektedir kısmını göremedim orayı nasıl açıcam bilen varmı e nabızda gözükmüyormu acaba bide değerler nasıl ilk gebelik benimde tecrübeli anneler bakarmısınız
İlk hamileliğimde ikili test yaptırmıştım ama inanki unuttum ne nedir. Ama değerler normal yazıyor bir sıkıntı yok gibi. Tabi tüm sonucu görmek lazım.

Bugün doktorumuza gittik bizde 🌸🤗 hareketlerini o kıpırdanışlarını görmek onu görmek harika bir şeydi hatta ense ölçüsünü almaya çalışırken uyudu bile yavrucuğumm ❤ hareketlendirmek için 1 dk falan uğraştı doktorumuz 😁 ilk ölçüde 1.6 son ölçüde 1.8 çıktı normal değil mi arkadaşlar ? Birde fotoğrafını eklicem belki cinsiyet tahmini gelir 🤗 doktorumuz bir şey söylemedi 18. Haftada gelin dedi bana biraz arası fazla geldi sanki. 11+6 yız şu an

Eklentiler

• 20210129_183132.jpg
    20210129_183132.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar selam🌸benim dünden beri sağ kalçamdan bacağıma inen bir ağrı var ayaktayken de yatarken de canım yanıyor ağrıyı tarif edemiyorum ama kalçamdan bacağıma vuran değişik bir ağrı yaşayan var mı buna benzer birşey 🤔
merhaba bu gebeliğimde henüz böyle birşey yaşamadım ama ilk gebeliğimde bu tarz ağrılar çektiğimi hatta bir kaç gün topallayarak gezdiğimi hatırlıyorum. megnezyum takviyesi vermişti galiba doktorum.

Bugün doktorumuza gittik bizde 🌸🤗 hareketlerini o kıpırdanışlarını görmek onu görmek harika bir şeydi hatta ense ölçüsünü almaya çalışırken uyudu bile yavrucuğumm ❤ hareketlendirmek için 1 dk falan uğraştı doktorumuz 😁 ilk ölçüde 1.6 son ölçüde 1.8 çıktı normal değil mi arkadaşlar ? Birde fotoğrafını eklicem belki cinsiyet tahmini gelir 🤗 doktorumuz bir şey söylemedi 18. Haftada gelin dedi bana biraz arası fazla geldi sanki. 11+6 yız şu an
Ya aslında böyle ultrason fotoğraflarına yorum yapmam doktorlar göremedik ten sonra biz bilemeyiz diye. Ama nedense görür görmez kız geçti içimden :) ense kalınlığı normal çıkmış canım hayırlısıyla kucağına almak nasip olur inşallah :)

bence isteksiz geleceklerse kimseyi çağırıp kendiniz huzursuz etmeyin kızlar. 1 de olsa iki de olsa. Allah yardım eder diye düşünüyorum. ben de kimseyi istemiyorum. inşallah da gelmezler.

Çok teşekkür ederim eskisine göre biraz daha az diyebilirim. Bu konuda bir arkadaşımız zor şeyler yaşadı meğer bacağında pıhtı varmış ilaca başladı Ama onunki dayanılmayacak gibiydi diye hatırlıyorum benimki ağrıyor ama dayanılmayacak gibi değil Arada bir ağrıyor benim hatta tam aynı sağda benim de(bebek de sağda) Bu yüzden üstüne gitmedim ama ben ekstra rahat davranıyor olabilirim eğer dayanamıyorsanız ve aklınzda soru işareti varsa gidip tetkik yaptırırsınız içiniz rahat eder 🤲🏻❤️
Yok şuan için dayanılmaz değil ağrım biraz daha bekleyeyim artarsa giderim doktora madem çok tşk ederim cevap için💙💙💙

Kızlar doktor cinsiyet için ikisi de yüzde 90 kız dedi. Değişir mi acaba 16.haftaya kadar?

Masallah Allah tamamina erdirsin 2 prenses geliyor. İkiz kizlar çok tatlı oluyor. Ama Canim daha erken .kız denilip erkeğede dönebiliyormuş. En garanti 15 16.haftalar

Bendede oluyor ara ara canım. Ogluma hamileligimde cok fazla olmustu . Kalcadan dizkapagimin arkasina damar çekilmesi gibi tuhaf bir ağri oluyordu
Ah birebir aynısı tarif edemediğim şey birebir bu çok güzel tarif etmişsin canım 🙈 umarım artmaz sebebi ne acaba rahim genişlemesi ile alakalı desem herkeste olurdu siyatik falan mı acaba biraz bekleyeyim geçmezse gideyim doktora, ya ağrı çekmek sorun değil bebişe birşey olmasında tek derdimiz onlar işte yerimm yaa tüm bebişeri yerimmm 💙
Canım benımde belımden bacagıma vurıuor agrı kucuk bel fıtıgım var ondan olblrmış ya da magnezyum eksıklıgındende olabılrmıs oyle soyledı bı doktor

Magnezyum kullanıyordum bıraktım epeydir kullanıyordum hamilelik öncesinden devam edeyim bari işe yarar belki teşekkür ederim cevabınız için çok geçmiş olsun💙
merhaba bu gebeliğimde henüz böyle birşey yaşamadım ama ilk gebeliğimde bu tarz ağrılar çektiğimi hatta bir kaç gün topallayarak gezdiğimi hatırlıyorum. megnezyum takviyesi vermişti galiba doktorum.
Merhaba, Evet arkadaşta yazmış magnezyum takviyesi ben de devam edeyim bırakmıştım magnezyumu, inş bu gebeliğinizde yaşamazsınız🤗 teşekkür ediyorum cevabınız için sağlıkla alın bebişinizi kucağınıza 💙

Ya aslında böyle ultrason fotoğraflarına yorum yapmam doktorlar göremedik ten sonra biz bilemeyiz diye. Ama nedense görür görmez kız geçti içimden :) ense kalınlığı normal çıkmış canım hayırlısıyla kucağına almak nasip olur inşallah :)
Bende ne kadar mide bulantısız da olsam kız diye geçiriyorum içimden ama babamız hep oğlum diye seviyor 😄 bakalım kimin içinden geçen olacak :)))) amin inşallah hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza :) sizin belli mi

Bende ne kadar mide bulantısız da olsam kız diye geçiriyorum içimden ama babamız hep oğlum diye seviyor 😄 bakalım kimin içinden geçen olacak :)))) amin inşallah hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza :) sizin belli mi
Henüz belli değil sağlıklı olsunda cinsiyeti hiç önemli değil. 4 yaşında bir kızım var bu arada :)

Eki Görüntüle 2772137
Kızlar ikilimin sonucu böyle çıkmış ama rapor ektedir kısmını göremedim orayı nasıl açıcam bilen varmı e nabızda gözükmüyormu acaba bide değerler nasıl ilk gebelik benimde tecrübeli anneler bakarmısınız
Canım grafikli rapor yok mu ? Mail mi attılar alt kısımlara bak oraya ekli olabilir grafikli rapor

X