2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

vajinal muayene şart değil, yapırmak istemeyebilirsin. 1 hafta önden görüyor sadece vajinalde. Sana sorar istersen alttan yapalım istersen 1 hafta sonra gel diye (kese ya da bebek görünmezse) sen hangisini istiyorsan yaparsın. Bende de vardı vajinismus alttan bi 3-5 defa kontrole gittim acıtmıyor yani ince bir şey zaten

Alttan düşük riski falan yapıyor diyorlar yanlış bilgi dimi

Canım leken ilaçla mı gelıyo yoksa durup dururken mı gelıyo?

Kızlar belirtileriniz var mı? Haftalarımız aynı hep, neler yaşıyorsunuz bu haftalarda?
Bende cok uyku var ölüyorum uykudan akşamları saat 8.30 gbi uyuyorum sabah 7 gbi kalkıyorum bugun öğlende 1 saat uyudum hala uyku akıyo gozumden. Bi de yiyeceklerden tıksınmede var ama yiyorum yani öyle kusma falan yok

Ğöğüs hassasiyetin ve kasık ağrıların ne durumda canımm

Goguslerımde agrı var ve büyüdüler sanki biraz dokundukca acı oluyo. Ama en fena uykum gozlerım kapanıyo Kasık agrım yok dun sadece 5 6 kere bi agrı girdi yarım saatte 1 o kadar. Sende belirti ne?
bende de halsizlik oluyor arada canım ğöğüs ağrım bazen çok fazla bazen az oluyor sendede aynı mı kasık ğarım aynı dediğin gibi ara ara oluyor

bende de halsizlik oluyor arada canım ğöğüs ağrım bazen çok fazla bazen az oluyor sendede aynı mı kasık ğarım aynı dediğin gibi ara ara oluyor
Benımde gogus agrım bastırınca oluyo öyle dururken olmuyo. Agrımda ilk dun falan oldu bi de bende transferın basından beri sag kasıgımda bacagıma dogru karıncalanma var. Kızlar sag kasık kız bebek mı yoksa konuşmuşlar şimdi gordum

Benim de geçmişimde vajinismus öyküsü var ben yeneli baya oldu bi kere kadın doğuma muayeneye gitmiştim çocuk istiyoruz bi baktırayım diye inan bana o kadar kolay ki vajinal ultrason yani penis daha kalın mesela ona göre. Ultrason aleti çok ince ve jel de sürüyolar girdiğini anlamıyorsun bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…