2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar merhaba, size bisey sormak istiyorum. Benim kız emerken cok agrasiflesiyor. Surekli kafasini saga sola salliyor memeyi tutmaya calisirken, elimle kafasini tutup memeyi vermesem heyecandan alamiyor. Memeyi tutup 1 2 defa cekip birakiyor daha sonrasinda emmeye basliyor. Memeye ilk verirken deliler gibi aç olsa bile kafasini geri geri cekiyor. Bastan beri boyleydi hala degismedi, bi ara gecmisti ama simdi yine basladi bu durum. Gazi oluyor cok, acaba ondan mi. Heyecanla emince de cok hava yutuyor gaz oluyor o da ayri bi dert. Ayni durumda olan var mi, neden olabilir acaba bilen var mi?

Eğer kaka etkiliyorsa ona rağmen güzel kilo almış maşallah sağlıklı olsun da kilo her bebeğe göre değişiyor.

Hanimlar merhaba, bebegin büyüme ataklari ve gelisimini takip ettiginiz telefon uygulamalari var mi acaba? Neleri kullaniyorsunuz ben de duzgun bi uygulama uzerinden takip etmek istiyorum ama bulamadim henuz.

Memnun musun canım gaz sorunu yaşıyor musunuz ya da kabızlk

Canim ilk ay gaz sorunumuz oldu ama biogaia damla kullaniyoruz gaz problemimiz minumuma indi. Şöyle söyliyim ilk ay gaz yaptirmayan sma cimfort aldim 2 kutu hemde nerdetsd 2 kati fiyatina daha fazla gaz problemi yasadim. Hatta eczaci normalde gaz problemi olanlara öneriliyor ama demekki daha fazla ıkınma güdüsünü dürtüklediginden daha fazla rahatsiz etmis dedi. Simdi sma optipuroya tekrar gectik rahatiz. eczacim en iyileri sma ve hipp dedi.

Gunaydinlarr arkadaslar...bebegimin kakasinda beyaz puturukler var bazilqri irili ufakli...bu normalmidir?sizin de oyle midir?

Kızlar benim sütüm çok az, tek memeden 10cc anca çıkıyor öyle diyim yani, dogumdan sonra 1 ayda 15 kilo verdim, ondan olabilir mi acaba, kendimi çok mutsuz hissediyorum, çok üzülüyorum bebeğimi mamayla beslerken, 2 haftadır sütüm artsın diye yapmadığım kalmadı, hergum malt içecek içiyorum, humananın emziren anne çayı ve rezene çayını içiyorum, burada paylaşılan dut tarifini 2 güne bir yapıyorum, doktorum damla verdi onu da kullanıyorum, öğünlerimi atlamamaya çalışıyorum ama niye kilo veriyorum bilmiyorum, 2-3 güne 1 kilo gidiyor, vücudum eski kilosuna dönmeye çalışıyor sanırım elimde değil, çok çaresizim,çok üzülüyorum süt için başka neler yapabilirim?

Ben de sağdım bugün emzirmenin üstünden iki saat geçti 40-50ml anca çıktı diğerinden de 30ml benim bebeğime vermem gereken en az 120-130 olmalı ki o daha fazla tüketiyor benim de yiyip içmediğim şey kalmadı süt olsun diye ama değişmiyor mamayı bırakmıştım ben de ama sanırım geri döneceğim üzülerek

Benim dinlenince 90cc ama dinlenmeyince 50-60cc cikiyor ancak...bebegimden dolayi cok az dinleniyorum..benim suan 60-70cc de doyuyor gibi ama az daha buyuse yetmeyecek ben de mecbur mamaya gececem

Hanimlar merhaba, bebegin büyüme ataklari ve gelisimini takip ettiginiz telefon uygulamalari var mi acaba? Neleri kullaniyorsunuz ben de duzgun bi uygulama uzerinden takip etmek istiyorum ama bulamadim henuz.
Harika haftalar var ücretli ama cüzzi bir fiyat yıllık 36 tl ordan takip ediyorum oldukça detaylı açıklamalar var

Acaba eşiyle cinsel aktiviteyi başlatan var mı?
Dün bir girişimimiz oldu da biraz sıkıntı yaşadım. Sanki hala dikişleri hissediyorum gibi geldi. Yani baya gerginlik ve batma (sanki iğne gibi çivi gibi bir şey var ve batıyor gibi, tam şurası diye gösterebileceğim şekilde bir ağrı daha çok acı diyebilirim)
Doktora henüz gitmedim aslında doktor görmeden başlamazdım da doktor da şehir dışındaymış dersi varmış vs 2 hafta sonra gidebiliyorum. Bizim serklaj geçmişinden dolayı faatliyetimiz 6 aydır durmuş durumdaydı, uzatmak istemedim ama pek hayal ettiğim gibi de olmadı

40lik bitene kadar doktorlar onermiyor..sayet biz 9aydir yasamadik bisey bi 3ay daha dusunmuyorumben bile kendimden tiksiniyom su donemde ..eksi sut kokuyom,gobegimdeki sarkmalar daha tam oturmadi,killar desen almis basini gitmis .dus almaya bile bazen firsatim olmuyo hatta WcYe bile gidemiyom...iliskiyi dusunmem imkansiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…