2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Günaydın kızlar saglıklı mutlu sabahlar. Benim kontrol 10.30 da. Sabaha kadar 4 kere uyandim uyudum. Herseferindede kabus gördüm bebekle ilgili.her uyandiğimdada şükür rüyaymış dedim. Korkuyorum hastaneye gitmeye. Alla im kimseye hayal kırıklığı yaşatmasin
Güzel haberlerle çıkmışsınız , gözünüz aydın hadi🤗

Son düzenleme:
Kızlar ikili test için görüştüm bir perinatologun asistaniyla.Ultrason için 500 lira fiyat verdi.Kano ayrı bir lab.da yaptiriyorsunuz gibi bişey dedi.Kafam karıştı ikisininde aynı doktor yapmıyor mu?
Sizler kan için ayrı ultrason için ayrımı fiyat odedeniz ilk defa başıma geldiği için bilmiyorum bu konuları pek.

Kızlar ikili test için görüştüm bir perinatologun asistaniyla.Ultrason için 500 lira fiyat verdi.Kano ayrı bir lab.da yaptiriyorsunuz gibi bişey dedi.Kafam karıştı ikisininde aynı doktor yapmıyor mu?
Sizler kan için ayrı ultrason için ayrımı fiyat odedeniz ilk defa başıma geldiği için bilmiyorum bu konuları pek.
Hayır canım ultrason için extra para ödemiyorsun normal muayne parası ödeyip bakıyorlar ama kan için extra ödüyorsun okadar hangi hastane çok saçma yani

Hayır canım ultrason için extra para ödemiyorsun normal muayne parası ödeyip bakıyorlar ama kan için extra ödüyorsun okadar hangi hastane çok saçma yani
Canım bu hastane değil özel muayenehanesi olan bir doktor.
Benim doktorum farklı.Kenei doktorum ikili testin bir perinatoloji uzmanınin yapmasını istedi.Bende dışardan bir doktor buldum.Asistani onc ultrason yapılıyor dedi aynı günde kan veriliyor sanirim ama kanı başka bir lab.da yada kendi takipli hastan lemde yaptirabilecegimi söyledi.

kızlar ikili test sonucu çıkan olursa paylaşın b-hcg değerinin kız bebek bekleyen annelerde daha yüksek olduğuna göre bilimsel bir metin okudum. hem doğru bilmesek de eğlenceli olur bence :)
Ya bana 13 te çıkıntı var gibi ama henüz küçük bişey diyemiyorum dedi 14. Haftada büyük ihtimalle kız dedi başka bi doktor ama beta değerim 21 🙈

Basda kiz denildimi cok degisiyor temmuz annelerini takip ediyorum 1112 13. haftalards kiz denilenlerden degisenler olmus. 2016 eylul annelerindeydim zamaninda 20. haftaya kadar okadar degisen olduki özellikle kiz denilip erkege dönenler😅
Son yıllarda mı bu değişimler yani ultrasonlar bu kadar ileri düzeyken bu yanılmalar öyle mi 🤷‍♀️

Eklentiler

• 20210122_110109.jpg
    20210122_110109.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 53
30.haftadan sonra kız beklerken oğlu olacağını öğreneni biliyorum kulaktan duyma bilgi değil direk tanıdığım biri :))
Evet benimde direk tanigim biri dogums 1 2 ay kala ögrendi kiz beklerlen oglu olacagini. Ayyy insallah yasamayiz böyle bisey. Ben 20. haftada garanti olsun die 2 ayri doktora sorucam🤣

Bu da benim 3. Ve en gergin hamileliğim. 2. Bebeğimi kaybettim. En gergin bu hamilelikte olduğum halde ne bir mide bulamtım var ne tiksinmem ne koku hassasiyetim. Gebeliğe dair hiç bir emarem yok.

ama daha önceki hamileliklermde daha 3er haftalıkken mide bulantılarım başlamıştı, göğüslerm füze olmuşlardı, etten tiksinmiştim...

2.hamileliğimde canım hep sağlıklı sebzeler, salatalar geçerdi mesela, ama bebeğim sağlıklı değilmiş. Şimdi de elim hep karbonhidrata gidiyor, umarım bu bebek iyidir.

gerçekten ben de anlayamıyorum bu hamilelik hallerini
Ben de sürekli karbonhidrat ağırlıklı şeyler yiyorum gebeliğin başından beri. Acaba bende mi sıkıntı var diyordum. Şimdiye kadar resmen peynir ekmekle beslenerek geldim

Kizlar hepinize teşekkür ederim. Icim rahatladi biraz olsun. Rabbim kimseye hayal kırıklığı yaşatmasin.

Ay canım çok şükür çok sevındım. O zman nub teorisi tuttu sende 🤗 sağlıcakla kucağına al inşallah

ayy gözünüzaydın cnm çok sevindimm :)

Gözun aydin🎉🎉🎉 foto verdimi canim nub yada bacak arasi ben gec ögrenecegim icin fotolara bakip tahminde bulunmak istiyorum😅

Gözün aydın canımm

Aynen o daha garanti bence nub yaniltabiliyor

Güzel haberlerle çıkmışsınız , gözünüz aydın hadi🤗

Çok sevındım canımmm 🥰😍

X