2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aynen canım öyle yap kaç haftalık oldun şimdi sen tam olarak

İyi yapmışsın canım bencede tedbirli gitmek gerekir. Yarin konuş gerekirse fitil de kullan.

AA benim kuzenim tüp bebekle ikiz gebe kaldı 14. Haftada şimdi. Ama doktor 12. Haftada tüm ilaçlarını kesti fitil iğne filan. Benimde tek bana da dedi 1 ay kullan sonra bırakırsın demişti geçen ayın 15.inde
Bana devam edicez dedi valla. Hatta fitil rahim ağzı açıklığını engelliyormuş ona kesin devam edicez ikiz olduğu için tehlikeli dedi. Rahim ağzında hassaslık var da demişti aşılama yaparken zaten.

İyi yapmışsın canım bencede tedbirli gitmek gerekir. Yarin konuş gerekirse fitil de kullan.
sana önlem olarak ne verildi ? igne fitil kaclık.
annem de yanımda zarar verir vurdurmayalım diyor. dedim progestronun zararı yok . ama allah var hemşire iyi cıktı . yoksa hayatta yapmaz baskası .

sana önlem olarak ne verildi ? igne fitil kaclık.
annem de yanımda zarar verir vurdurmayalım diyor. dedim progestronun zararı yok . ama allah var hemşire iyi cıktı . yoksa hayatta yapmaz baskası .
Canım ben transfer öncesi 200 luk fitil kullandım 3*1. Sonra gebe olduğumu ogrendigim gün kanama olunca fitil 3*2 ye çıktı. Daha sonra kanda progestron değerim dusuk çıkınca kalçadan 50 mg lik iğne oluyorum her gün. Doktor kasıklarında ağrın artarsa igneyi 2 tane vurdur dedi. Korkma zararı olmaz

sagol canım bilgiler için herkes doktor yönünden şanslı olmuyor . benim burda arkadasımın abisine yazdım o bile tedavi normal bol su sıvı tüket dinlen dedi.
anlamıyorum başka doktorun tedavisine laf mı söylemektwn cekiniyor bu doktorlar

Canım ben olsam 2. Doktoru tercih ederdim içim daha rahat ederdi sanki

Canım bende tüp bebek ile hamile kaldım
Transfer gününden beri
Her gün karnımdan 25mg prolutex iğne yapıyorum kendim.
Günde 3x1 de 200mg progestan hapı fitil olarak kullanıyorum
Benimde dün lekelenmem oldu ama dozları arttırmadı doktorum bu gün kesildi çok şükür
Sana da çok geçmiş olsun

Bana devam edicez dedi valla. Hatta fitil rahim ağzı açıklığını engelliyormuş ona kesin devam edicez ikiz olduğu için tehlikeli dedi. Rahim ağzında hassaslık var da demişti aşılama yaparken zaten.
He ondandır canım kuzenimin rahim ağzı yoluma baktım erken doğum olmaz demiş belki ondandır

Bol sıvı önemli tabi ama progestan desteği de önemli. Çoğu kişi fitil kullanıyor zaten alıp kullan sende ya da doktoruna ben fitil de kullanicam de bazen bastira bastira söylemek gerekiyor doktorlara

Selamlar
Ben de hayırlısıyla 2021 ağustos annelerindenim. İkinci yavrum gelecek inşallah. 16 aylık oğluşum var ve onu da emziriyorum. Hamileyken emziren var mı benim gibi? Herhangi bir problemle karşılaştı mı merak ediyorum. Süreci sizlerle paylaşıp, sizlerinde yaşadıklarınıza ortak olmak istedim.

Merhaba arkadaslar, ben de araniza katılabilir miyim.Allah nasip ederse Agustosta dogum yapicam bende.5+5 te keseyi ve bebegi gordum.kalp atisini da dinletti doktorum.7. haftayi bitirdim bugun.tup bebek tedavisiyle cok ugrasip hamile kalanlardanim cok sukur.sizi bir suredir takip ediyorum.bir turlu firsat bulup yazamamistim.onumuzdeki cuma gunune randevum var.merak icinde o randevuyu bekliyorum.zaman gecmiyor

Benim doktorum bende 32.haftadan sonra doğum bekliyor valla 34e kadar tutsak bari dedi en son
İlk doğumumu 36 da yaptım tek bebekti. Hiç problem olmadı çok şükür. Seninkiler ikiz sanırım. Gayet normal erken gelebilmesi ama gelmeyedebilir şimdiden bunu düşünüp tereddüt etme bence.
Vaktinde de gelebilir. Erken gelse de 25 haftalık doğup hayata tutunan fındıklar biliyorum. Herşeyin bir yolu var artık, yeter ki Rabbim nefes versin.

Ya inanın tüp bebekle hamile kalanlara içtenlikle dua edesim geliyor. Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah..

Merhaba hoşgeldin. Bende 2 tane tüp bebekle doğan çocuklarım var. Kızım 8.5 oğlum 2.5 yaşında yaşında. Şimdide mucize gibi kendiliğinden 3. Ye hamile kaldım. Rabbim kucağında göstersin

hosgeldinn inshallah sag saglim aliriz bebislerimizi kucaklarimiza bende 4 sene sonunda ilk tup bebek ile hamile kaldim ve bende 7+5 ikizlere hamileyim . iyi dusunelim iyi olsun hersey inshallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…