2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Yani şöyle cok ac kalınca bulanti oluyo arka planda ama oyle kusma vs yok istesemde hic normaldeee kusamiyorum bazen diyorum kussam rahatlarim ama ozellikle aksamlari mide bulantim başlıyo birsey yesemde gecmiyo sanki arka olanda hep rahatsiz ediyor

Kızlar teşekkürler mesajlarınız.icin alttan muayene oldum çok şükür bebek iyi .fitil verdi akinti fazlaymış sıkıntı olur.dedi .
Çok sevindim bebişin sağlıklı olmasına
neden olurmuş söyledi mi peki doktorunuz
Bide akıntınız nasıl benimde bu gün oldu yazdım topiğe de ama hiç kanama yok şükür kahve koyu sarı arası kıvamsız bir akıntıydı

Bugün doktorum bana günde 3 kusma varsa serum gerekir dedi. bu kadar çoksa bi gidin doktora. benimde 6 larda başladı bulantılar ama 2 kez kustum 8 e girdim biraz azaldı ama iştah sıfır

Arkadaslar 8.haftalarda olup göğüs hassasiyetiniz ne durumda benim en baştan beri göğüs hassasiyetim pek yok adetken de hic hissetmezdim simdide yok birsey mi olur diye korkuyorum ama kisiden kisiye her belirtide farkli

Aynısı bana da oldu dün. 2 defa geldi devamı olmadı. Ve benim de adet günümdü. Bi alakası olabilir mi acaba gerçekten Doktoruma sordum dinlen, devam ederse haberleşiriz dedi.

Allah kucağımıza almayı nasip etsin inşallah
Benim gebelik testlerim öyle kopkoyu çıkmadı hiç açıkçası belirti de yaşamadım zaten ikiz olacağını da tahmin etmiyordum. Idrar testindeki çizgiye göre beta 200 falan cikar diye hastaneye gitmiştim 791 çıkmıştı ben o zaman şüphelendim ıkizden.
Şu an da belirtim yok aslında ne bulantı var ne halsizlik var hicbir şey yok yani hamile oldugumu unutuyorum bazen. Sadece aşırı uykuluyum onu da progesteron yapıyormuş
Rabbim gönlüne göre versin inşallah

Aynısı bana da oldu dün. 2 defa geldi devamı olmadı. Ve benim de adet günümdü. Bi alakası olabilir mi acaba gerçekten Doktoruma sordum dinlen, devam ederse haberleşiriz dedi.
Benim de dün adet günümdü hem bir kaç damla kan hem de biraz kasık ağrım oldu ama sonra kesildi

Uzak canim ya arac olmayinca sıkıntı oluyo sancaktepe sultanbeyli cekmekoy taraftarında ariyorum yinede tesekkur ederim
Canım sultanbeyli saygı hastanesi nihan hanıma gidiyorum ben iyi bı doktor çokta tatlı bi denee istersen beğenmezsen bırakırsın artık sana kalmış

Öyle olan çok okudum ama tesadüf müdür bilemiyorum hiç
kaç haftalıksınız

Merhaba arkadaşlar bende de belirtiler çok azaldı sanki karnım da axcık şişti mi yoksa kendi göbeğim mi anlamıyorum önceden göbeğim nasıldı hatırlamıyorum inanın

Benim her zaman midem hassastı ve çok rahat kusan biriydim. Şuanda da katlandı maşallah
Bebişler iyi olsun da katlanırız biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…