2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bende hamile olduğumu öğrendiğimde oğlum hala emiyordu ama 28 aylıktı hemen bıraktım fakat doktor bir arkadaşım senin gibi kızı 1.5 yaşındayken hamile kaldı memeye de çok düşkündü emzirmeye devam etti hatta doğumdan sonra bi sürü büyük kız da emdi

hosgeldinn inshallah sag saglim aliriz bebislerimizi kucaklarimiza bende 4 sene sonunda ilk tup bebek ile hamile kaldim ve bende 7+5 ikizlere hamileyim . iyi dusunelim iyi olsun hersey inshallahh
Maşallah sağlıkla alın kucağınıza inşallah bende bundan önce 6 kere tüp bebek tedavisi oldum 2 tane evladım var şimdide kendiliğinden 3. Ye hamile kaldım Rabbim ol dedi mi oluyor işte hepsine bin şükür

Evet ikiz gebelikler erken doğuyormuş ama belli de olmaz bende ilk doğumunu 35 de yapmıştım hemde tek ti suyum geldi herşey olabilir yani
Allah sağlıklı hayirli evlatlar etsin
Ben hep normal hayal etmiştim doğumu ama yüzde seksen sezaryen olcak bakalım kaçıncı haftayı görcez
Zaten 40 asla beklemiyorum da şöyle bi 38 falan olsa mükemmel olur

Merhaba hoşgeldin. Bende 2 tane tüp bebekle doğan çocuklarım var. Kızım 8.5 oğlum 2.5 yaşında yaşında. Şimdide mucize gibi kendiliğinden 3. Ye hamile kaldım. Rabbim kucağında göstersin
Amin inşallah.hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza.Ayy maşallah Allah bağışlasın çocuklarınızı.ne güzel ya kendilinizden yine hamile kalmışsın. Bana şuan bu bile büyük moral oldu şuan.Sağlıkla kucağına alırsın sen de minik mucizini.

Benim doktorum bende 32.haftadan sonra doğum bekliyor valla 34e kadar tutsak bari dedi en son
ne kadar negatif bir yaklasim. benim ilk cocugumda 32de kanamam oldu. camasirim biraz lekelendi. doktorum ve acil doktoru nstler ve ultrason normal oldugu halde beni sezeryana almaya kalktilar. izin vermedim. hastanede yatip serum aldim. sonra doktor degisyirdim ve 39+5te normal dogurdum, saglikla. iyi doktor bulmanin cok zor ve sans işi olduguna inaniyorum. ilk doktorum cok yakin arkadasimdi. evime telefon acmadan kahveye gelirdi o kadar samimiydik.

ikiz galiba sizin. nacizane tavsiyem 6 hafata bir falan baska bir doktora daha gidin. o da takip etsin bilsin sizi. ileride soru işaretleriniz olursa isinize yarar.

Allah'a şükür içim rahat ya açıkçası korkum erken doğum değil de ilaçlara dikkat edip tedbir alınacak işte. Rahim ağzında hassaslık varmış benim o yüzden de doktorum panik aslında. Bu durum hoşuma da gitmiyor değil en az benim kadar pimpirikli bir doktorum var ve her şeyi düşünüp önlem aliyor çok şükür

Hayatım benimki ikiz gebelik ve rahim ağzımda hassaslık var. Negatif değil gerçekçi yaklaşmaya çalışıp kendimi alıştırıyorum 39da doğursam canıma minnet. Ama 34te doğursam erken doğurdum diye oturup ağlamam

Yok ben o kadar dayanamam şuan bile hamileligin verdigi bitkinlik olsa gerek zorlaniyorum emzirmekte. Kimi zaman kasiklarima agri giriyor normal mi yoksa emzirmeden mi kaynakli bilemiyorum tabi. Aile hekimi emzirebilirsin demişti henüz hiç doktora gitmedim keseyi kalp atışını duymadım hamileliği biraz geç farkettim açıkçası. 14 ocakta gidecegim ilk randevuma. Insallah hersey yolundadir :)

Hoşbuldumm.
hosgeldinn inshallah sag saglim aliriz bebislerimizi kucaklarimiza bende 4 sene sonunda ilk tup bebek ile hamile kaldim ve bende 7+5 ikizlere hamileyim . iyi dusunelim iyi olsun hersey inshallahh
sağlıkla kucağına al inşallah canım bebşlerini.bende 5 sene uğraştım tüp bebekle. İlk defa bu denemde gördüm pozitifi çok şükür. İnşallah herşey güzel olur.

Ne güzel ozaman. Sizin rahim ağzında problem mi var anladığım kadarıyla?

Ben hep normal hayal etmiştim doğumu ama yüzde seksen sezaryen olcak bakalım kaçıncı haftayı görcez
Sıkıntı yapma 35 de bende sezeryan oldum zaten akciğer gelişimi tamamlanmadığı için mecburi sezeryan dı bende normal istemiyordum ne yalan sölim ilk başta istiyordum ama karnım büyüdükçe korkmuştum. Akciğer geliştirici iğne vurdular sezeryan la doğum yaptım hiç küveze girmedi çok şükür 36 dan sonrası olabilir ya 38 çok geç

Selam ,Dün tekrar dr a gittim kalp atışı görülmedi haftaya çağırdı %10 şans veriyorum dedi. Nasip değilmiş artık kabulleniyoruz bu durumu

Benim kanamam olmuştu gecen pazar günü 5÷5 te acilde gorduk persembe günüde karindan ultrasonla hemgorup hem de duyduk yeni yil hediyesi oldu

Kan sulandırıcı kullanan arkadaşlar bakabilir mi?

Kızlar oksapar 4000 kullanıyordum.Cok şükür bu zamana kadar hiç morarma,kanama olmadi fakat enoxa geçince iğnenin kapağını açar açmaz damla şeklinde kendi kendine akiyor ve acıtıyor..Ayriyetten kanama ve morarma yaptı.Neden böyle oluyor anlamıyorum iğne ucuylami alakalı dicem ama anlayamadım?

Olur canım inşalallah hayırlısıyla. Erkenden seni strese sokmuş doktorun. Şimdiden dert etme haftasını sen. Strese sokma kendini de bebişlerini de.inşallah herşey gönlünce dilediğin gibi olur sen bol bol dua et

siz ne kullandınız progestronu kac mg ?
Birde canını sıkma kuzenime tüp bebek 12. Haftaya kadar kanaması oldu doktor bakmış bebekle alakalı değil rahim dışında pıhtı oluşmuş o kanıyormuş pıhtı ın içi boşalınca kanaması da durdu. Sende de bi sıkıntı olacağını sanmıyorum kendi doktoruna nezaman gideceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…