2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar emzirirken birseyler yememe gibi bir sey söz konusu mu bilginiz var mı annem emzirirken yani bebek memedeyken ben bisey yiyemezmişim
İlk kez duyuyorum bunu.. Ben emzirirken nedense su içme ve tatlı bir şeyler yeme ihtiyacı hissediyorum beni emzik gibi kullandığı için oğlum o uyuyana kadar dakikalar geçiyor şekerim düşüyor meyve çikolata eşim ne getirirse yiyorum

Mamadan önce sağdığın sütü de verebilirsin. Bildiğim kadarıyla sarılığa anne sütü mamadan daha faydalı. Sütün yetmediği durumlarda son çare olarak mamayı kullanıyorum ben ki bir türlü çoğalmadı benim sütüm

Merhaba kizlar ben saat 14.00 da dogum yaptim gittiğimde 7 cm acilmam varmis hiç farketmemistim.2 saat sancı cektikten sonra oğlumu kucağıma aldım.ikimizde iyiyiz çok şükür.dogum yapacak olanlara bol bol dua ettim.:)

Masallah canim güzel ve saglikli günlerde büyüt bebeğini

Ben temin doktora gittim kizimin burnu tikaniyor balgam gibi sumuk cikartiyorum diye neyse sordum ben anne sutu veriyorum ama sagiyorum dedim nekadar icmesi gerek icebildigi kadar ver dedi ben 60 veriyorum dedim normal dedi

Merhaba kizlar ben saat 14.00 da dogum yaptim gittiğimde 7 cm acilmam varmis hiç farketmemistim.2 saat sancı cektikten sonra oğlumu kucağıma aldım.ikimizde iyiyiz çok şükür.dogum yapacak olanlara bol bol dua ettim.:)
Gözünüz aydın canım sağlıcakla büyüsün inşallah
Kızlar emzirirken birseyler yememe gibi bir sey söz konusu mu bilginiz var mı annem emzirirken yani bebek memedeyken ben bisey yiyemezmişim
Bu kez bir şey demediler ama oğlumda diyorlardı su içme bebeğin boğazına değer diye

sakız cigneyin bide sade nescafe için .
yürürken eşiniz sırtınızı sıvazlasın . sizde göbeginizin üstündeki gazlımkısmı ovalayın yürürken cıkıyo

Sakız cignemek tam tersi gaz yapar . Çünku gereksiz bir hava yutuluyor o da gereksiz gaz yapıyor. Aman diyimm cignemeyin
Processes

Ama bizde de çamaşırlar karanlığa kalmasın iyi değil modu hakim bu sefer her bebede farklı bir batıl inanç deneyimliyoruz

Bizdede çamasir gece disari bırakılmaz derler. Benim k.v hamileyken canavarlı çizgi film izleme çocuk onlara benzer derdi.

Kızlar ben de doğurdum çok şükür sabaha karşı yazmıştım suyumun geldiğini, sabah 8 de sezaryen ile kizima kavuştum, hersey yolunda, yürümek biraz zorluyor şimdilik, bir de bebeğim memeyi tutmuyor o yüzden sütüm de gelmedi mama ile besliyoruz. Dogum bekleyen herkese yaşatsın rabbim bu duyguyu.

Gözünaydin canim güle güle büyüt kızını

Canım biranda suyum geldi ama açılmam 1cm kadardı, sancim da yoktu o yüzden sabah 8 de sezaryene girdim yine, hiç öyle korkulacak bisey yokmuş, hiçbir şey hissetmiyorsun, benim biraz tansiyonum düşer gibi oldu hemen oksijen verdiler normale döndü, hiç sıkıntı yapma yanında bi sürü hemşire doktor oluyor, ben diyorum boşuna sıkıntı yapmışım kendime, zaten bebegi çıkarmaları 5 dk sürüyor, bebegi görüp sesini duyduktan sonra da gerisi hiç umurunda olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…