2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Seviyeniz mahalle karısından hallice. Arkadaşlr diyerek korumaya geçmişsiniz sanki burdakilere bir zarar vermişim gibi. Ben seviyemi assla bozmam sizin gibi konuşamam hamurumda yok. Lütfen benimle konuşmayın siz çok utanıyorum sizinle yazışmaktan.
Utaniyorsan cekilebilirsin. Herkesin anlayacagi dil var bende sen rahat ol. Senin anlayacagin dil bu! Üzgünüm..

Avukat olmanıza çok şaşırdım geçen burda şiddet uygulamaktan bahsedip buna düşünce özgürlüğü demiştiniz bunun düşünce özgürlüğü olmadığını bilmeniz gerekiyor bence mesleki açıdan. Şiddet söz konusuysa işin esprisi diyip geçilmiyor maalesef ülkemizin sorunu bu. Ben burda bi şeyleri provake etmiyorum doktor hatası hastane hatası her şey olabilir ki olayı hiçbirimiz tam bilmiyoruz arkadaşımız gider başvurur doktorun hatası ortaya çıkar. Ben zaten doktorun hatası yok demedim beni etiketleyenler hemen doktor hatası diyip geçti. Az biraz bu malpraktis davalarını biliyorsanız aşinasınızdır halka göre her şey doktor hatası ancak dava açılıp bilirkişi raporu alındığında o hiç öyle olmayabiliyor. Bu olayda sanki hepimiz doğumhanedeymişiz gibi davranmayalım ha doktor hatası da çok tabi mümkün nitekim 42. Haftayı beklemek de çok tehlikeli bu öngörülebilirdi. Ben bizim vergilerimizle bilmem ne yazılana cevap verdim yetti artık cidden bide beni etiketlemişti biri. Arkadaşımızın yaşadığı üzücü olaya kahroldum burada 9 ay birlikte konuştuk ve ismen aşina olduğum birinin başına gelmesi aşırı üzdü beni. Hiç beklemiyordum. Arkadaşımız inşallah gerekli yerlere başvurur ne hatası olduğu ortaya çıkar.
Acikcasi ben de cok sasirdim sizin avukat olmaniza. Sadece saglik sistemi degil Türk hukuku kimlere emanet bu da beni endiselendirmeye basladi.. Surekli bir kiskirtma ve insanlari suclama... Yarin obur gun muvekkilinizi de suclamazsiniz insallah mahkemede...

Avukat olmama sasirmayin gecen burda siddet uygulamaktan bahsederken eger devamindaki yazismalarimi okusaydiniz ne demek istedigimi anlardiniz...bazen birine sinir olursunuz ve icinizde bi tane gecirmek istersiniz agzina kafasina deyip olayi da acikca belirtmistim bunu bir avukat olarak degil bir insan olarak ,hormonlari tavan yapmis bir anne adayi olarak soylemistim ....hangi meslekte olursak olalim oncelikle hepimiz insaniz....arkadasa kotu davranilmisti ve ben de demistim ki ah ben olacaktim sacini basini yolardim...hani ben olsam da yine kimsenin sacini basini yolamazdim zira adamdan bi posta dayak yiyen ben olurdum..hamile halimle bir doktora saldirmak siddet uygulamak zaten hayatin olagan akisina aykiri...ben ki ayakta durabilsem kendi yemegimi yaparim,temizligimi yaparim bu surecte.... .akil var mantik var en nihayetinde kimseye saldirmazdim tabiki ama hastaneyi ayaga kaldirirdim gordugum muamele karsisinda ilgili mercilere kesinlikle cikardim...bunu dile getirmek istemistim ama ertesi gun baktim sikayet edilmisim,siteye giremiyorum...resmen cocuk gibi ....halka gelince herkes her doktora suc atmiyor ki konusmanin en basindan beri isini layikiyla yapmayan saglik personeli diye bahsediliyor...bu konusmalarin goz ardi edilip birini direk kotu kalpli insan olarak yaftalamak bence asil siddettir...burda gebeliign basindan beri birlikteyiz birbirimize yeri geldi en iyi destekci,duaci olduk....sorunlarimizi konustuk,mutluluklarimizi paylastik...gayri ihtiyari bu mesakatli surecte karsilastigimiz kotu muameleler uzerine dertlestik ve bu forumun amaci da bu zaten...kimse kimsenin bir kelimesine bir tabirine bir duygu durum degisikligine olumsuz anlamda katki saglamamali yani muhalefete gerek yok..katilmadiginiz bir dusunce oldugunda cevap vermek zorunda degilsiniz ki...250-300kisiye yakin bu forumu takip eden var ve herkes ayni seyi dusunup ayni kelimeleri kullanmak zorunda degil...bunu bi asmak lazim oncelikle....birinin dusuncesini elestirmeden once sizinle ayni seyi dusunmek ,ayni tabirleri kullanmak zorunda olmadiigini bilmek,o olgunlukta olmak lazim bence.....
O hanımefendi gerçekten kötüniyetli ve kötü kalpli beddua eden o o yüzden benim konuşacak bi şeyim yok rabbim bana dilediğinin katbekatını ona versin benim dilediğimin de katbekatını bana inşallah 😊şiddeti fiilen uygulyamıyo olmanız şiddet dilinizi göz ardı etmeye yaramıyor maalesef. Kimsenin benimle aynı düşüncede olmasıyla ilgilenmiyorum burdaki insanlar ya da başka bi şey benim sinirimi bozamaz beni üzemez gerçek hayatımda burda bana kötü yorumlar yapanlar hiçbir alan işgal etmiyor o yüzden siz de çok takılmayın bence şahsınıza söylenmeyen bi şeye

Canım artık dayanamadım oğlusun karnının ağrısına biogaia aldım. İnşallah şifa olur. İlk oğlumda da kullanmıştım, memnun kaldığımı hatırlıyorum.
Cnm bende BioGaia bende kullanıyorum ama 5 ml olduğu için erken bitiyor. Senin aldığın kaç ml?

Kızlar neden polemiğe giriyorsunuz birbirinizi incitmeyin lütfen Sistemde eksiklikler olabilir. Bunun için hamile hamile, lohusa lohusa halinizle hiç strese girmeyin. Doğmuş bebişinize, doğacak olan bebişinize sımsıkı sarılın öpün koklayın da ben kendime gelemedim o bebişin kaybının ardından o anne 2vlat acısıyla uğrasırken sizde birbirinizin canini sıkmayın lütfen 9 aydır hep beraber bu forumdayız her ne kadar birbirimizi tanımasakta çok sey paylaştık. O yüzden hepiniz, hepimiz çok değerli ve kıymetlisinz :KK68:o yüzden lütfen canınızı ve birbirinizi sıkmayın :KK19:

Kızlar öksürüğüm azalmayınca dün tekrar göğüs hastalıkları doktoruna gittim, tomografi çekindim zatürre olmuşum😪😪 ve emin olmak için covid testide verdim malum çok benziyo görüntüler inşallah covid değilimdir, Dua edin lütfen 🙏🏻 Çok moralim bozuldu, endişeliyim 😢
İnş değildir cnm dualarım seninle 🙏

Kızlar öksürüğüm azalmayınca dün tekrar göğüs hastalıkları doktoruna gittim, tomografi çekindim zatürre olmuşum😪😪 ve emin olmak için covid testide verdim malum çok benziyo görüntüler inşallah covid değilimdir, Dua edin lütfen 🙏🏻 Çok moralim bozuldu, endişeliyim 😢
Ah gecmis olsun canım inşallah degilsindir ve hemen iyilesirsin🙏

Kızlar ben büyük wc hala yapamadım ne etsem ya😣 kayısı kompostosu iciyim bugun biraz fazlaca inşallah hem bana iyi gelir hem kızıma gaz yapmaz 😣 başka ne deneyebilirim

Kızlar ben büyük wc hala yapamadım ne etsem ya😣 kayısı kompostosu iciyim bugun biraz fazlaca inşallah hem bana iyi gelir hem kızıma gaz yapmaz 😣 başka ne deneyebilirim
Ben ilk gün yapmıştım canım hastanede rezene fln içtim papatya çayı ve su sürekli bunlardi birde hastanenin verdiği komposto.

Benim eşim DOKTOR 12 yillik bir uzman izniniz olursa birkac sey yazmak isterim bu yazım ne birini kırmak ne de uzmek icindir sadece 12 yilda yasadigim gozlemledigim birkac paylasmak icin
Bizim nişanımıza eşim nişan biterken geldi cunku ameliyattan cikamadi
9 evlat kaybettim hicbirinde yanimda yoktu cunku ameliyat etmesi gereken hastalar vardi
Tüp bebek yapalim dedik benim yumurtalar toplandi eşim gelmesi gereken saatte gelip sperm veremedi o da hayal oldu
Beni 5 aylik hamileyken annemlere gonderdi ne hamileyken yanimdaydi ne dogumda cunku hastalari vardi
Annesi 59 yasinda vefat etti kanserden cenazesine katilamadi cunku bulundugu sehirdeki tek doktor oydu ya hastalara bisi olursa diye bir kere bir hastaya bagirdigina bir hastayi tersledigine sahit olan kimse olmamistir
Bu arada esim 36 saat nöbet tutup ustune ameliyata girip oyle geliyor eve oyle sandiginiz gibi buyuk paralarda vermiyor devlet

Simdi asıl anlatmak istedigime gelelim
Biz dogudayken esimin odasina bi hasta geliyor ve ilaç yazdirmak istiyor esim muayene etmeden yazamayacagini soyluyor kadin deli gibi bagirip bu adam beni taciz etti diye ortaligi yikiyor kocasi sulalesi gelip HERKES HAKLI BU DOKTORLARI DÖVMEK LAZIM BIZIM PARAMIZLA MAAS ALIYOLAR deyip evimizi basiyo 1 sene disari cikamadim bana bisi yaparlar diye

Dünki olay benim esim ilk gebeligimde ne hamileyken ne dogumda yoktu yanimda hastalari icin
Bu hamileligimde ankaradayiz sukur dedik ki yanimda olacak
Dün esim aradı bana birkac esya ayarla ben yaninizda bi sure olmuycam neden dedim
Dün bir hasta gelmis odaya bir guzel muayene olmus cikarken de demis ki hocam ben uyuz oldum bu ilaclar dokunur mu bana esim hemen haber vermis bashekimlige uyuzu bilirsiniz inanilmaz bulasici bir hastaliktir hemen esime odayi terket ilacliycaz demisler sen de kaybolma kimseyle temas etme
Hemen oda kilitlenmis ilaclanmis ama sira bekleyenlerden biri ortaligi ayaga kaldirmis
Siz nasil odayi kapatirsiniz baska doktor yok mu ben muayene olcam SIZ BENIM PARAMLA CALISIYOSUNUZ GELDE DOKTORU DOVME HERKES HAKLI diye milleti galeyana getirmis
Sonuc olan yine bana oldu esim uyuz kaptiysa ki %90 kapti yine yanimizda yok

Sunu demek istiyorum cogu meslekte oldugu gibi saglikta da kotu doktorlarvar maalesef ve gercekten calismayi haketmiyorlar ama biz bu kotuler yuzunden boyle soylemler yaparsak
Aciklamamizi aslinda ne niyetle soyledigimizi aslinda sadece kotuleri kasdettigimizi anlamiycak insanlar olacak o zaman da maalesef isini layikiyla yapanlar zor durumda kalacak
Bi de kimse kimsenin vergisiyle calismiyo
Eşek gibi sömürüyolar doktorlari herkes devletten nasil aliyosa maasini onlar da oyle dibine kadar hak ederek insanustu caba sarf ederek aliyorlar

Umarim hep iyiler kazanir

Sevgili arkadaşlar aranızda İzmir de ikamet eden vardır illaki. Yeni doğum yapmış bir anne vefat etmiş. Bebek için özellikle 0-3 ay içerisinde doğum yapmış anne sütüne ihtiyaç varmış . Yardımcı olmak isteyeniniz illaki olucaktır ben izmir de oturmuyorum . Gidecek birini bulabilirsem göndericem süt sizlerden de yardımcı olabilecek biri olursa arzucilasun hesabı ile iletişime geçin lütfen . Ben şahsen tanımıyorum tesadüfen denk geldim inşallah yardımcı olabilecek birileri çıkar aranzdan

Kizlar bebeğim sarılık oldu :KK43: bugün hastaneden çıkacağım pazartesi çocuk kontrolüne tekrar kontrole gideceğim meme emerken sürekli uyumak istiyor.zor bir işmiş emzirmek gerçekten

X