2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok şükür canım çook sevindimmm Allah bidaha yasatmasin Hep güzel haberlerimizi alalım birbirimizin. Amin

Yaa çin takvimi tutmayan çok var. Doktoruma dün ramzi falan dedim ama itaat etme dedi bilmiyorum bekleyip görücez az kaldi

Maşallah bebişinize pıt pıt atan o kalpleri yerim minicikler Allahım mucizeTevekkül etmek en güzeli ben teslim ettim kendimi Rabbim neylerse güzel eyler pozitif düşünelim iyi olsun herşey inş
evde hiçbir iş yapmamaya özen göster böyle gebeliklerde ekstra dikkat etmek gerekiyor. sağlıcakla doğacak inşallah minik kuzucuk :)

Yaa çin takvimi tutmayan çok var. Doktoruma dün ramzi falan dedim ama itaat etme dedi bilmiyorum bekleyip görücez az kaldi
bazı drların bu tarz şeylerden haberi bile yok ztn :) bi de nub teorisi var en doğru o çıkıyor. instagramda bir bayanın 12. hafta ultrason fotosuna bakmıştım kesin kız demiştim kendi kendime. dün açıklamış bebek kızmış :) 12.hafta ultrasonları gelince hep birlikte bakarız artık :))

Çok şükür canım çook sevindimmm Allah bidaha yasatmasin Hep güzel haberlerimizi alalım birbirimizin. Amin
evde hiçbir iş yapmamaya özen göster böyle gebeliklerde ekstra dikkat etmek gerekiyor. sağlıcakla doğacak inşallah minik kuzucuk :)
Evet istirahat etmeye gayret göstercem Allahtan eşim çok yardımcıdır şükür Aminnn birdaha yaşamayayım kimse yaşamasın hepimiz kavuşalım evlatlarımıza hayırlısıyla

Oh cok sukur Allahim.ya nasil sevindim suan anlatamam.Allahim sana bagislasin bebisini.amin insallah agustosta senlencek buralari bebislerle

Çok şükür. Dünden beri aklım kaldı nasıl oldu acaba diye. Çok sevindim ikinizin de iyi olmasına. Allah hepimizin bebeklerini bize bağışlasın. Sağlıkla kulağımıza almayı nasip etsin. Tekrarı olmaz inşallah senin de.

Aynen nuba garanti diyolar. Ramziyi ogrenicez hep birlikte bayagi usg baktik burada oglumu 11. Haftada söylrmisti dr. 12 13 haftalarda detaylida en gec söylerler herhalde dr larda. Yine bakariz kismet olursa burda usg lere ❤❤

Oh cok sukur Allahim.ya nasil sevindim suan anlatamam.Allahim sana bagislasin bebisini.amin insallah agustosta senlencek buralari bebislerle

Allah razı olsun hepinizden Hepimizin bebeklerini bağışlasın Rabbim

Aynen nuba garanti diyolar. Ramziyi ogrenicez hep birlikte bayagi usg baktik burada oglumu 11. Haftada söylrmisti dr. 12 13 haftalarda detaylida en gec söylerler herhalde dr larda. Yine bakariz kismet olursa burda usg lere ❤❤
bazen çok geç söylüyorlar 20.haftada bile öğrenen var. 30.haftaya kadar cinsiyeti yanlış bilenleri bile gördüm ondan kıyafet alırken dikkatli olmak gerek :)))

Maşallah çok sevindim senin için, sağlıcakla doğsun inşallah

Aminnn canım benim şuan bizler birbirimizin destekcisiyiz herşey çok güzel olacak inşallah Rabbimize güvenip ondan gelen herşeyin başımızın uzerine olduğunu düşünmeliyiz ama her zaman kendimiz için en güzelini istemeliyiz ne demiş rabbim siz isteyin ben vereyim iste kuzum her dakika her saniye el aç Allah'tan sağlıklı sıhhatli hayırlı bir şekilde evladını kucağına almayı dile bunu bizler içinde yap

bazen çok geç söylüyorlar 20.haftada bile öğrenen var. 30.haftaya kadar cinsiyeti yanlış bilenleri bile gördüm ondan kıyafet alırken dikkatli olmak gerek :)))
Dikkat de edilmiyor piyasaya bi bakıyorum da hepsi ya pembe ya mavi. Şöyle sarı yeşil bir seyler arasan yok

Maşallah çok sevindim senin için, sağlıcakla doğsun inşallah
Aminnn inşAllah Tabi aynen öyle Allah büyük biz isteyelim yeter ki, hayırlısını versin hepimize

Herkese Merhabalar Topiği yeni gördüm Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin hepimize. Sat 6 Kasım . Beklenen doğum tarihi 13 Ağustos inşallah ama hâlâ bir aslan annesi olmaya hazır mıyım bilemiyorum Rabbim hayırlsını nasip etsin. Bir akrep burcunun tüm özelliklerini taşıyan oğlum ve eşimden sonra korkar oldum

Canım normal adet sancısı gibi agri oluyor karın bel kasiklar ağrıyor

Ha ha sorma bende var bir aslan oğlan deli ediyor ama canım o benim bide balık oğlum var masallah uyumlu efendi sakın annesi gibi bende balığım eşimde ikizler bakalım bu dogacak olan minnoş da aslan olacak sanırım yine bende korkar oldum bı Eymen daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…