2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar slm. Bugun benim de kontrolum vardi. Cok sukur dr sorun gormedi bebek haftasiyla uyumlu dedi. Fetal dna testi ile ilgili bilgi verdi sizlerle paylasmak istedim. bi kere nifty testi kesinlikle tavsiye etmiyor yanlis pozitif sonuc verdigi cok oluyor dedi. Biz kapsamli test istiyoruz diyince de benim baktigim parametreler var ense kalinligi v.s. bunlarda sorun yoksa ztn kapsamlı teste gerek kalmaz 12.haftada hangi testi yaptiracaginiza karar vericem dedi. Bu arada bugun cok genc bir hastasinun bebeginin ense kalinligi 4.1 mm cikmis sizde de boyle birsey olursa ztn direk cvs testifilan yapılır durum değişir dedi. Sizlerin de bilgisi olsun dedim

evet ya bir yanin yapma diyor bilmemek daha iyi ama esimde diyor bile bile yapmamak olmaz en azindan Allah korusun birsey varsa mecbur diyor , ikili testi hic yapmayalim bence zaten sogruluk payi az ve hic bir zaman emin olmayacaz zaten . seninkidemi ikiz

Evet benim de ikiz. Al benden de o kadar yaptırsan ayrı yaptırmasan ayrı. Amniyosentez de mantıklı geliyor bi taraftan fetal dna olunca kan alınacak hangi fetüsün dnası nerden bilecekler diyorum. Bir sürü ayrıntı aman.

Arkadaşlar selam, ben eğer sağlıkla devam ederse sizlerden bir ay sonra anne olacağım, ama o başlığı bulamadığım için size sormaya karar verdim. Beta 1903deyken doktor kese göremedi, 4+6da iken. 2 gün sonra tekrar çağırdı, sizce normal mi? Erken mi yani, 1500ün üzerinde görülür yazdığı için biraz stres yaptım. Moralim bozuldu. Siz kıymetli anne adayı arkadaşlar bana da dua edin lütfen, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım evladımızı

Perşembe randevum ve okadar sabırsızlıkla bekliyorum ki çok merak ediyorum nasıl bebişim diye Dr ikili taramayı konuşalım geldiğinde demişti ama ense burun ölçün isterseniz ama 2li tarama düşünmüyorum demiştim ben pek o tür şeylere takılmıyorum tabi herkesin düşüncesine saygı duyuyorum

Son düzenleme:

Selam canım, aynı doğum tarihindeyiz. Benim de perşembe günü kontrolüm var. 1 ay olacak tam olarak. O kadar stresliyim ki : normalde göbeğim var kilom da az sayılmaz yani. Bunun için bebek azcık da olsa büyüdü mü yoksa Allah korusun bişiy mi var anlayamıyorum inşallah iyilerdir hepsi

Kızlar karınlarınızz çıktı mı? Benim göbeğim zaten büyük olduğundan mıdır nedir hiç farketmedi bende bişiy. İnşallah iyidir bebeğim perşembe kontrolüm var o kadar stresliyim ki anlatamam

Ben de tarama testleri konusunda çok kararsızım.. halbuki ilk gebeliğimde çok net karar verdim yaptırmadım..hiç kararsız kalmamıştım..ama bu kez daha endişeliyim..
6ay önce kimyasal gebelik yaşadım, sanırım o yüzden şu an böyle oldum

Hayirli olsun. Dr karindan mi bakti? Bence 4+6 henuz erken ben keseyi karindan 5+5de duydum bir sorun yoktur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…