2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhabalar herkese... Biz de erken doğanlar kervanına katıldık... Kuzum küvözde ama şükür ciddi bir problem yokmuş... Dualarınıza talibim.

Canim hayirli ugurlu olsun. Allah analı babalı büyütsün inşallah.

veriyorum ama onuda çok içmiyor 5cc ancak iki saatte bir içiyor

Canim zamanla midesi büyüyecek. O da ,sende şuanda alısma sürecindesiniz. Sen stres yapma zamanla herşer yoluna girecek sadece bundan emin ol. Benim 2.çocuğum oldugu halde sudan çıkmış balığa döndüm ilk günlerde. Bezini takip et .çis yapması önemli. Ben ilk 2 gün bezine havlu kağıt koydum yapıp yapmadığını anlamak için. Sütün zamanla artar benim sütüm 4.gün tam olarak gelmeye başladı. Tavuk suyu, et suyu sıcak sicak icmek süt kanallarıni açıyor. birde tahin helvası iyi geliyor.

Benim acayip bi ayak tabanı ve bacak ağrım var ya ödem desem çok öyle bi ödemim de yok ya da ben mi anlamıyorum acaba yürümek hareket etmek zulüm oldu ya
O bende de felaketti. Ama bi medikal girip ayak analizi yaptirdikdan sonra bana uygun tabanlık yaptılar çok iyi geldi aklınizda bulunsun. Hem aldığımız kilolardan hem de ayak yapımızdan kaynaklaniyormuş

canım daha çok cc gelicek kadar sütüm de yok bebek emmeye çalışıyor az olanıda
İndirmeye çalışması gerek tabi bebişin küçük daha gücü nasıl yetsin annesi minicik daha Sen onun uyku arasında memelerine masaj yap indirmeye çalış tabi ki olmazsa da mama ver aç kalmasın hiç ben mamayla büyüdüm maşşalahım var hiç kafaya takma

Merhabalar herkese... Biz de erken doğanlar kervanına katıldık... Kuzum küvözde ama şükür ciddi bir problem yokmuş... Dualarınıza talibim.
Canımmm benimmm oğluşuna maşşallah ikiniz de çok iyi olacaksınız senin iki yavrun daha var tecrübelisin bu da geçecek inşallah

Ya benimde kirpikler gitmeye basladi bir de boynumda gogsumde et benleri cikmaya baslamisti hep koparsim kestim gogsumde 2 tane kocaman cikmis bugun fark ettim onlari da kopardim karin bolgemde ki kilar cogalmis
O et benlerini koparmasaydınız keşke. Doğumdan sonra kayboluyolar. Bu hamilelikte daha az oldu sadece boyun kısmında var. öncekinde göz kapaklarımın üzerinde bile vardı.

O et benlerini koparmasaydınız keşke. Doğumdan sonra kayboluyolar. Bu hamilelikte daha az oldu sadece boyun kısmında var. öncekinde göz kapaklarımın üzerinde bile vardı.
Kalici zanettim ilk oldugu için hep kopardim. Keske once yazsaydım o zaman koparmazdım ama bilmiyordum kaybolacaklarini Olsun yapacak birsey yok artik

Herkese çok teşekkür ederim Saat üçten beri hastanedeyim gece üçte nişan geldi sancıdan duramadım hastaneye yazlık bol bol yürüyorsun dediler Ağrı'dan sancıdan Öldüm bittim normal doğum olduğu için biraz zor belden ağrı kesici istedim şimdi daha rahatım Ama daha 5 santim açılma oldu olur Dua eden bir an önce kucağıma alayım geceye kalmasın durmadan aşağıdan kontrol yapılıyor son 3 saattir yürümediğim için açıldı Lütfen kimseyi korkutmak için yazmıyorum deneyimi paylaşıyorum

O bende de felaketti. Ama bi medikal girip ayak analizi yaptirdikdan sonra bana uygun tabanlık yaptılar çok iyi geldi aklınizda bulunsun. Hem aldığımız kilolardan hem de ayak yapımızdan kaynaklaniyormuş
Benimde aklıma o geldi.. kilodan olabilir diye daha önce 53 üstünü hiç görmemiştim. Şu an 13 kilo alarak 64 oldum. Vücut alışkın değil nu kadar ağırlığa
Allah yardımcın olsun canım güzel haberlerini bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…