2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bugün hastanede kontrolümüz vardı. Dönerken kaza yaptık. Çok şükür canımıza bi şey olmadı ama sütüm kesilirse diye korkuyorum az önce emzirdim ama sonradan kesilme gibi bi şey olur mu
Büyük geçmiş olsun cnm
Yemen'e içmeni ihmal etme bol bol su iç uykunu da alırsan hiç bişey olmaz cnm korkma

Kızlar ıslak mendil ne kullanıyorsunuz alt değiştirirken?

Oğlumda uni baby yenidogan kullanmist hic pisik vs olmadi. Kızimda da uni baby aldım. internette toplu alimlarda kampanya oluyor. Ben koli ile aldim ucuza geliyor.

Kızlar ebe bebegın hep yan yatıyo kafası sıvrılesır sen yanındayken duz yatır kafasını dedıde oglum da ıkı yana yatmayı sevıyo yoksa aglıyo neyapablırm ya fıkrı olan varmı

Canim benim kızda ya saga ya sola ceviriyor kafayi. Benim doktorum sen düz yatir o istedigi rahat ettigi pozisyona cevirir zorlama dedi. Bazilari düz yatirip kafasinin iki yanina yastik destegi koyuyor. Ama oyle yapincada göz önünde tutmak lazim uykuda kusabilir genzine kaçar . Oglumda saga sola dönük yatardi kafasi gayet normal o yüzden ben zorlamiyorum.

Merhaba canım sen geçen doğuma gitmiyor muydun sanki suyun ya da nişanın gelmemiş miydi ilk doğumda epidural normal doğum yaptım. Kan sulandırıcı kullanmıyordum. Herhangi bir sorunum olmadı

Valla bende anlayamadım.Aslima bakarsan benimkine bazen 30 ml ile doymuyor peşine mama yapıyorum.
Bazense 40-ml 50 ml veriyorum hepsini icemiyor ama bazende 50 ml içiyor.
1.5-2saatte bir acikiyor benimkide uykusunda mikirdaniyor ağlar gibi oluyor tam uykusu açılmadan veriyorum mamasını internette şöyle bir görsel vardı .Ama sanırım benimkide doymuyor çünkü hep araniyor ellerini bir emişi var şapur şupur sesler çıkarıyor :)kaç vereceğimi bende bilemedim.Alttaki görsel mama için ama anne sütünde de geçerlimi bu bilmiyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2021-08-17-14-14-17-796_com.whatsapp.jpg
    64,5 KB · Görüntüleme: 48
Kızlar benim suyum geldi, hastaneye gidiyoruz uyumayan varsa dualarınıza talibim, çok korkuyorum
Hayırlı sağlıklı doğumun olsun inşallah canım
Canim sezeryan sonrasi bendede çıktı benimde otururken canim yaniyordu. Ilac vs kullanmadim temiz tuttum . Kabizdım bagirsak söktürücü ilac kullandim. Yaklasik 10 gün sonra kendiligindsn kayboldu
Krem verdi doktor catlamamasi için dedi zaten sadece kendi kendine geçer dedi
Kızlar ebe bebegın hep yan yatıyo kafası sıvrılesır sen yanındayken duz yatır kafasını dedıde oglum da ıkı yana yatmayı sevıyo yoksa aglıyo neyapablırm ya fıkrı olan varmı
Ben de bir sağa bir sola yatırıyorum canım hep göz önünde tutamam yoksa
Kızlar benim nisanim geldi sancimda var dua edin bana saglikla atlatayım.
Sağlıcakla kavuşun inşallah canım
Kızlar ıslak mendil ne kullanıyorsunuz alt değiştirirken?
Uni baby yenidoğan kullanıyorum ben de ilk bebeğimde de onu kullanmıştım
Kizlar sezeryandan sonra taburcu olurken ne giydiniz ? Elbise mi daha rahat olur yoksa tayt ya da eşofman mı karar veremedim? Ona göre alacagim çantama.
Pijama takımı üstüne sabahligimla çıktım valla hiç değişmekle uğramadım tembel anne

Yarın nasilsa kontrolünüz varmış dert etmeyin bence artik uzun sure uyuyorlar uyaniyorlar, yerleri dar normal bence. Gece az hareket ediyosa şanslısınız doğunca da uyur rahat edersiniz
Teşekkürler herşey yolundaymış şükür. Evet galiba uyuma faslıymıș. 27 ağustos doğum tarihimiz belli oldu. Allah hepimizi kavuştursun sağ sağlim

Evet canım benim de öyle oldu, hareketleri yavaşladı birkaç gündür, bugün biraz daha hareketliydi, galiba rahat biyer buldukları zaman pek kimildamiyorlar yerleri daraldığı için.iyi olsunlarda bi

Evet canım benim de öyle oldu, hareketleri yavaşladı birkaç gündür, bugün biraz daha hareketliydi, galiba rahat biyer buldukları zaman pek kimildamiyorlar yerleri daraldığı için.
İyi olsunlarda varsın biz az hissedelim canım çok şükür herşey yolundaymış

Kızlar emzirirken birseyler yememe gibi bir sey söz konusu mu bilginiz var mı annem emzirirken yani bebek memedeyken ben bisey yiyemezmişim
Ben şuanda emziriyorum biryandan da meyve yiyorum duymadım öyle birşey büyüklere bakmayın doğru bildikleri öyle çok yanlışlar var ki ah

Önce emziriyorum sonra mama veriyorum. 30 ml ya da 45 ml mama yapıyorum. Ama her emzirdikten sonra değil. Doymayınca belli ediyor zaten öyle yapıyorum mamayı.
Elim ayağım birbirine karıştı emzirirken uyuyakalıyor sütü bitiremiyor göğsüm ağrıdı bugün boşaltamadı sağdım dolaba attım mama vakti gelince mamasını veriyorum isteyince de emziriyorum sağdığımı ne zaman vereceğimi bilemiyorum hiç mamayı mı vereyim sağdığımı mı sarılık ilerleyecek diye ödüm kopuyor sanki mama ilaçmış gibi geliyor şu an bana
Kızlar emzirirken birseyler yememe gibi bir sey söz konusu mu bilginiz var mı annem emzirirken yani bebek memedeyken ben bisey yiyemezmişim
İlk günden beri yiyip içiyorum bir şeyler hastanede ben bebeği emzirirken eşim bana su verdi şerbet verdi hatta eve gelince sofrada yemek yerken emzirdim bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…