2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Sorma hep ayni
Hiç mama vermemekle övünen bir tayfa var
Birde bana aciyirlar biraylik aa mamami verdin sanki zehir veriyorum

Lansinoh elektrikli kullanıyorum ben memnunum bidr baby plus e bebekte o iyi diyolar fiyat olarak da çekimide
Baby plus almış eşim alel acele ilk baş niye bunu aldın felan dedim ama şuan gayet memnunum çekimi çok iyi gogusum yara iken masaj modunda çalıştırıyordum çok rahatlatiyordu

Ahahahahahah anne sütünden yoğurtmu heyAllahım güldüm ama Allah yardımcın olsun çok şükür artık mama diye bişey var süt olmadığı için hiç sıkmayın canınızı gerek yok öyle böyle büyüyorlar sonuçta Allah dermansız dert vermesin

albertine1204 acaba stresten mi oldu sütün varmış neden bir anda kesilsin ki dusunmemeye çalışıp emzirsen ise yarar mi .inşallah gelir canım
Stres doğumdan beri var canım hiç bitmediki emzirmeyi de çok denedim ama süt gelmeyince aonuç daha kötü oldu memeyi hiç almaz oldu

Bende oldm ayin 1inde baya bildigin eski adetlerm gibi ve agridan oluyorum bana da erken geldi ama ne bilim anlamadm doktrm da dogum iznine cikms gidemiyorum da
Ağrım olursa parol içerim ben ona izin vermişti 40 ım çıkında kontrole gitmiştim alttan muayene yaptığında hersey yolunda demişti adet be zaman olurum diye sorduğumda daha olmaz demişti bugün olunca şaşırdım yarın bi olsun mesajla sorarım bende çok mu pimpirikliyim bilmiyorum ki

Kızlar doktorum kırkın çıktıktan sonra kontrole gel dikişlerine bakalım bir de smear alıcam dedi. Hepiniz smear testi yaptırdınız mı ya gerek var mı acaba ? Çok korkuyorum acıyacak diye
Ben verdim smear testi 4 yıl önce kızda da vermiştim saniyelik birsey çok acımıyor zaten alttan kontrol ediyor o arada onu da alıyor

gece uykusuna bizde yatarak emzirerek geçiyoruz.ben hiç gaz çıkarmıyorum uzun süredir. kafasının altına yastık koyuyorum sırtından itibaren biraz yükseltiyorum oğlumu. o şekilde uyuyor. sonra beşiğine alıyorum.

smear alınıyor çoğunlukla. bakılmasında fayda var. bende aldırmadım hiç şu pandemi geçsin halledeceğim onu da

Stres doğumdan beri var canım hiç bitmediki emzirmeyi de çok denedim ama süt gelmeyince aonuç daha kötü oldu memeyi hiç almaz oldu
düzenli sağım yaptınmı bu asüreçte. süt öyle bir anda bıçak gibi kesilmez. eğer sağım yaparsan artabilir. bebeğinde emmese bile biberonla alır anne sütünü alabildiği kadar. olmazsa mama verirsin ne olacak zehir değilki. mamayla büyüyen çok kişi var

Inşallah geçici biseydir ücretsiz emzirme danışmanları falan armış sosyal medya da bi danışsan mi böyle birden kesilmesi normal mi ne yapmak lazım gelmesi için diye sorabilirsin

Uyuyor 8 de beslendi gwce tam 2 gibi uyanacak yemesi gazi altı 3 gibi uyuyor tekrar 3 saat sonra 6 gibi uyanır genelde atak haftasında falan değilse
Bende kendi uyku saatime göre ayarladım 11.30 da mama veriyorum 120 tabi uyuması 12.30 buluyor 4-4.30 a kadar uyuyor sonra emmesi gazı altı tekrar uyuması 1-1.30 saat sonra kalkması 7.30 -8 i buluyor

Kızlar sizin sütleriniz çok iyi geliyormuş bebce nazar değmesin. Ben en çok 60 cc falan gördüm sağınca o da 2-3 saat göğüs dolduktan sonra yani. Ona rağmen bebeğime günde bir 1-2 kez mama veriyorum sadece midesi büyümesin memeyi bırakıp mamaya alışmasın diye.Siz öyle deyince acaba çocuğumu aç mı bırakıyorum diye düşünmeye başladım ama çok da uyuyor aç değildir heralde dimi ya zaten doğduğundan beri sütüm yetiyor mu diye kendi kendimi yiyorum ek gıdaya geçmeyi dört gözle bekliyorum

Kızlar bebekleriniz ortalama kaç saatte bir kaç cc anne sütü ya da ne kadar mama içiyor? Şu anda her öğünde ne kadar beslenmesi gerekiyor onu merak ediyorum tabiki bebeğe göre de değişir biraz ama

Yaptım canım yapmaz olur muyum süt az geldi gelmedi demeden sağdım hep sabah uyandım ve sütüm yoktu yani akşama kadar hatta sonraki günlerde de sağma emzirme duşa girme uyuma yeme içme hepsini yaptım
Inşallah geçici biseydir ücretsiz emzirme danışmanları falan armış sosyal medya da bi danışsan mi böyle birden kesilmesi normal mi ne yapmak lazım gelmesi için diye sorabilirsin
Araştırıp sorayım canım bu aklıma gelmedi

Uyuyor 8 de beslendi gwce tam 2 gibi uyanacak yemesi gazi altı 3 gibi uyuyor tekrar 3 saat sonra 6 gibi uyanır genelde atak haftasında falan değilse
Aç uyaniyor ya mamayi hazir edene kadar nasil sakinlestiriyorsun yada saatini bilip önceden mi hazirliyorsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…