2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ikili taramayı tavsiye edermisiniz? Bir kaç yorum okudum ama hepsini takip edemedim
Bana doktor iki hafta sonra gelip yaptrmami söyledi ama gitmeyi düşünmüyorum diger arkadaşların düşüncelerini araştırmadm ama onca yıl bekledim bebeğimi. Her ne olursa olsun doğuracagm ondan dolayı yaptrmama kararı aldım boşa stres. Bilmiyorum bu benim kararım ve düşüncelerim herkes kendi kararını uygular sonuçta.. İçinden hangisi ağır basıyorsa o yola git derim sağlıcakla dogsunlar dileğim

Ben 3-4 gün çıkamamıştım ama kabus gibiydi yara oldu Şimdi iyiyim şükür, her sabah aç karnına 1 yemek kaşığı zeytinyağı içiyorum, onun haricinde hergün kuru kayısı, incir, hurma ve cennet hurması tüketiyorum ve bol su içiyorum, Çok geçmiş olsun

Hamileligimi ögrenmeden 1 gun önce baslayan mide bulantim hergun dahada artarak devam ediyor acaba artik normal hayatima dönebilirmiyim cok merak ediyorum insanin sudan bile midesi bulanirmi su bile icsem kusuyorum Allah yardimcimiz olsun ne zorlukluklarla anlarimiz dogurmus bizi

Kızlar merhaba iyisinizdir umarım bebisleriniz ve sizler uzun zamandır yazmıyordum.kizlar sağ bacağında kas gerilmesi gibi birşey oluyor geçen hafta olmuştu birkaç gündür yoktu ama yine başladı ya.cok kötü üzerine basamıyorum sanki 3 gündür yol yuruyorumda yorulmuş gibi bır ağrı var.bu neyin nesi?.hamileliğin ileriki safhalarinda magnezyum eksikliğinden diyicem ama bu aylarda olur mu?.O kadar agriyor ki şişiyor artık.

Çok kararsız kaldım. Benim içinde sonuç değişmez aslında. Bilemedim, yaptiran cokmus

Cok gecmis olsun canım. 12. haftaya azalir diyorlar

Bende ayniyim.. ögrendigim gün basladi.. 5 haftadir perisan oldum.. saniye gecmiyor bulantim.. ilac bile fayda etmedi.. insallah bir an önce gecer cok zor gercekten

benimde 6. haftadan beri bitmeyen halsizlik bulantı bezdim. 10. haftadayım. Acile gidip serum yaptırmıştım 4-5 gün kadar iyiydim yemek bile yapamayan ben normale dönmüş gibiydim derken bugün yine kustum halsizleştim. Eşimde hafta bir acile gidelim diyor benim iğne korkum var, kan bile zor aldırıyorum. Acildeki doktor 16. haftada geçer dedi of off

Ben şöyle bir çözüm buldum turşu sivri acı biber yiyorum kabız olunca o baya çalıştırıyor bağırsakları ama fazla kaçırmadan sonradan yanma oluyor çok yiyince

Doktorlar 1 hafta ileri ve gerinin normal olabileceğini söylüyorlar. Benim de 3 gün geri çok dert değil. Erken geç döllenme olabilir. Önemli olan sağlıklı olması. Gönlünüzü rahat tutun.

Merhaba
Onun bir hesaplama sekli vqr direkt takvme bakip olmuyor
Ben 8 kisiye sordum; 7 si tuttu 1i tutmadi
Benim erkek gösteriyor
Rabbim saglik versin
Evet internetten doğum tarihini hamile kaldigin ayı yaziyorsun sana çıkarıyor yani çevremde sırf kiz ya da erkek isteyen çiftler bu tarihlere göre ayarliyorlardi kendilerini tabi yanlısı doğrusu tartışılır Allah bilir bı sorayım istedim

Ara kanama mı? 2 adet arası bir kanama daha mı yaptı canım? Nasıl oldu peki ne kdar sürdü? Onun yaptığından emin misin ki doktora falan gitmiş miydin
Onun yaptığın dan eminin çünkü hiç öyle bşeym olmazdı. 2 adet arası kanama yaptı 2 gün geldi kesildi 3 gün geçti bir daha kan geldi saçma sapan bşey olmuştu ben birdaha da kullanmadım canım zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…