2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kanamam durdu şükür ama ağrılarım çok, hiç normal ağrılar değil
Kanaman durduysa oda geçer canım inşallah rabbim yardımcın olsun bol bol dua et sen gerekli olanı elinden geleni yaptın artık gerisi takdiri ilahi. Sen gölünü ferah tut sabah bişeycik kalmayacak inşallah

12.8di 11e dusmus cnm. Dr da onemsemedi bir sorun yok dedi. Tesekkur ederim

Kanaman durduysa oda geçer canım inşallah rabbim yardımcın olsun bol bol dua et sen gerekli olanı elinden geleni yaptın artık gerisi takdiri ilahi. Sen gölünü ferah tut sabah bişeycik kalmayacak inşallah
Cok çok gecmis olsun cnm insallah hicbir sorun yoktur durumunu hbr ver bize
Kanamamin durmasina cok sevindim hersey yoluna girecek insallah bir arkadasim böyle uzunca sure kanamalarla acillere kostu durdu ama cok sukur hic sorun olmadan dogdu bebegi. Senin de oyle olacak insallahh
İnşallah kızlar Rabbim büyük teşekkür ederim öyle destek oldunuz ki hepiniz bizi bizden iyi kimse anlayamaz Hastanedeyim bakalım umarım duruyordur bebişim

İnşallah kızlar Rabbim büyük teşekkür ederim öyle destek oldunuz ki hepiniz bizi bizden iyi kimse anlayamaz Hastanedeyim bakalım umarım duruyordur bebişim
Bende kanamam olunca ilkburaya a yazmistim kimseye soylememistim degisik bi duygu sanki hamilelerden baska kimse anlamicakmis gibi tekrar gecmis olsun gececek insallah atlaticaz hepimiz dogum haberlerimizi de yazariz hep beraber

Canım çok geçmiş olsun. En korkulan şey kanama belki ama çok fazla kanama yaşayıp sorunsuz atlatan çok. Bu dünyada yiyecek ekmeği varsa insallahh bebeğin seninle kalmaya devm edecektir. Dua etmekten başka çare yok. Korkuttu seni biraz ama sakin olmaya çalış. İnsallahh ağrılarında geçmiştir. Sağlıkla evinize dönersiniz

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin çok sevindim sizin için. Benim bir oğlum var 8 yaşında. Yaşım 35 o yüzden yumurtlama sıkıntım vardı femara tedavisiyle hamile kaldım 6 ay sonra. Bu iyi bir süre tabii ama tekrarlamasından korkuyorum sadece yaştan dolayı. Çok teşekkür ederim

Canım çok geçmiş olsun, Allah bebişini sana bağışlasın inşallah
Çok şükür kese iyi bebiş iyi Dualarınız öyle iyi geldi ki bize nasıl hissettim o enerjinizi tarif edemem tanımadığım ama aynı kaderi paylaştığım sizlere ne kadar teşekkür etsem az, inşAllah doğum haberlerimizle şenlenir buralar ağustosta

Bende kanamam olunca ilkburaya a yazmistim kimseye soylememistim degisik bi duygu sanki hamilelerden baska kimse anlamicakmis gibi tekrar gecmis olsun gececek insallah atlaticaz hepimiz dogum haberlerimizi de yazariz hep beraber
Sizleri de etiketlemiştim ama görünmemiş çok teşekkür ederim dualarınız ve güzel enerjileriniz için Şükür ağrılarım bir nebzede olsa azaldı evimde dinlenmeye çalışıyorum dicem ama uzaktan eğitim malum ders anlatmaya devam

Çok sevindim sağlıklı olmanıza 2nizinde
Kanama neden olmuş peki canım daha önce de kanama alanın vardı sanki öyle hatırlıyorum inşallah tekrarı hiç olmaz
Bebeklerimiz iyi olsunda kanama ve ağrıya biz katlanırız dualarımız seninle

A arven84 cok sevindim iyi olmaniza ben de simdi doktordan geldim kalp atislarini duyduk şükürler olsun. Ama iste hic bisey garanti degil 6-10 hafta arasi butun bebekler icin kritik donemmis. Simdi doktor soyledi. Hersey Allahtan sabirla bekleyecegiz. Insallah saglikla kucaklarimiza alacagiz bebeklerimizi

Ah çok teşekkür ederiz dualarınızla iyiyiz Evet 9mm kanama alanım vardı yok olmuştu, sabah doktor muayene etti kanama alanı görmedi kasılmış rahim oyüzden kanama ve ağrı oluşmuş hala kasılma var dedi dinlencem işte inş atlatabilirim

Maşallah bebişinize pıt pıt atan o kalpleri yerim minicikler Allahım mucizeTevekkül etmek en güzeli ben teslim ettim kendimi Rabbim neylerse güzel eyler pozitif düşünelim iyi olsun herşey inş

Kızlar ramzi teorisine göre kız gözüküyor bebegin cinsiyeti, karın usg fotografı bu Ama çin takviminde erkek cikiyor. Ruyamda da kiz bebek emzirdigimi görmüştüm siz ne düsünüyorsunuz hangi yontem daha garanti

Eklentiler

• 20210106_103404.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 49
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…