2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Cnm belirtilerin devam ediyor mu? Belki gec dollenme olmustur allahtan umit kesilmez. Ama allah korusun dogruysa bile cok sukur iki evladin daha var hem gene olur hayirlisiyla insallah

Arada belirtilerde azalma olabiliyormus keske benim de azalsa ama maalesef artarak devam ediyor. Dr dun sade dondurma onerdi madodan aldik o kdr iyi geldiki anlatamam bi de buzlu su ic dedi o da harika hissettirdi :)

Canim gec döllenme olabilir. Benimde 1 hafta geriydi 2 haftadar 3 gün ileri diyor. Oglumdada 8.haftada kalp atisi yoktu 10gün sonra duyduk . Allah yar ve yardimcın olsun

Ben ikili test yaptırıcam sorun çıkmazsa diğerini yaptırmayı düşünmüyorum oğlumda da öyle yaptırdım çok şükür sorun olmadı diğer 3bin tl filan gerek yok die düşünüyorum ama ikizse ikili testi önermiyorlar

Insallah guzel haberlerle gelirsiniz. Kendinizi cok uzmeyin pozitif ve guzel seyler dusunmeye calisin sonuclar da guzel olsun. Dualarim sizinle

Arkadaslar hamilelik ne zormus veta bana mi oyle geliyor...ilk gebeligim ve 3 tane dusugum var ...8.haftadayim suan ama paranoya oldum ...belirtilerim ilk gunden beri sadece gogus hassasiyeti ve bi kac kere de kasik agrim oldu....yani benim niye midem bulanmiyo felan diyip kafayi yicem bebek saglikli mi diye dusunup kafayi yecem...elimden gelse eve ultrasin makinesi alacagim...bir tek ben mi oyleyim acaba

Merhaba ben de en basindan beri mide bulantim yok diye endiseliyim resmen ne zaman miden bulanacak diye bekliyorum...hepimuz mazosist olduk

Günaydin kızlar cok şükür şuan kanam yok.insallahra olmaz. Ama sürekli sol tarafima saplanma hissi oluyor yatakta dönerken kramp gibi .1 aydir oluyir doktira sormayi unuttum. Sizlerde oluyormu
Bende de sağ tarafta oluyor ama sürekli değil. Gün içinde mutlaka oluyor ama bazen gece ağrısına uyanıyorum o tarafa çok yatınca. Doktor normal demişti.

Cnm belirtilerin devam ediyor mu? Belki gec dollenme olmustur allahtan umit kesilmez. Ama allah korusun dogruysa bile cok sukur iki evladin daha var hem gene olur hayirlisiyla insallah
Ediyor canım belirtilerde bir degisiklik yok tabiki öyle çok şükür iki evladım var takdiri ilahi ama yinede insan on tane evladın bile olsa karnındaki kaybetme korkusunu yenemiyor malesef

Canim gec döllenme olabilir. Benimde 1 hafta geriydi 2 haftadar 3 gün ileri diyor. Oglumdada 8.haftada kalp atisi yoktu 10gün sonra duyduk . Allah yar ve yardimcın olsun
Yaaa gercektenmi insaallah öyle olur canım haklisiniz geç donllenmedir diye düşünüyorum bende Allah razı olsun

Benimde ilk hamileligimde bulanti belirti nedir bilmezdim ne bulanti ne kusma sadece gögüs agrisi okadar. Ama bunda geberiyorum resmen ne yesem ne icsem kusuyorum yemesemde aclikdan bitkin dusuyorum

Ediyor canım belirtilerde bir degisiklik yok tabiki öyle çok şükür iki evladım var takdiri ilahi ama yinede insan on tane evladın bile olsa karnındaki kaybetme korkusunu yenemiyor malesef
Hakkinizds hayirlisi. Bazen düsük oluyor uzuluyoruz ama insan vucudu öyle muhtesem yaratilmiski rahim saglikli olmayan bebegi kabul etmiyormus bende 2 kayip yasadim ve doktorum anlatti. 2. dusugum sagliksizdi tam gelismiyordu ama kalbi attti aldir dediler Allahdsn korktum düsegi varsa kendisi dussun dedim ve hep dua ettim saglikli degilse senin tarafindan düssün dedim cok sukür kendiliginden dusuk oldu. Cunku doktor diyordu 8 ayda tasisan dogsa yasamaz

Sabahları aç karına su içmek alışkanlığım ama tabi soğuk sayılabilecek şekilde. Kayısıyı da hep tok yemiştim bir de öyle deneyeyim canım
Çok lezzetli değil tabii sabah sıcak su ve kayısı ama başka çare bulamadım ben. Umarım sana da fayda eder

Günaydin kızlar cok şükür şuan kanam yok.insallahra olmaz. Ama sürekli sol tarafima saplanma hissi oluyor yatakta dönerken kramp gibi .1 aydir oluyir doktira sormayi unuttum. Sizlerde oluyormu
Benim böyle olmuyor ama eğilirken sağ al tarafımda sanki biri çimdiriyor gibi oluyor. Ama normaldir bence sen yine de dikkatli dön sağ sola.

Merhaba. Geçen hafta akıntıdan suphelenip doktora gitmiştim. Mantar enfeksiyonu cıktı test sonucunda. Doktor gyno-lomexin diye bir fitil yazdı. Ama ilacın gebelik kategorisi c. Bu ilacı kullanan var mı aranızda daha önce? Daha önceki gebeligimde de yaşadım mantar sorunu ama farklı bir ilaç kullanmıştım o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…