2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Dr a ulaşma şansın yok mu cnım kanama rengi kırmızı ise bence Dr a gitmelisin herşey yolundadır inşallahh stres yapma ama görünmekte fayda var

Doktora ulaşamazsan acile git canım

Bence gitmelisin Allah korusun bebekle alakalı olmasa da içiniz rahat etmez. En azından doktorunuzu arayın.

Kızlar çok sağolun Allah razı olsun. Doktora msj attım pregestani kullanmaya devam et kanama artarsa acile gel dedi. Yani 1 ped falan olursa. Simdilik sadece 1 demir para kadar oldu. Bu gece uyku yok bana. Dün yüzüm gülerek hastaneden çıktımya illa birsey olur. Allah yardimcimiz olsun

Canım korkma sürekli de bakma gelmiş mi diye zaten gerekli tedaviyi alıyorsun olmaz allahın izniyle bişey

amniyosentez ne oluyor peki , benim doktorum bilgi vermedi hersey yolunda xok iyi dedi 3 hafta sorna test yapicaz biri pahali biri ucuz hangisini istersen dedi
Bebeklerin suyundan örnek alıp test yapıyorlar risklerini falan araştırmadım gerci doktor da ısrarla önce ikili test görmek istiyorum diyor

İnşallah devamı gelmez canım

29 ve ilk gebelik
O zman bence önce ikili test yaptır ikiz diye sorun çıkacağını düşünüyorsan hiç o yönden düşünme benım halam ikiz gebelik geçirdi hiç bşey çıkmadı tarama testlerin de sonra dan tekrar gebe kaldı tek bebekte yaşı 36 olmuştu yaştan dolayı riskli çıktı yine de çocukta sorun yok yani maşallah çok sağlıklı

Teste güvenmiyorum işte risk çıkmasa da emin olamam diye cekiniyorum. Sonra diyorum ne olacak iyi de Allah'tan kötü de. Hep hayırlı, sağlıklı, aklı başında evlatlar için el açtık Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.
Kafam bu kadar karışık ama doktorun dediğinden öte gitmem gibi geliyor. O da detaylı ultrason daha önemli diyor. Detaylıda peki trisomy anlaşılır mı ki?

O konuda bir bilgim yok canım

Vitamin veya folik asit kullandığımız için bu ilaçlar kabız yapabiliyor. Bol sıvı önemli kesinlikle ama mide bulantısından su bile içemiyorum

Ben de süt içmeye başlayayım çok teşekkür ederim ayaktayken eğilmeye başlayınca aniden oluyor çok tedirgin oldum çok teşekkür ederim

Canım uzan dınlen mutlu haber alınca cok hareket etmıs olabılrsın bılmeden dınlenrsen gececektır ınsallah

Rabbim şifa versin içini ferah tut, pozitif düşün, burundan nefes alıp ağızdan ver. Arada pencere açıp havayı çek içine ve elini karnına koyup dua et Her şey yoluna girecek

aynen bende ogrenmeye xalisiyorum . iki test icin 75% ikizlere 50% dogruluk dedi ama Fetal Dna cok daha pahali ve 90%+ daha garanti. ikili test yapsakda bence hep acaba diye kalicak bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…