2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım nasıl sabrediliyor ya benim ultrasonsuzluğa dayanma sürem resmen 1 hafta max 10 günü gördüm doktor artık beni görünce gülmeye başlıyor 😂😂
😊 Benim ilk ebe randevum haftaya telefonla ve ilk ultrasoundum 15 subatta. Hamile oldugumu kanamam olmadigi Icin biliyorum ve oyle sayiliyorum tabii ki. Ilk 2 gebeligimde gecikmis dusuk yasadim. Haftalar oncesinden kalpleri durmus bebeklerimin ve 12. Hafta da ortaya cikti.cok sukur 2 oglum var simdi ve daha evhamsizim ama kanamam veya ciddi problem olmadikca beklemek zorundayim 1 ay daha..

Tekrar merhaba herkese ,yazmasam da hep takipteydim ☺ son ultrasona göre şu an 9+5 im afedersiniz ama kabızlık yaşayan ve buna çözüm üretebilen oldu mu 😶 zeytinyağına incir bandırıp yedim olmadı kuru kayısıyı eksik etmiyorum. Her yemekte zeytinyağı da kullanıyorum ama etkisini göremedim çatlıcam yakında 😪
Merhaba canım ben en son ; acılı şalgam ve pulbiberli zeytinyağı ile çözdüm bu sorunumu.

Onun yaptığın dan eminin çünkü hiç öyle bşeym olmazdı. 2 adet arası kanama yaptı 2 gün geldi kesildi 3 gün geçti bir daha kan geldi saçma sapan bşey olmuştu ben birdaha da kullanmadım canım zaten
Anladım canım olabilir belki sana öyle bir etki yapmıştır kim bilir🙄

Tekrar merhaba herkese ,yazmasam da hep takipteydim ☺ son ultrasona göre şu an 9+5 im afedersiniz ama kabızlık yaşayan ve buna çözüm üretebilen oldu mu 😶 zeytinyağına incir bandırıp yedim olmadı kuru kayısıyı eksik etmiyorum. Her yemekte zeytinyağı da kullanıyorum ama etkisini göremedim çatlıcam yakında 😪
Sabah kahvaltıdan 15-20 dk önce aç karnına sıcağa yakın bir bardak ılık su iç. Gün içinde de incir, kayısı bir tane yesen yetiyor. Bir de kabak çekirdeği. Önceki hamileliğimi yatarak geçirmiştim ve hiç kabızlık Yaşamadım şimdi yine aynı şeyleri yapıyorum.

Bugün Dr a gittik 8+2 olmuşuz çok şükür 🙏🥰cinsiyet tahmini yapılabilir mi acaba karından bakıldı

Eklentiler

• IMG_20210115_173156.jpg
    IMG_20210115_173156.jpg
    107,4 KB · Görüntüleme: 56
Merhaba kizlar 10 haftayin icindeyiz biz cok yazamiyorum zor geciyor 😟 bugun doktora gittik , 3 hafta sorna geldiginde twst yapalim dedi ister ikili test yada daha pahali var ama daha guvenilir dedi , bu Fetal Dna mi oluyor acaba ? o an dusunemedim soramadim . sizler ne yaptiniz , fiyat farki cokmus ama ikili test 75-% dogruluk ve ikizlerde 50% ise , diger test 90% dedi doktorum . ne yapayim acaba

Canım aynı durumdayım bende yapıyorım bır turlu beceremıyorum gercekten hevesle baslıyorsun sonu gelmıyo ya da kotu gelıyo canı sıkılıyor ınsanın🥺puffy ıpler var ondan battanıye ormek daha kolay oluyor
evet, plan yapiyorum, heves ediyorum, kursagimda kalıyor. zaten cok kalin ip kullaniyorum, 8 numara tig ile oruyorum :)
Eylül’ün kaçına dendi? İnşallah sağlıkla alırsın kucağına bebişi canım 🥰
2 eylul :) kizim 3 hazirandi mesela o zaman hic mayis grubuna bakmamistim :) insallah hepimiz saglikla aliriz bebisleri kucaklarimiza
magnezyum sorun doktorunuza, hemen etki ediyor bende
Herkese iyi akşamlar 10+5 im ve sağ kalça ağrım oluyor bacağa vuran benim gibi bunu yaşayan var mı korkmam gerekiyor mu bilmiyorum 😕
daha onceden bel fitigi sorunu var miydi? benim de benzer agrim var ama bel fitigindan diye dusunuyorum. gecmis olsun.

evet, plan yapiyorum, heves ediyorum, kursagimda kalıyor. zaten cok kalin ip kullaniyorum, 8 numara tig ile oruyorum :)

2 eylul :) kizim 3 hazirandi mesela o zaman hic mayis grubuna bakmamistim :) insallah hepimiz saglikla aliriz bebisleri kucaklarimiza

magnezyum sorun doktorunuza, hemen etki ediyor bende

daha onceden bel fitigi sorunu var miydi? benim de benzer agrim var ama bel fitigindan diye dusunuyorum. gecmis olsun.
Hiç bel fıtığım yok sebebini bilmiyorum cuma randevum var gitmişken konuşacağım Allah şifa versin size de 🤲🏻

Merhaba kizlar 10 haftayin icindeyiz biz cok yazamiyorum zor geciyor 😟 bugun doktora gittik , 3 hafta sorna geldiginde twst yapalim dedi ister ikili test yada daha pahali var ama daha guvenilir dedi , bu Fetal Dna mi oluyor acaba ? o an dusunemedim soramadim . sizler ne yaptiniz , fiyat farki cokmus ama ikili test 75-% dogruluk ve ikizlerde 50% ise , diger test 90% dedi doktorum . ne yapayim acaba
Muhtemelen fetal dnadır o pahalı.
Ben inanılmaz kararsızım doktor ikili test diyor yüzde 50 doğruluk varsa doğuma kadar stres yapıcam onu da biliyorum sonrasında fetal dna yaptirsam mı emin değilim. Doktor detaylı ultrason önemli dedi testlerden ziyade ama içimiz hicbir şekild e rahat etmiyor işte.

X