2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar Dr son kontrolde magnezyumu sabah akşam günde 2 tane vermiş efermag 365 mg. Günde 2 kez içen var mı bir sorun da yoktu ama olur diye mi verdi acaba bilemedim.
Ben uzun süre önce başladım günde 2 kere kullanmaya. Gece bacaklarıma kramp gidiyordu. İkiye çıkınca rahatladım. Hatta kramplar geçmeyecek olursa 3 kere alabilirsin dedi.

Çok güzel isim Benim eşimin kardeşinin ismi Ali eğer olmasaydı Alihan da isteyebilirdim Hanlı isimler hoş oluyor cidden amiiiiin canım benimmm sizin de Atahan’ınız

Spinal zor muydu?
Bu aralar sürekli ağrım var. Temmuzu bitiririz inşallah, ki hiç öyle görünmüyor.
Evet cnm zor ama sana şunu söyleyebilirim 4 yıl önce ki ameliyatım daha zor ve Agır geçti bu seferki daha kolay geçti ve uyutulmadım hiç sonuna kadar uyanıktım ki 4 yıl önce ki aynı hastane aynı Dr ona göre düşün

Ya ben orda gerilir miyim diye düşünüyorum. Astımım var, genel için zorluk çıkarabilirler. Onur türlü ameliyathanede insan gerilir gibi geliyo.

Bu arada herkese Günaydın
bugun nerdeyse hiç uyumadım. ogluma teyzeleri bakıyordu akşam 10 kadar fakat daha önce hiç ayrı yatmadığımız için onuda yanımıza aldık zaten bebiş küvozde oda yanımızda olmasaydı daha kötü olacaktım 2 ye kadar uyumadı ondan sonrada ben uyumadım doğru dürüst ögleye doğru taburcu olurum ve eve eli boş döneceğim

Ya ben orda gerilir miyim diye düşünüyorum. Astımım var, genel için zorluk çıkarabilirler. Onur türlü ameliyathanede insan gerilir gibi geliyo.
Cnm ben tüm süreci izledim biliyor musun kestikleri anı, rahmı çıkardıkları anı, bebişin başını çıkardıkları anı karnı çekiştirmelwrini dikişlerini baya baya hepsini gördüm. görmemem için çok çaba sarfettiler ama sorun yok dedim. Zaten ne süreç olursa olsun bebişi yanağına getirdikleri an herşeyi unutuyorsun oğlum sıcacıktı o ten teması kadar güzel birşey yok bu dünyada aglayan çocuk yanagıma değdiği an sustu
Ayy inş bir an önce alırım kucahıma
Kızlar bebişin doğma şekline hiç odaklanmayın inanın sesini duyduğun an herşey unutuluyor. 9 ay boyunca tüm zorluğa katlanan anne an geldiğinde hiç yapamam dediği her türlü muameleyi bebeği için katlanıyor. 9 ayın sonunda çekeceğin acı bebişini kucagına aldığın an bitiyor. Geriye kalanların saglıkla kucaklarına alırlar inş

Canım her dogun her bebegin kendine ait tecrübesi var. Ahhh o gazlar bende kac gundür çekiyorum canım

İyi geceler. Doğum yapanlara Kocaman hayırlı olsun gözünüz Aydın sağ Salim sağlıcakla büyütün inşallah Benim gibi 37+ 3 de olup doğumu bekleyenler var mı bebeklerinin kilo ve boy durumu nedir ??
Bizde bugün tam 37 haftalık olduk 36+5 te gitmiştim kontrole kilo 2970 Gr boy 50 cm di. Hayırlısıyla gelsin kuzularimiz

Günaydın canım.. kendini üzme bir an önce toparlanıp alırsınız yanınıza. İyi olacak miniğin

Zor belki ama bebeğin sağlığı icin gerekli böyle ayrılıklar maalesef. En kısa sürede evine de götürürsün mutlu mutlu inşallah. Biraz sabır gerekiyor. Kuvözde ne kadar kalacağı ile ilgili bir şey dedi mi doktorlar ?

Eve eli boş dönmek olarak düşünme annesi bebişin daha da sağlıklı olsun diye sen önden git ben gelcem demiş sen de o sürede biraz daha toparlanırsın

5 ile 10 gün arası kalabilir dedi cnm
Eve eli boş dönmek olarak düşünme annesi bebişin daha da sağlıklı olsun diye sen önden git ben gelcem demiş sen de o sürede biraz daha toparlanırsın
İnş cnm

Buna da şükür eli boş dönmüyorsun bebişin biraz daha dinlenecek sonra hep yanında olacak inşallah.

Tek çocuk sıkıntı değil de ameliyat da olucam ya.
Peki çok uzun sürüyor mu?
Inşallah bir an önce alın kucağınıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…