2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Maşallah valla

Yani karsilastirmak icin sekeri ayni anda farkli cihazdan olcmek lazim...farkli gunlerde seker farkli cikabiliyor bu gayet normal...mesela dun 128ciktiysa oglen 2.saat tokluk bugun 109cikabilir...

kekler falan buzluga atılıyormu :) bilmedigimden soruyorım :) cok hamarat sayılmam da bende anneme yaptırırım bunları

Evet canım ben hep atıyorum. Önce strec film sonrada buzdolabi poşetine sarıyorum. Tazeyken atınca mis gibi oluyor

Ben de senin gibiyim. Aniden dogum baslasa komposto yapacak kimde yok. Acaba konserve mi yapsam diyorum onda da zehirlenirim.diye korkuyorum. Malum konserve pek de saglikli olmuyor

Canım ben kaynattım sıcakken yeni kavanoz kapağıyla vakumladım. Ben baska meyveleride sürekli yaptigimdan alişkınım. Yinede buzdolabinda sakliyorum. Tabi en güzeli 1 gün öncesi yapıp götürmek.

Günaydın

Günaydın. Seni gördükçe ben de bi heves börek sarma bir şeyler yapıp dondurucuya koysam diyorum sonra bakıyorum hiç halim yok vazgeçiyorum

Benimde gündüz hiç halim olmuyor canim. Koltuk yatak arasi gidip geliyorum. Ama gece hic uyuyamiyorum oyalaniyorum

Kızlar ben geçtiğimiz perşembe doğurdum. Diğer topiklerde belki görmüşsünüzdür doğumum çok zor geçti yaşamam için rahmimin alınması gerekiyordu. Çok şükür kızlarım sağ ben sağım. Hastaneden hala çıkmadık daha ne kadar kalırız onu da bilmiyorum ama çabuk toparliyorum. Kızlarımın biri sarılık olmuş fototerapi alıyor diğerinde de emme refleksi yok solunum hızlı diye yoğun bakımda. Her şey yoluna girecek inşallah

Cnm büyük geçmiş olsun inş bu saatten sonra herşey daha ii olacak Allah seni kızlarına kızlarını da sana bağışlasın

Umarım sağlıkla çıkarsınız hastaneden. Kızların için de senin için de dua edeceğim. Eylül annesiydin diye hatırlıyorum. Kaçıncı haftada doğum oldu

Çok geçmiş olsun, kızlarına da sana da biran önce şifa versin Allah Zor kısmı atlaşmışsın inşallah en kısa zamanda da toparlanırsınız

Çok geçmiş olsun. Kızlarına da sana da rabbim şifa versin. inşalllah en kısa sürede Bu günleri bir an önce atlatıp evinize mutlu, huzurlu ve sağlıklı dönersiniz.

İnşallah en kısa sürede kızlarınızla birlikte hastaneden çıkarsınız, Allah sağlıklı, hayırlı ömürler versin yavrularınıza

Herşey yoluna girecek allahın izniyle bebekler güçlü oluyor kız bebekler daha güçlü oluyor benım yeğenim 27 haftalık doğdu 9 yaşında. Kızların yanına geldiğinden bu günleri unutacaksın inşallah çok geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun inşallah herşey güzel olacak.

Öncelikle çok geçmiş olsun, Allah korumuş seni canım benim, kızlarına kavuştun gözün aydın diyorum yaşadıgın onca zorluğa ragmen. İnşallah bundan sonrası hepiniz icin çok daha saglikli, mutlu, keyifli geçsin artık iyi olma keyifli vakitler geçirme zamanı minnoşlarla.

Teşekkür ederim kızlar Allah razı olsun hepinizden.
Umarım sağlıkla çıkarsınız hastaneden. Kızların için de senin için de dua edeceğim. Eylül annesiydin diye hatırlıyorum. Kaçıncı haftada doğum oldu
Eylül annesi değilim canım 8 ağustos görünüyordu tahmini doğum ama 7 temmuza sezaryen tarihi vermişti. 1 temmuzda doğum yaptım 34+4te.

Geçmiş olsun hem gözünüz aydın. Allah kızlarınızla uzun ömür nasip etsin inşallah

Bende nst bu hafta başladım temmuz sonuna kadar her hafta giricem temmuz sonunda da sezeryan olcam. İlk doğumda alttan muayne olmuş biraz sancı serumu falan almıştım doğum olmayınca sezeryan olmuştu. Alttan muayne çokta bişi ifade etmedi sancısı acısı derken alttan muayne en masumu

Canım geçmiş olsun sen sağ salim evlatlarının başındasın ya olsun rahmin gitsin sen ve bebislerin sağlıklı olun yeter ki Rabbim sizi birbirinize bağışlamış cok sukur. Kızların da sağlıklarına hemencik kavussun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…