2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
aynen bende ogrenmeye xalisiyorum . iki test icin 75% ikizlere 50% dogruluk dedi ama Fetal Dna cok daha pahali ve 90%+ daha garanti. ikili test yapsakda bence hep acaba diye kalicak bilmiyorum
İkili test ikizlere yapılmıyor diye okumuştum bende sanırım.Yüksek risk verebiliyormuş.O yüzden ikiz gebeliklerde yapılması uygun görülmüyor galiba

K Kelebeginruyasi35 kuzum sabah aç karnına sıcağa yakın ılık bir bardak su iç, sonra hemen üzerine 2 tane de kuru kayısı ye. Ben kabızlığa böyle çare buldum.
Sabahları aç karına su içmek alışkanlığım ama tabi soğuk sayılabilecek şekilde. Kayısıyı da hep tok yemiştim bir de öyle deneyeyim canım

Sana da geçmiş olsun canım.. Benim 3 haftadır 3-4 g0ne çıktı malesef Zeytinyağı çok acı geliyor ya öylesine tüketmek onuda denemiştim önce zeytinyağından soğuyordum nerdeyse iyi olmana sevindim sabah aç karına kayısı denicem bakalım işe yarar umarım da zeytinyağına dönmem yine :) çok teşekkür ederim

Bebeklerin suyundan örnek alıp test yapıyorlar risklerini falan araştırmadım gerci doktor da ısrarla önce ikili test görmek istiyorum diyor
Amniyosentez risk biliyorsunuz o nedenle doktorlar ellerinde bir veri yoksa yapmayı düşünmüyorlar. İkizler hakkında pek bilgili değilim test sonuçları be kadar güvenilir bilmiyorum ama bir arkadasım daha 4 aylık olmadan detaylı ultrason ile bebeklerden emin olduklarını söylemişti.

22.haftada detaylı bakıcaz dedi doktor detaylıyla emin olunuyorsa ikili yaptırmaya da gerek tok

22.haftada detaylı bakıcaz dedi doktor detaylıyla emin olunuyorsa ikili yaptırmaya da gerek tok
Onların tam neler yaptırdıklarını bilmiyorum, sadece ilk trimesterda bebeklerin böbreklerine kadar bakıldığını, sorun olmadığına ikna olduklarını söylemişlerdi. Belki doktor ve cihaza çok güven duymus olabilirler. Asla hatalı yönlendirmek istemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…