2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim de son günlerde garip garip rüyalar.. birinde eşim beni aldatıyormuş çünkü ben aşırı şişmanmışım 🙈 birinde de kendi kendime soruyorum bu kurban bayramında şaşırıp da beni kesmesinler diye 😂 sezeryan korkusu mu geldi nedir anlamadım 🙈😂
Kabuslar çok fena ya. Ben de saçma sapan kabuslar görüyorum bebek-doğum üzerine.

Nefesimmmsin Nefesimmmsin canım nasıl oldunuz bebek nasıl?
Şükür cnm iyiyim bebişte bugun tahlil yaptılar sarılık çıkmasaydı taburcu olacaktı ama sarılık değeri 13 çıkınca taburcu etmediler. bekliyorum öyle
Sen nasılsın cnm

Merhaba arkadaşlar 🤗 32.hafta da bebek kilosu 2.260 gramdi.
Nasıldır acaba var mı benimle haftası uyuşan? Çalışamaz raporu aldım izne ayrıldım mecburen. Bebisim doğduğunda onunla yanyana çok az bir sürem kalacak buna çok üzülüyorum 😔

Benim de saclar berbat durumda. Ben de sabretmek isterdim biraz daha ama dogumdan sonra birak sac boyatmayi sacini kasirsan op basina koy 😁 o yuzden acele ediyorum.
Canım ben kendim boyayabiliyorum, biraz da o yüzden rahatım, 15 dk da bitiyor işim ama tabi o 15 dk yi yaratabilecek miyim o da var tabi 😃 ama sac boyalari bizim bedenimize bile zararlı ki şimdi bedenimizi bebeğimizle paylaşıyoruz, kimyasallardan olabildiğince korunmaya çalışıyorum, tabi hayatımızın her alanında kimyasal var o da başka.

Canım ben kendim boyayabiliyorum, biraz da o yüzden rahatım, 15 dk da bitiyor işim ama tabi o 15 dk yi yaratabilecek miyim o da var tabi 😃 ama sac boyalari bizim bedenimize bile zararlı ki şimdi bedenimizi bebeğimizle paylaşıyoruz, kimyasallardan olabildiğince korunmaya çalışıyorum, tabi hayatımızın her alanında kimyasal var o da başka.
Ben de eskiden kendim boyuyordum ama diplerim o kadar uzadi ki baslangicta kendim boyayamayacagim. Ilkinde kuafor bir adam etsin de belki ben de devaminda kendim boyarim 😁

Kızlar salı 36 oluyorum. Doktor kontrolüm var. 2 gündüzün Belim çok ağrıyor ara ara da karnıma sancı giriyor ama çok deneyimsizim. Bebek mi geliyor yoksa normal mi bu durumu yaşamam. 24 ü görünüyor 40. Haftam ağustos sonu doğuracaklar acaba size gün verildi mi?

37+2h ☺️ Bizim göbiş bukadar oldu sizde durumlar ne kizlar

Eklentiler

• 6E7E507B-D2CF-4E4B-82F3-ADFEBC37FA8F.jpeg
    6E7E507B-D2CF-4E4B-82F3-ADFEBC37FA8F.jpeg
    134,5 KB · Görüntüleme: 145
Ya işi nasıl paraya dökmüşler o kandan yapılan hızlı tanı testlerini eşime ve arkadaşlarına korona çıktığında paket paket dağıtmışlardı eve getirdi bi iki tane devlet hastanesinde paket paket çöplere atıldı onlar doğruluğı yok diye ve özeller bunu paralı yapıyor çok sinir bozucu ama hepimizin elimahkum gibi işte biz de normal doğum istesek veya aniden gelişse doğum bizden de alıcaklar çok sinir bozucu.
Aynen öyle canım, ani bir durum olursa o arada onun pazarlığını yapıp düşünemeyeceğiz işte, birde 400 tl demişlerdi sanırım. Zaten doğum fiyatı gayet yüksek bunun içinde ekstra ücret çok saçma ama napalım elimiz mahkum işte :/ Sonucta hastanenin işleyişi ile alakalı bir prosedür bu, ani ya da planlı doğum ona göre testi fiyata dahil etmeleri gerekir ama ne diyeceksin 😬

İlişki de yaşıyoruz canım hatta hamilelik boyunca ara vermedik. Perine masajınıda 2 kere yaptım daha bi etkisi olmadı 😞
Ben hamileliğimin başindan beri hiç ilişkiye girmedim riskli olduğu için 23h da halka taktilar zaten 2/3 gün once çikardilar ama doktoruma sormayı unuttum şimdi ben perine masaji olsun iliski olsun yapabilirmiyim doğumu kolaylastirdigini okudum 🙄

Şükür cnm iyiyim bebişte bugun tahlil yaptılar sarılık çıkmasaydı taburcu olacaktı ama sarılık değeri 13 çıkınca taburcu etmediler. bekliyorum öyle
Sen nasılsın cnm
Maşallah 🧿 sarılıkta bir an önce geçer inşallah. Benim de iki gündür sertleşmeler başladı. Salı kontrol var bakalım belki sezaryen için gün verir. İnşallah iki hafta daha dayanabiliriz.

Eşim de ya aşı yaparlarsa diye doğuma girmek istedi, ciddiye almadığım gibi bir de adama paronayak muamelesi yaptım, ciddi mi bu?
Sadece bir kişiden duydum o yüzden buradan sormak istedim boyle bir sey duyan var mi baska diye. Olması çok akla mantığa aykırı ama hiç birşey için de kesinlikle olmaz diyemiyorum malesef. O yüzden tedirgin oldum biraz.

canım bende 29 temmuzda gidicem .
birde salı günü özele gidicem.
ama perşembe günü ameliyat gününü verebilir.
bana öncesinden 12-13 agustos olabilir dedi tam 39 +0 da ama bi aksilik olmazsa.
dün gece biraz rahatsızlandım . böyle sabahları uyanırken de sertleşiyo . rahime dogru bi baskı hissediyorum .agrıdan sanki acılıvercek gibi hissediyorum. bayram öncesi nst de sancı falan yoktu ama çokşükür
Ben de sürekli baskı hissediyorum aşağıda. Öksürsem doğacakmış gibi oluyor ama sancı açılma yok benim de. iki gündür de 10 dakika ayakta kalamaz oldum. Çok acıyor ayaklarım. Yürümekte zorlanıyorum.
doktor gün verse de geri sayıma başlasak 😍

Ben hamileliğimin başindan beri hiç ilişkiye girmedim riskli olduğu için 23h da halka taktilar zaten 2/3 gün once çikardilar ama doktoruma sormayı unuttum şimdi ben perine masaji olsun iliski olsun yapabilirmiyim doğumu kolaylastirdigini okudum 🙄
Valla bilmiyorum canım. Sen doktoruna sor bana doktor başından beri bi sorun teşkil etmiyor dediği için biz devam ettik. Ama kolaylaştırdığını söylüyorlar bakalım 😃

Valla bilmiyorum canım. Sen doktoruna sor bana doktor başından beri bi sorun teşkil etmiyor dediği için biz devam ettik. Ama kolaylaştırdığını söylüyorlar bakalım 😃
Bende sirf kolaylaştırdıği için istiyorum 🤣 ne yazıkki doktorum tatile çıktı soramayacağim neyse şunun şurasında ne kaldı 🤣 az daha sabır edeceğiz 🤣

Merhaba arkadaşlar 🤗 32.hafta da bebek kilosu 2.260 gramdi.
Nasıldır acaba var mı benimle haftası uyuşan? Çalışamaz raporu aldım izne ayrıldım mecburen. Bebisim doğduğunda onunla yanyana çok az bir sürem kalacak buna çok üzülüyorum 😔
Kilosu gayet iyi 32. Haftada 1900 dedi kilosuna gayet iyi dedi sizin bebeğiniz de çok iyi maşallah bende Çalışama aldm bebek 2 aylıkken işe başlamam gerekiyor ne yapacagım şimdiden düşünüyorum

Tesekkür ederiz teyzesi. Oğlum umut ,kızim ela 😍
Adlarıyla güzel ömürleri olsun yavrucuklarının canım 😍 maşallah umut a da inş. Benimki de böyle abi olur tatlı dilli güzel düşünceli 🥰
Yapmaya çalışıyorum canım. Ahududu yaprağı çayı diyorlar bakalım birde onu deniycem☺️
Canım göğüs mesajıda deneyebilirsin uçlarını sıkmadan uyarmaya çalış. Doktorum squat maydanoz ve göğüs ucu kremleriyle masajına başlayabilirsin demişti.

X