2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Adlarıyla güzel ömürleri olsun yavrucuklarının canım 😍 maşallah umut a da inş. Benimki de böyle abi olur tatlı dilli güzel düşünceli 🥰

Canım göğüs mesajıda deneyebilirsin uçlarını sıkmadan uyarmaya çalış. Doktorum squat maydanoz ve göğüs ucu kremleriyle masajına başlayabilirsin demişti.
Yapmaya başladım onuda canım ayva çekirdeği biriktirmiştim onunla jel yaptım sürüyorum sürekli hergün masaj yapıyorum ama oda fayda olmadı ahududu çayına başladım bakalım onun etkisi olacak mı

Ya bana da doktorum en basindan beri serbest dedi, 7ve 8.aylarda sakincali dedi sadece erken dogumu tetikleyebilir diye, simdi bende de paranoya oldu niyeyse istemiyodum. Son ay serbest demesine ragmen😅 biz de devam edelim o zaman artik
7.ve 8. Ayda da devam ettik biz😅 benimkinin gelmeye niyeti yok yerini sevdi heralde 😅 inşallah sonum 41. Haftada suni sancı olmaz 🤲🏻

Kızlar herkese selam, nasıl gidiyor son haftalarr🤗 Hurma yemeye başladınız mı? 😬 yada başlayacak mısınız ben 36.haftaya girdim artık başlamayı düşünüyorum🙄

IMG_20210725_143706_953~3.jpg

36+4, +20 kg'dan herkese merhaba 🤗

Merhaba güzel teyzeler 23 Temmuz 00 28 de Gürkan dünyaya geldi Her şey yolunda biraz zorlu bir süreç oldu ama ikimizin de sağlığı şu anda yerinde Hala hastanedeyiz benim çok kan kaybı olduğu için kendimi biraz zor toparladım Bugün daha iyiyim normal doğum oldu sadece plesenta düşmedi küçük bir operasyon geçirdim ama her şey yolunda Birazcık sarıldığımız var ama o da normalmiş sütüm tam gelmedi Yarın sabah Hastaneden çıkış yapacağız Benim acilen süt yapmam lazım Eve gidince daha rahat yazarım bana yazan herkese çok teşekkür ederim mesajlara bakamadım şu anda eve gidince bakmaya çalışacağım doğum yapan arkadaşlara tebrik ediyorum �nşallah her şey yolundadır

Kızlar bu haftalarda bebek yine ters döner mi? 28. Haftadan bu yana baş aşağıdı ama bugün hıçkırığını göbek çevremde hissettim dönmüş olabilir mi 😔 vajinal doğum çok istiyordum makat gelişine döndüyse bi nebze üzer bu beni

Merhaba güzel teyzeler 23 Temmuz 00 28 de Gürkan dünyaya geldi Her şey yolunda biraz zorlu bir süreç oldu ama ikimizin de sağlığı şu anda yerinde Hala hastanedeyiz benim çok kan kaybı olduğu için kendimi biraz zor toparladım Bugün daha iyiyim normal doğum oldu sadece plesenta düşmedi küçük bir operasyon geçirdim ama her şey yolunda Birazcık sarıldığımız var ama o da normalmiş sütüm tam gelmedi Yarın sabah Hastaneden çıkış yapacağız Benim acilen süt yapmam lazım Eve gidince daha rahat yazarım bana yazan herkese çok teşekkür ederim mesajlara bakamadım şu anda eve gidince bakmaya çalışacağım doğum yapan arkadaşlara tebrik ediyorum �nşallah her şey yolundadır
Gözün aydın canımm geçmiş olsun ayrıca.. iyi olmanıza çok sevindim sarılık hepimizin başına gelicek sanırım sütün inşallah tez zamanda artar gürkan bebek güzel güzel beslenir 😍

7.ve 8. Ayda da devam ettik biz😅 benimkinin gelmeye niyeti yok yerini sevdi heralde 😅 inşallah sonum 41. Haftada suni sancı olmaz 🤲🏻
İnsallah oyle olmaz ben de ondan korkuyorum, 40i gecirmeden gelir insallah yoksa ben de paniklerim kesin😅
Avuç içleri ve ayakları cayır cayır yanan var mı aranızda ya?? Ateşte yürümüş ellerimi ızgaraya koymuş gibiyim😀
Benim de oyle, normalde eşim hep sıcaktır ben üsürüm simdi tam tersi ben surekli klima aciyorum o kapatiyor, ayaklarim alev alev ve biraz ayakta kalsam ya da ayaklarimi uzatmadan otursam hemen sisiyorlar😔

Kızlar bu haftalarda bebek yine ters döner mi? 28. Haftadan bu yana baş aşağıdı ama bugün hıçkırığını göbek çevremde hissettim dönmüş olabilir mi 😔 vajinal doğum çok istiyordum makat gelişine döndüyse bi nebze üzer bu beni
Başı aşağıda olunca göbeği göbek civarında olabilir kıvrılıp yatıyorlar içerde 😄
stres yapmayın her şey yolunda gidecek …

Gözün aydın canımm geçmiş olsun ayrıca.. iyi olmanıza çok sevindim sarılık hepimizin başına gelicek sanırım sütün inşallah tez zamanda artar gürkan bebek güzel güzel beslenir 😍
Çok Teşekkürler teyzesi oğlumun ismini yanlış yazmışım Hürkan otomatik yazıcıdan yazınca Farklıyız yazmış Çok teşekkür ederim sana ve diğer arkadaşlarım

Kuzum ben de orada hissediyorum hep ama bebek baş aşağı duruyor 🤷🏼‍♀️ bence dönmemiştir rahat ol

Çok Teşekkürler teyzesi oğlumun ismini yanlış yazmışım Hürkan otomatik yazıcıdan yazınca Farklıyız yazmış Çok teşekkür ederim sana ve diğer arkadaşlarım
Canım tebrik ediyorum seni çok gecmis olsun sütü de takma kafana gelir, yorgunsun kan kaybettin vücut önce seni toparlamaya çalışıyor. 1-2 güne bol bol sütün gelecektir bol su iç endişeye yer verme yeter ki👍🏻

Başı aşağıda olunca göbeği göbek civarında olabilir kıvrılıp yatıyorlar içerde 😄
stres yapmayın her şey yolunda gidecek …

Kuzum ben de orada hissediyorum hep ama bebek baş aşağı duruyor 🤷🏼‍♀️ bence dönmemiştir rahat ol
Ben hep aşağılarda hissederdim ondan azıcık korktum 🙈 dönmemiştir inşallah miniğim 😊 birde her gün hıçkırıyo mu sizinkiler kızlar ciğerleri için iyi diye biliyorum ama ben haftada 1 veya 2 defa falan hissediyorum

Gözün aydın iyi olmanıza çok sevindim 🥰 sütünde gelir inşallah. Sağlıklı hayırlı ömürleri olsun evladının canım 🥰

Canım hayirli uğurlu olsun valla meraktan catladım. Şükür bu kadarıyla geçmiş olsun. Sütünde gelir bol bol emzir. Tavuk suyu ,etsuyu, soğan, tahin helvasiyla sütüm geldi benim.

Kızlar merhabaa. Rutin nst kontrolüm vardı bugün şansıma doktorum da hastanedeydi. Hissettiğim bir sancı yoktu sadece sertleşme vardı ama cihazda 60 70 100 lere çıkıyordu. Doktorum hissetmiyorum diyince çatı muayenesini yaptı 3 cm açıklık var sancı da var bu gece gelmezse yarın sabah gel doğurtalım seni, doğuma çok hazırsın suyu patlattığımız gibi daha da hızlanır her şey zaten dedi bende kabul ettim. Planlı bir vajinal doğum gerçekleştirmeye çalışacağız yarın. Zaten son günler sürekli alt tarafımda baskı vardı çıktı çıkacak gibi olan demek açılma kaynaklıymış. Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin bol dua edin kızımla kavuşayım 😍🤲

X