2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar kanamam var acile gidiyorum şiddetli bel ağrısı ve bulantım var tansiyonum düşüyor çok kötüyüm dualarınıza ihtiyacım var 10 yıldır bekliyordum bu bebişi nolur dua edin bizim için🙏🏻
Dualarimiz seninle.Umarim herşey yolundadır.Bizleri haberdar et.

Kızlar kanamam var acile gidiyorum şiddetli bel ağrısı ve bulantım var tansiyonum düşüyor çok kötüyüm dualarınıza ihtiyacım var 10 yıldır bekliyordum bu bebişi nolur dua edin bizim için🙏🏻
Allah korusun seni de bebeğini de 🤲 Insallah ciddi bir durum yoktur. Haberdar et bizi. Dua edicem sizin icin 🙏

günaydın herkese. ben rutin kan tahlillerimi yaptırdım da kreatinin ve ürik asit değerlerim normal sınırın altında çıkmış. beslenmeyle alakalıymış protein eksikliğinden kaynaklı olabilir yazıyor ama gene de tedirgin oldum aynı durumda olan var mı? hemoglobinim bile şimdiden 11.1e düşmüş. ilk gebelikte 12.haftadan sonra düşmeye başlamıştı bu gebelik beni şimdiden çok yorgun düşürdü maalesef
Canım senin o değerlerin gebelikten dolayida düşmüş olabilir gebelikte de görülüyor onlar.İdrarla sıvı kaybı olduğu için bol su iç.
Hemoglobin kaçtı gebelik öncesi.Muhtemelen yine düşüktü daha çabuk etkilendin.Benim mesela 14 civarlariydi ama ben hep pekmez tüketiyordum.

Çok sağol canım 🙏 sana genetik testler yapıldı mı? Anlattığın gibi sürünüyorum sancıdan koca koca pıhtılar geliyor. Senin için çok sevindim. Sağlıkla ilerlesin, sağlıkla al kucağına inşallah bebeğini ❤️

Bende kan pırtilasmasi cikti.iğne oluyorum hergün. Tabi doguma kadar risk var. Tez zamanda sanada saglikla nasip olsun

Hayirli haberlerle gel inşallah. Allah acısını yaşatmasin

Geçmiş olsun oncelikle uzulmeyin tekrar nasip oir insaallah bi sorum olacak sanciniz karninizda mi kasiklarda mi nasil oluyo dusuk sancisi benimde kanamam olmustu gecti fakat 4 gundur adim atamiyorum en alt tarafima batma seklinde korkuyorum biraz
Sanırım bana sordunuz. Benim kasıklarımda batmalar çok arttı sonra Bi anda çok yoğun kanama yaşadım yani öyle lekelenme şeklinde falan değil. Sıkıntı etmeyin kendinize öyle ağrılar lekelenmeler normalmiş ama kontrolü de ihmal etmeyin. Sağlıkla alın kucağınıza inşallah 🙏

Yaaa inşallah bişey olmamıştır. Senin için dua edicem 🙏 güzel haberle dön inşallah

Canım bende Eylül ayında kimyasal düşük yaşadım öyle ağrı pek olmadı ama kanama uzun sürdü.
Sen çok ağrı cektiysen normal gebelik olduğunu düşündüm bende çok geçmiş olsun..Tez zamanda sağlıklı bir gebelik yaşarsın inşallah.
Sanırım öyle evet. Sağlık olsun napalım kimyasal ya da erken düşük ikisi de aynı hayal kırıklığı ama dünyanın sonu değil kuzum yaa. Hamile kalabiliyoruz en azından ona şükür öyle düşünmek lazım. Böyle avutunca kendini daha kolay oluyor galiba

İnşallah öyledir 🤲🏻☺️ Doktor çok fenaydı vallahi hiç bir şey soramadım üç hasta birden aldı içeri . Teşekkür ederim cevaplarınız için
Bacım ikidir yazıyorum yeni okuyorum mesajları o yüzden
Devlette mi bu doktor? Benim de başıma bi kere gelmişti aynı şey tek seferde 4 hasta alıp sen kaç haftalıksın senin neyin vardı sen gebe misin diye hepimizle aynı anda konuşup hicbirimize yardımcı olamayan bir doktor vardı. O gün dedim Allah beni devletteki kadın doğumcuların eline düşürmesin diye.
Hoş randevu da bulamiyorum ben devlette ama.

Gecmis olsun inşallah bisey yoktur sonucu yazın lutfen dualarimiz sizinle🤲

Cnm merak ettik seni bebişin sana sıkı sıkı tutunur
güzel haberlerle gel cnm 🙏

Bacım ikidir yazıyorum yeni okuyorum mesajları o yüzden
Devlette mi bu doktor? Benim de başıma bi kere gelmişti aynı şey tek seferde 4 hasta alıp sen kaç haftalıksın senin neyin vardı sen gebe misin diye hepimizle aynı anda konuşup hicbirimize yardımcı olamayan bir doktor vardı. O gün dedim Allah beni devletteki kadın doğumcuların eline düşürmesin diye.
Hoş randevu da bulamiyorum ben devlette ama.
Evim şehir hastanesine çok yakın o yüzden şehir hastanesini tercih ediyorum en başından beri gittiğim doktor çok iyi, bu diğerine mecbur kaldım gitmeye daha da gitmem . İçinden söve söve çıktım vallahi Allah sizin elinize düşürmesin kimseyi dedim

Hayır hiçbişey olmadı, gayet yolundaydı, hiçbişey anlamadım 😔
Öncelikle çok geçmiş olsun tekrar sağlıkla hamile kalır bebeğinize kavuşursunuz inşallah
Yaşadığınız kimyasal gebelik kese oluşmadan olan düşükler böyle sayılıyor
Kese oluşması için beta 1500ü aşmalı sizin bi noktada duraklama ve gerileme başlamış maalesef
Aynısını bende yaşadım 28 günde bir regl olurum kese beklerken 38. Günde kanamam başlamıştı değerimde 8 e düşmüştü maalesef 😞
İlk gebeliğim olduğu için herkese de söylemiştik çok zor bir süreçti sizi çok iyi anlıyorum ama hayat hepsi geçiyor şimdi tekrar hamileyim ve her şey yolunda darısı başınıza inşallah 🙏
Hep kendimi şöyle rahatlattım kimyasal gebelikler vücudun özellikle attığı sağlıksız embriyo oluşumuymuş her şey de bir hayır vardır
En hayırlısı inşallah sizinle olsun..💕

Ultrason fotoğrafı verdi mi orda yazar kaç haftalık olduğu
Yok malesef çıkarken istedim ultrason fotoğrafını , dalga geler gibi küçücük bir şey nasıl göreceksen dedi . Bütün hastaları telaşa sokuyor üst üste alarak . Keseyi gördüğüme bile sevinemedim

Dualarımız bebişin ve seninle 🙏
Sağlıklı haberlerinizi bekliyoruz inşallah
bebeğin sana sımsıkı tutunsun..

Rabbim yardımcın olsun canım inşallah bir sıkıntı olmayacak🤲

X