2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bişi dicem ama dalga geçmeyin benim tam bebeğin olduğu yerde kelebek kanat çırpması gibi yani seğirme gibi ibişi oluyor arada kese büyüdüğü için mi oluyor dersiniz bağırsakta değil tam bebeğin olduğu yerde oluyor

Canım ben de günde 4-5 tane Türk kahvesi içiyordum doktorum 2 Türk kahvesine kadar içebilirsin dedi ama ben günde 1 tane içiyorum ne olur ne olmaz diye. Doktor onaylı bir taneden birşey olmazmış

Merhabalar benimde beta hcg 1595 çıktı ama dr henüz yeni dedi ve kese görülmedi inş dış gebelik değildir 2 günsonra tekrar gel dedi çarşamba gidicem dua edin nolur
Dua edicem sizin için telaş yapmayın bu değerle karından zaten görünmez vajinadan ise çok küçük görünür belli bile olmayabilir eminim değeriniz artınca direkt görücek doktor

bebek tam nerde ki arada pıt pıt atıyor bir saniye fln onun dışında bazen sağ bazen sol kasığım ağrıyor. Hapşırınca fln ağrı saplanıyor

Kafeinle ilgili araştırmalar var bugün happy mom uygulamasında da okudum kafeini olabildiğine sınırlamak gerekiyor örneğin kafeinsiz kahveler (decaf kahve olarak geçiyor) tüketebilirsiniz. Kafein sadece kahvede değil kakaoda çikolatada da çok varmış bunları da sınırlamak gerektiğini söylüyorlar

Kahve fazlasi zararli sanirim sinirda olursa problem yok ben en zorlandigim sey Kahve oldu Birde sigarayi biraktim cok zorlaniyorum kahvede azda olsa icmiyorum cunku canim sigara cekiyor diye
Ben de sigarayı bıraktım resmen damak tadım yerine geldi her şeyin tadına varmaya başladım çok tehlikeli ilginç bi şekilde canım hiç sigara istemiyor ama kahveyi sınırlandırmak yıktı beni kurukahveci mehmet efendinin kafeinsiz türk kahveleri varmış ondan alacağım ben

bende canım bende ihtimal artsın diye istedimm :) bende 28 yasındayım

Her ikisini de tabi ki . Siz ailenize fln söylediniz mi ben görmeden söylemesem diye arada kaldm biraz da o yüzden

Merhaba hanımlar, ben de bir aksilik olmazsa Ağustos annesi olarak aranızdayım. Allah hepimizi bir avazda kurtarsın, bebeklerimize sağlık ve huzur içinde kavuşmayı nasip etsin. Benim son adet tarihim 5 kasım 2020, hala bu hafta işlerini anlamiyorum 4 haftalık miyim 5 miyim bilmiyorum. Ulttrasonda kese göründü dr da pek emin konuşmadı 4,5 falan dedi. Belirtiler neler hanımlar?

Her ikisini de tabi ki . Siz ailenize fln söylediniz mi ben görmeden söylemesem diye arada kaldm biraz da o yüzden

ben eşim hariç kimseye söylemedim. Çünkü sor olarak kalmıyor güzel haber olunca herkesin haberi oluyor ben tercih etmedim. İll gebeliğimde hemen söyledik ama boş gebelik geçirdim o geçmiş olsun telefonları psikolojimi bozdu. Tam geçti tamam diyordum 1 hafta sonra “ gebeliğin sonlandığını yeni duyduk geçmiş olsun” diye arıyorlardı. Psikolojim iyice bozulmuştu. O zaman yemin ettim bebeği görmeden anneme bile söylemem diye

Ben de ondan korkuyorum

ultrason kese boyutuna göre hafta veriyor 2 hafta sonra yine o haftayı verebilir. Son adet tarihinden hesaplayacaksın. Ben mesela 13 kasım 4+4 görünüyorum

Bu taraftan haklsiin gizli kalan ne varsa oluyir valla ben kendimkini söylemicem varsın öğrenmesinler ogrenselerde yani değişen bisey yok en iyisi böyle daha iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…