2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
doktorun da iyiymiş canım . kac yasındasın ? bülent hoca 2 tane koymuş sana da riskli olur muyuz acaba?

O hafta mı görmüstün yani canım. Benimde iste gecikmenin 2.günü 124.9 cktı haftaya salı m o gitsem diyorum

Ben bugün sat a göre 4+4 üm yumurtam 28 kasımda çatlamıştı ben 2 hafta sonra gitcem bebeği de göreyim inşallah diye. Sonra yok bebek oluşmadı yok 2 hafta sonra gel vs insan çok geriliyor. Haftaya gitsen bebek görünmeyebilir ama kese bugün yarın da gitsen görünür. Sen keseyi mi görmek istiyorsun bebiki mi

doktorun da iyiymiş canım . kac yasındasın ? bülent hoca 2 tane koymuş sana da riskli olur muyuz acaba?
Yaş 29 benim. Ikiz gebelik riskli gebelik zaten ama inşallah iyi olacak her sey. Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah
Ben zaten ikisinin de tutacağını asla düşünmemiştim ne yalan söyleyim. Şansı arttırmaktı niyetimiz ikiz bebek değildi yani

Merhabalar benimde beta hcg 1595 çıktı ama dr henüz yeni dedi ve kese görülmedi inş dış gebelik değildir 2 günsonra tekrar gel dedi çarşamba gidicem dua edin nolur

sen kaçıncı haftadasın canım? ALLAH ın izniyle bir dahakine görürsün, daha çok yeni. o dış gebelik hepimizin korkusu ama inşallah hepimizin sağlıklı bebekleri olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…