2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Pilates topuna oturup ziplamak acilmayi hizlandiriyor canim.oyle bir sansin varmi bilmiyorum ama.. insallah acilman hizlanir ve saglikla en kisa zamanda kucagina alirsin yavruyu.

Doguran ve dogurmak uzere olan arkadaslar Rabbim tez vakitte sifa versin hepinize ve saglikla bebeklerinizle eve donmeyi nasip etsin Rabbim...hepinizin haberinde ayri heyecan sariyor beni ...ben doguruyorum gibi heyecn yapiyorumRbabim saglikla bize de nasip etsin ve tum grup olarak burdan sevinclerimizi paylasmayinnasip etsin Allahim

Merhabalar herkese... Biz de erken doğanlar kervanına katıldık... Kuzum küvözde ama şükür ciddi bir problem yokmuş... Dualarınıza talibim.
Oy masallah canım sağlıcakla çıksın inşallah da evinize gidin hayırlısıyla
Oyy maşallah bu günleri gördük kuzum ya ne günlerden geçtin hayırlısı sağlıklısıyla kucağına da al
Merhaba kızlar ben doğuma geldim Bana Bol bol dua edin lütfen
Hadi Rabbim sağlıcakla kolayca kavuşmanızı nasip etsin

Allah kolaylıkla kucağınıza aldırsın güzel haberlerinizi bekliyoruz

Rabbim yardım etsin, güzel haberlerini almayı bekliyoruz

canım bugün daha iyi çiş yapmadı bakalım ilk kontrol cmt neler diycek doktorumuz

Benim gibi panik atak hastasi var mi kizlar.. dogumda ne yapacagim ben.. kesin bayilirim.. simdiden gogsum daraliyor kalbim sikisiyor.. 2. Cocugum ama panik atak hastaligim 2. Den sonra basladi o yuzden ilkinde cok sakindim.. cidden ne yapacağım ben nasil doguracagim

Kendini öyle şartlama canım bende de anksiyete var, çok panik ataklı tanıdım doğuran, doğum anı gelince hiçbişey kalmıyo aklına bile gelmiyo diyolar. Bütün atakları doğumdan önce yaşıyosun nasıl olacak derken :) Ben de düşünüyorum napcam nasıl olcak dayanabilir miyim vs vs diye ama kendimi şöyle rahatlatiyorym napiyim doğumum çok kötü bi duruma düşerse bayıltırlar anestezi ile alırlar çocuğu orada kalcak hali yok ya diyorum işe yariyo sana da tavsiye ederim. Ama gerek bile olmayacak ciddi derecede ataklar yaşayan arkadaslarim doğum zamanı hiç atak yaşamadıklarını söylediler.

Hamile kalmadan önce anksiyete ve panikatak yüzünden ilaç kullanıyordum, hamilelikle birlikte bıraktım. Aşırı korkuyorum doğum günü yaklaştıkça. Eğer kendime hakim olamazsam genel anestezi isteyeceğim. Allah bizim gibi olanların yardımcısı olsun.

Doğumun aşamalarına değil de bebeğe kavuşma hayallerine odaklanırsak belki iyi gelebilir daha önce hiç ameliyat masasina yatmadigim icin ya kotu bisey olursa kanamamı durduramazlarsa, tansiyonum firlarsa gibi korkularım var, o an onları düşünmek yerine kafamı dağıtacak bir şey bulmam lazım sanırım, belki benle muhabbet edecek biri olur başımda özellikle rica edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…