2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
az once aile hekimi ile gorusup hamilelik yonlendirmesi istedim. gecen sefer hic bhcg bakmamistiniz rutin bu mu dedim. evde yaptiginiz test pozitif ciktiysa bir daha kanda bakmiyoruz dedi. oysa trde duzenli artiyor mu diye bile bakiyoruz. belki gecen hamileligimde duzenli artmamistir genetik sorunu oldugu icin, belki trde olsak daha 5 6 haftalikken anlayacaktik.

ofisinde kendi ultrasonu olan doktor istedim bakalim umarim memnun kalirim, bir aksilik olmaz, korkuyorum cok.

Kızlar kanamam var acile gidiyorum şiddetli bel ağrısı ve bulantım var tansiyonum düşüyor çok kötüyüm dualarınıza ihtiyacım var 10 yıldır bekliyordum bu bebişi nolur dua edin bizim için
Canım Allah sana bagislasin bebisini güzel haberlerle dön inşallah. Dualarimiz seninle Allah yardimciniz olsun bizede haber ver

ben sabah kalkınca yutuyorum direk, sabah ilk is.
Bana tok karna alacaksın dedi eczane o yüzden kahvaltı yaptıktan sonra içerim diyorum malum tiksinme ve doygunluk hat safhada oldugu için araya zaman girsin diye bekliyorum o süre zarfında unutuyorum. Ama alarm kurdum o yuzden inş bu sefer günümü atlatmıyacam

Evet tam da aynı günlerde yaşamışız. Doğrudur o zaman. Biz de ilan ettik valla hiç hoş olmadı. Gerçi kimse umrumda da değil ama insanın sevinci kursağında kalıyor çok teşekkür ederim umut oluyorsunuz bana kaç ay sonra hamile kaldınız peki?

Turkiyede olmamak beni de cok geriyor. İlk randevuyu 8. haftaya verdiler. Lekelenme oldu karsimda muhattap yok. Kime derdimi anlaticam bilmiyorum. Turkiyede olsa coktan pregestan baslardilar.

Sizin sürecinizi bilmiyorum ama kolay hamile kalabiliyorsanız çok çok şanslısınız
Benim sürecim çok uzun 5 yılda sadece 1 kez hamile kaldım doğal yolla oda kimyasal oldu maalesef insan tabi hiç aklına gelmediği için ihtimal vermiyor herkesle paylaşmak istiyor
Şuanda tüp bebek ile hamileyim çok şükür
Sebepsiz kısırlık vardı bizde, eşimde ve bende hiç bir sorun bulunamadı.

Turkiyede olmamak beni de cok geriyor. İlk randevuyu 8. haftaya verdiler. Lekelenme oldu karsimda muhattap yok. Kime derdimi anlaticam bilmiyorum. Turkiyede olsa coktan pregestan baslardilar.
bana da 9. haftada ilk ultrason randevusunu verdiler, tutunma ultrasonu diyorlar buna, 20. haftaya kadar baska ultrason yok. henuz bir doktorun bile yok. dedigin gibi bi kanama olsa muhattap yok. belki turkiyede eski doktorunuz varsa ona sorabilirsiniz. umarim her sey cok guzel gider.

bana tok karnina denmedi, hatirlamiyorum hic. ama benim 3 ay onceki hamileligimde hamilelik sekeri çıkmıştı, 3 saatte bir yemem soylenmisti, simdi oyle yapiyorum. uyandiktan sonra yarim saat gecmeden birseyler yiyorum.

bana tok karnina denmedi, hatirlamiyorum hic. ama benim 3 ay onceki hamileligimde hamilelik sekeri çıkmıştı, 3 saatte bir yemem soylenmisti, simdi oyle yapiyorum. uyandiktan sonra yarim saat gecmeden birseyler yiyorum.
kimilerine tok kimilerine aç karna yiyin diyor tamamen eczacının yönlendirmesi e baglı aç karna mide bulanmasına neden olacagı için tok karna iç dedi bana aksatmadan benim gibi aç tok faretmez cnm

Canım Allah sana bagislasin bebisini güzel haberlerle dön inşallah. Dualarimiz seninle Allah yardimciniz olsun bizede haber ver
Hayirli haberlerle gel inşallah. Allah acısını yaşatmasin
Yaaa inşallah bişey olmamıştır. Senin için dua edicem güzel haberle dön inşallah
Allah'ım sağlıkla sıhhatle hastaneden dönmeyi nasip etsin canım dualarım seninle
Gecmis olsun inşallah bisey yoktur sonucu yazın lutfen dualarimiz sizinle
Cnm merak ettik seni bebişin sana sıkı sıkı tutunur güzel haberlerle gel cnm
Dualarımız bebişin ve seninle
Sağlıklı haberlerinizi bekliyoruz inşallah
bebeğin sana sımsıkı tutunsun..
Yaaa Allah yardımcın olsun canım ya dualarım seninle rabbim sana bağışlasın bebisi inşallah birşey olmaz korkma
Allah yardımcın olsun rabbim sana bagıslasın bebegini
Dualarimiz seninle.Umarim herşey yolundadır.Bizleri haberdar et.
Allah korusun seni de bebeğini de Insallah ciddi bir durum yoktur. Haberdar et bizi. Dua edicem sizin icin
Hepinizden Allah razı olsun Rabbim evlatlarınızı size bağışlasın, hayırlı sağlıklı uzun ömürlü olsunlar inşAllah Ne tatlısınız 2 serum bir düşük önleyici iğne yaptılar hala ağrılarım şiddetli, düşük tehlikesi yaşıyorum bu gece kritik Çok şükür bebeğimin kalp atışı var umarım annesi kadar güçlüdür sanırım o da gitmek istemiyor yavrum çırpınıyor o da benimle kalmak içinRabbim bilir en güzelini hayırlısı neyse o olsun hepimiz için, herşeye hazırlıklıyım ben ama onca yıl bekledik ya ne bileyim işte zor Umarım atladığım arkadaşım olmamıştır teşekkür ediyorum tekrar hepinize çok kalp

Kızlar kanamam var acile gidiyorum şiddetli bel ağrısı ve bulantım var tansiyonum düşüyor çok kötüyüm dualarınıza ihtiyacım var 10 yıldır bekliyordum bu bebişi nolur dua edin bizim için
Gecmis olsun canim.Az once gordum mesajini.Allah yardimcin olsun.Allah in izniyle birsey olmayacak bebisine.guzel haberlerle gel insallah.dualarim seninle benim de.

Hamilelerın duası kabul olur inşallah rabbim bebegını sana bagıslasın umarım guzelce tutunur

Ay gerçekten öyle hastaneler doktorlar var ki Allah ellerine düşen hastaya yardım etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…