2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Herkese iyi akşamlar 10+5 im ve sağ kalça ağrım oluyor bacağa vuran benim gibi bunu yaşayan var mı korkmam gerekiyor mu bilmiyorum
Iyi aksamlar canim. Tam olarak dediğin yerde cok yoğun ağrım olmuştu ama erken haftalardaydi benim. 6.,7. Haftalarda. Acaba kalsiyum azalıyor ondan mi deyip süt içmiştim. Onun faydası mi bilmiyorum geçti sonra. O haftalarda kasilmalarim vs de oluyordu benim.

Kizlar simdi wc ye gidince az bir kanamam oldu kırmızı. Bıktım usandim artik hastaneyemi gitsem yıldım artık. Dün kanama alanı yok dedi doktor

Yok canım ben zayıfım çok minik fark var yoksa öyle belirgin bi fark yok

K Kelebeginruyasi35 kuzum sabah aç karnına sıcağa yakın ılık bir bardak su iç, sonra hemen üzerine 2 tane de kuru kayısı ye. Ben kabızlığa böyle çare buldum.

Kizlar simdi wc ye gidince az bir kanamam oldu kırmızı. Bıktım usandim artik hastaneyemi gitsem yıldım artık. Dün kanama alanı yok dedi doktor
Canım ben de kanama yaşayan birisiyim kırmızı kansa kendi doktoruna danışarak hastaneye gitmelisin çok geçmiş olsun dualarım seninle merak etme bebişin seninledir, annesi bizimkiler biraz yaramaz olcaklar sanırım şimdiden muzurluk yapıyorlar bize korkma sen

Bu iletide beni etiketleyip sildin mi

İyi akşamlar kızlar.Bugün kontrolüm vardi benimde 9+3 olduk.Bayagi şekillenmiş eller ayaklar..Usg bakarken hareketlendi doktor gösterdi çok güzel bir duygu gerçekten.İkili testten bahsetti perinatolojinin yapmasini istiyoruz genelde dedi.13.haftafa yaptirirsan cinsiyeti öğrenme şansın olabilir dedi.
Ama bu testin en doğru zamanı 12. Haftalar diye okudum bazı yerlerde.Yaptiranlar hangi haftada yaptırdılar?Birde sata göremi USG göremi benimki sata göre önde erken yumurtlamadan.Yaptiranlar bilgi verebilir mi?

amniyosentez ne oluyor peki , benim doktorum bilgi vermedi hersey yolunda xok iyi dedi 3 hafta sorna test yapicaz biri pahali biri ucuz hangisini istersen dedi

iyi aksamlarr mashallah bebise, bizde ayni durumsayiz 9+5 ikiz bebeklere bugun gittik kollarini salliyorlardi . banada dedi ayni seyi soktor 2 test var biri ucuz daha az dogruluk payi var digeri garanti ama biraz pahali dedi bende arada kaldim , testleron ismini bilgi felan vermedi

Yaa maaşallah Canım o ikili test dediği tani degilde tarama testi riskleri olasılıkları gösteriyor.Sanirim o iyi çıkarsa üçlü teste gerek kalmıyor.Bide ayrıntılı test var sanırım daha garanti.Bende çok bilmiyorum araştırma aşamasındayım bilen arkadaşlar yardımcı olurlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…