2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben hapşırdığımda filan 10 saniyeliğine bi kramp giriyor
Ayni durum bende de var. İlk gebeligimde kramplar cok ilerleyen haftalarda baslamisti bu sefer cok cok erken basladi hatta hamile oldugumu bile bilmeden baslamisti. Bir dahaki gidisimde dra soyliycem yanlis hatirlamiyorsam kramplar icin cinko vermisti ilkinde ama 12. Haftadan once verir mi bilemiyorum

kızlar tsh değerlerinize baktırdınız mı? benim kese kontrolünde bakılmıştı 3 çıktı ve kadın doğumcum ben bu durumda ilaç başlıyorum hastalarıma dedi. benim tüp bebek olduğu için tüp bebek merkezi ile görüşmemi söyledi. tüp bebek merkezindeki doktorumda 3.5 i geçerse öyle başla dedi. ben de arada kaldım. kafam karıştı iyice.
Canım benim tsh ıcın normaldede ılac kullanıyorum ama gebelık olunca 3,5oldu doktor ılacımın dozunu arttrdı sımdı 1,5 bence sende dahıleye doktoruna gitmelısın cunku gebelık ıcın 2,5 olması gerek dıyorlar

Kızlar öncelikle herkese mutlu yıllar dilerim
2021 de sağlıkla bebişlerimize kavuşalım🙏🥰
8+1 günlüğüm bu gün kahve akıntım başladı peçeteye silince gelen
Hiç ağrım sızım yok ama korkuttu bu akıntı beni 😞
Kan kesinlikle değil koyu sarı kahve arası hatta
Böyle akıntı yaşayan var mı 🤦‍♀️
progestan fitil kullanıyorum onun kalıntıları renk değiştirmiş olabilir mi
Bi de bu gün normalde adet günüm biyolojik saat durumu gibi bir şey mi acaba 🙄
Benim 6.haftada kanama olunca 1 hafta o sekilde devam etti kahve pembe sari gibi.. dedigin gibi bazen fitil de renk değiştirebiliyor genelde fitilden sonra oluyorsa eger.. insallah bi sıkıntı yoktur seninle ayniyiz bende 8+0 im bugun

Günaydın canım. Ben ikizlere hamileyim hiç bulantım olmadi diyebilirim. Üç dört defa sadece arka planda hafif bi bulantı hissettim kusma da hiç olmadı. Hatta beni korkuttular ikiz olunca bulantı iki katı olur diye ama şu hafta oldu hala öyle bulantım yok yani.
Adetin bir hafta geciktiyse bence artık test yapmanın vakti gelmiş. Negatif görme korkusu çok fena biliyorum ama bebek yoksa bile sağlıklı bir durum değil bir hafta gecikmesi pko falan yoksa. Hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah bence bebeğin seninle 🤲😊
Hayirli olsun oncelikle allah saglikla kavustursun bebislerinizle sizi 🤩 ben regl gunume 2 gun kala normal kaset test yaptim baya belirgin cikti aklima benimde acaba ikiz mi kii diye geldi kasik agrimda ilk gebeligime gore daha erken basladi ve gogyslerim.cok agriyo sizdeki belirtiler nasildi

Merhaba T3, T4 değerleriniz kaçtı özellikle T4 değeriniz Normalse ilaç kullanılmamalı diyor Prof. Dr. Yeşim ERBİL, ülkenin en ünlü endokrincilerindendir kendisi İstanbuldaysanız tavsiye ederim kadın doğumcular hemen ilaç başlatıyorlar ama kendisi bu konuda instagramda sürekli açıklamalar yapıyor çok yanlış buluyor, instadanda sorabilirsiniz sorularınızı dönüş yapabiliyor bazen.
teşekkür ederim. hemen takibe başlayacağım. T4 normal onunla ilgili bi sıkıntıdan bahsedilmedi hiç.

Benim 6.haftada kanama olunca 1 hafta o sekilde devam etti kahve pembe sari gibi.. dedigin gibi bazen fitil de renk değiştirebiliyor genelde fitilden sonra oluyorsa eger.. insallah bi sıkıntı yoktur seninle ayniyiz bende 8+0 im bugun
Çok teşekkür ederim tekrar olmadı kesildi şimdilik takip ediyorum bakalım 🙏
Suan da geçti mi lekelenmeleriniz çok sevindim sorun olmamasına ama insan korkuyor işte 😕
4 gün önce doktor kontrolüm vardı hiç bir sorun yoktu inşallah tekrar etmez bakalım

Suan da geçti mi lekelenmeleriniz çok sevindim sorun olmamasına ama insan korkuyor işte 😕
4 gün önce doktor kontrolüm vardı hiç bir sorun yoktu inşallah tekrar etmez bakalım
Gecti cok sukur canim 6.hafta baya kanamam oldu 1 hafta devam etti leke seklinde gecen pazartesi gittim bende hersey yolundaydi 7+2 de doktor bi daha 1 ay sonra gel dedi nasil sabredicem bakalim bilmiyorum saglikli olsunda inslalah tabiki korkuyorz herseyden Rabbime emanetler🤲

Bendede beyaz akinti var baya gogus hassasiyeti miden ne durumda

Merhaba arkadaşlar, benimde bugün kontrolüm vardı. 7+2 ile dedi dr karından kalp atışını da dinledik. 3 hafta sonraya rand. verdi. Aşırı yoğun kusma ve bulantın olmadıkça ilaç kullanma bence dedi. Pekmez, siyah üzüm, yeşil mercimek mutlaka tüketmeye çalış dedi. Sizlere de söyleyim istedim🤗 Ayrıca bazen benimde mide hassasiyetim, kasık batmalarım geçiyo bazı günler hiç olmuyo korkmayın bence normal inişli çıkışli olması diyor dr

teşekkür ederim. hemen takibe başlayacağım. T4 normal onunla ilgili bi sıkıntıdan bahsedilmedi hiç.
T4 normalse süper 🤩Aslında tsh diye bildiğimiz hormon indikatörmüş yani esas troid hormonumuz T4müş Yeşim hocanın 13 aralıktaki videosunu izleyin çok güzel anlatıyor, sağlıkla alalım bebişlerimizi kucağımıza inşallah🌸

X