2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
bende hafif ğöğüs hassasiyeti var canım arada bir oluyor bazen kyboluyor bazen hafif arka planda midembi rtuhaf oluyor o kadar sende neler var

bende hafif ğöğüs hassasiyeti var canım arada bir oluyor bazen kyboluyor bazen hafif arka planda midembi rtuhaf oluyor o kadar sende neler var
Benim de regl olacakmış gibi göğüs hassasiyeti, sabahları mide bulantısı, özellikle sabahları kokulardan tiksinme ve iştahsızlık var canım mide hassasiyetlerinden ötürü sanırım

Dua edicem sizin için telaş yapmayın bu değerle karından zaten görünmez vajinadan ise çok küçük görünür belli bile olmayabilir eminim değeriniz artınca direkt görücek doktor
Çok teşekkürler Rabbim herkese tattırsın inşallah dr biraz evham ettirdi dış gebelik ihtimalide var diyince korktum açıkcası ama Allahın izniyle sağlıklıca olsun herkesinki inşallah

Yaa canimm cok mutlu oldun cok tesskkur ederim allah sninde kucagini bos birakmasin isallah oncelikle sunu soylemek istiyorum adet belirtileriyle hamilelikk belirtisi aynidirrr dun gttim 6 hafta 4 gunluk bebegimin klp atislarini duydum

Ben de şu an karantinadayım bittiğinde 7-8 haftalık olmuş olucak ne bi ultrason gördüm ne kese. 3. Haftada fark edip bide hevesle herkese söyledim Umarım ne dış gebelik ne boş gebeliktir. teselli etmek için arayan olursa açmıcam konuşanı da teselli edilmek istemiyorum konuyu kapatın diyip susturucam galiba.. kaldım böyle evde umarım iyi ihtimal gerçek olur hepimiz için

Çok teşekkürler Rabbim herkese tattırsın inşallah dr biraz evham ettirdi dış gebelik ihtimalide var diyince korktum açıkcası ama Allahın izniyle sağlıklıca olsun herkesinki inşallah
Daha çok yeni olduğu için görünmeyebilir içini ferah tut genelde dış gebelik için çok sancı ağrıdan bahsediyorlar.. kanaman ve dayanılmayacak ağrın olursa evet hastaneye gidebilirsin onun dışında sorun yok diyolar.. ben ne zaman yorulsam sol kasık ağrısı oluyor mesela 3. Haftamdan beri böyle ve başka hiç belirtim yok şimdi de korkum boş gebelik evde kalmasam işe gitseydim böyle olmazdı işte karantina halleri

Ya vajinal muayene şart mı? Ben vajinismustum 2 ay oldu yeneli ve hamile kaldım. kendi tedavi doktorum alttan muayene etti ama yarın başka doktora gideceğim ve istemiyorum daha sonraları hep kendi doktorumda devam edeceğim için sıkıntı olmayacak ama yarın için merak ettim.

inşallah hepimiz için iyi olur Kötü düşünmeyelim ben de ilkinde çok tecrübesizdim zaten boş gebelik vs hiçbir şey bilmiyordum ki, doktora gitcem bebek görcem sanıyordum. Meğer önce kese sonra bebek bir sürü detayı da varmış Rabbim inşallah hepimizi sevindirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…