2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar sabah adet sancısıyla güne başladım. Birkaç defa sıcak birşeyler aktığını hissettim havlu peçete koymuştum suyla açık kahve leke gelmiş. 3 4 defa oldu böyke sonuncusu yumurta akı vardı biraz onla beraber kahve geldi. Akşam üzeride adet sancısı giriyor sonra lekelenme oluyor. Sizce neden olabilir?

Canim korkutmak istemem ama benim doktorum son haftalardaki regli aģrisi ve lekelenmelerde mutlaka hastaneye gel demisti.

Kızlar benim son 3 gündür ayaklarım ve ayak bileklerim aldı başını gitti ödem var çok fena üstüne basınca acıyor ayak bileklerim bunu hafifletmek için var mı yapılabilecek bir şeyler tuzu kesmek dışında?
Benimde öyle, çok sistiler, ben bir çaresini bulamadım sanirim doguma kadar katlanacağız. Bende acı yok ama ayakkabıya sığmıyor o kötü oluyor.

Merhaba kızlar sabah adet sancısıyla güne başladım. Birkaç defa sıcak birşeyler aktığını hissettim havlu peçete koymuştum suyla açık kahve leke gelmiş. 3 4 defa oldu böyke sonuncusu yumurta akı vardı biraz onla beraber kahve geldi. Akşam üzeride adet sancısı giriyor sonra lekelenme oluyor. Sizce neden olabilir?
Canım bence hastaneye git ben olsam hemen giderdim yani.

Kızlar benim son 3 gündür ayaklarım ve ayak bileklerim aldı başını gitti ödem var çok fena üstüne basınca acıyor ayak bileklerim bunu hafifletmek için var mı yapılabilecek bir şeyler tuzu kesmek dışında?
Boll su icmek icine 1-2damla limon sikin veya zencefil parcasi atin bekletip sabah icin...

Ya benim tam tersi cogaldi hatta kas ve kirpik olsa iyi tum vucudumda daha once olmayan killar oeyda oldu 😁😁ama dogumdann sonra baya dokulecek diyorlar sizde tam tersi mi etki etti acaba🤔
Ya benimde kirpikler gitmeye basladi bir de boynumda gogsumde et benleri cikmaya baslamisti hep koparsim kestim gogsumde 2 tane kocaman cikmis bugun fark ettim onlari da kopardim karin bolgemde ki kilar cogalmis

Ya benimde kirpikler gitmeye basladi bir de boynumda gogsumde et benleri cikmaya baslamisti hep koparsim kestim gogsumde 2 tane kocaman cikmis bugun fark ettim onlari da kopardim karin bolgemde ki kilar cogalmis
A aa o et benden 1 tane benim de gogsumde cikmis..hatta gecmis aylarda minnacikti takmistim kafaya😂😂simdi biraz daha buyudu ...o kahverengi alanda cikmis hemde...keske koparmasaydiniz...belki kendiliginden giderdi dogumdan sonra🤔

A aa o et benden 1 tane benim de gogsumde cikmis..hatta gecmis aylarda minnacikti takmistim kafaya😂😂simdi biraz daha buyudu ...o kahverengi alanda cikmis hemde...keske koparmasaydiniz...belki kendiliginden giderdi dogumdan sonra🤔
Benim kahve rengi alada degil bir iki tik alt taraftaydi baya kocaman olmus ama gorunce gicik oldum 😂 kopartim aynanin onune gectim vicudumu inceledim 🤦‍♀️ Baska yerde varmi bir de gogus altalarimda ikisinde de kizariklar var bakalim insallah dogumdan sonra gecerler 😁

Sakin bırakmıyorlar ki insanı. 38. Haftaya giricem artık gelse de erken değil çok şükür ama bu aralar cidden ya benim hormonlar tavan ya da etrafımdakiler beni sinirlendirmek için özel çaba sarf ediyor anlamadim.
Bende karnımi aşağı inmiş hisediyorum ama ettafta kiler yok diyor 🤣 ama son 2/3 gündür benimde sinirler tavan kimse laf soyleyemiyor 🤣 korkudan

canım 36+5de 3 kilo doğdu küvöze girmedi çok şükür ama biraz besleme uyku süt gelmesi hepsi sıkıntı oldu çok zorlanıyorum
Cok sukur saglikla dogmus minik canim.o sorunlari hepimiz yasiycaz dert etme.bu dunyada ki ilk gunleri zamanla alisacaktir duzene.sen 2 saatte bir uyandirip beslemeye Calis, iyi takip et bebegini.bir de dun firsat bulamamistim yazmaya Cisi 1 kere yapti yazmissin.onu cok iyi kontrol et.cisleri azicik geliyor ve bezler cok emici oldugu icin biz farkedemiyoruz ilk gunler o yuzden ebe Bana emin degilsen beze pamuk Koy biraz anlasilir ordan yapip yapmadigi demisti.

merhaba kızlar uzun zamandr takip edemedim. Doğumlar çoğalmış. Gözünüz aydın. Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin İnşaAllah. Normal doğum yapam var mı? Ben az önce wc den geldim. Bir anda sümüksü akıntı geldi ama miktarı fazla. Renk kahve değil ve kan yok. İlk doğumumda da kansız nişanım gelmişti. Doğum başlangıcı mıdor acaba. Hafiften ağrım da var gibi

merhaba kızlar uzun zamandr takip edemedim. Doğumlar çoğalmış. Gözünüz aydın. Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin İnşaAllah. Normal doğum yapam var mı? Ben az önce wc den geldim. Bir anda sümüksü akıntı geldi ama miktarı fazla. Renk kahve değil ve kan yok. İlk doğumumda da kansız nişanım gelmişti. Doğum başlangıcı mıdor acaba. Hafiften ağrım da var gibi
Akinti genelde herkeste oluyor ama iste sekli vs onemli. Bence doktorunuza bir sorun. Doktor onemli bulursa cagirir zaten sizi

X