2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Napcaz durmadan böyle ya hep emzir emzir cocugu da uyutmuyorm mastit olcam korkusuna
3-4 saat duramıcazmı
Gece 4 saat uyusun bence dokunma hiç. Göğsüm dolu kalkıyorum ben ama şükür mastıt olmadım. Gece 4-5 saat uyudugu oluyor hafif acıyla uyanıyorum çok dolu oluyor gogsum. Bir tek gece o kadar ara veriyoruz gün içi maksimum 2 saatte bir emiyordur. Öyle bir sefer beklemekle mastıt olmaz sanırım. Yani inşallah olmaz

Ya işte google onu yazınca halüsinasyon falan içince görüyormuşsun ucuz kafa yapıcı diye geçiyor hiç cesaret edemedik.

Benimkini sevmedi beste hafif salliyor
Bagidastana
Artik aldim dahada almam
Oyle sordum iste

Mor aparat dediğin mochinin ağzına kapatılan tıpaç gibi olan mı onun öyle kullanıldığını bilmiyordum. Maşallah ne güzel canım doluyorsa benim şimdiye kadar en çok 50 ml oldu
4 litre su içiyorum ben ona bağlıyorum. Herhangi 4 mochi full doluyor ve atıyorum.1 tanesini buzluğa koyuyorum.tesadufi Birgün emzirirken o elimdeydi ve diğer memeden sut fışkırıyor.onu tuttum sonra memnunum koydum bıraktım.ici dolmuştu.normalde biberon kullanmayanlar için bebek sut icsin diye

Mastit oldugum için çok korkuyorm canım göğsüm ağrıyla uyanınca aklım gidiyor korkudan o yaşadıklarmdan snra 41 derece ateşle 4-5 gün kendime gelememiştim.
birde birini emip doyunca ben gene perto diğerini sağıyormsn

Napcaz durmadan böyle ya hep emzir emzir cocugu da uyutmuyorm mastit olcam korkusuna
3-4 saat duramıcazmı
Gece 4 saat uyusun bence dokunma hiç. Göğsüm dolu kalkıyorum ben ama şükür mastıt olmadım. Gece 4-5 saat uyudugu oluyor hafif acıyla uyanıyorum çok dolu oluyor gogsum. Bir tek gece o kadar ara veriyoruz gün içi maksimum 2 saatte bir emiyordur. Öyle bir sefer beklemekle mastıt olmaz sanırım. Hab Valla ben de korkudan her iki memeyide verdim bebeğe sonra kustu fazla geldi. Şimdi tekini sagıyorum evet. Hatta ikisini birden sagıyorum emmeyi bitirip uyuyunca. Daha rahatlıyorum.

Canım esin öyle diyorsa diyecek birşey kalmıyor öyleyse takip et ama kremleri karıştırmadan sadece nemlendir bari kasinmasin yüzü nasıl yüzünde var mi

Yaa gece emzirip sağıp öylemi yatıyorsun bende öyle yapayım bari ikisini birden verdim kustu benmkide bugun

Yaa gece emzirip sağıp öylemi yatıyorsun bende öyle yapayım bari ikisini birden verdim kustu benmkide bugun
Gece sagiyorhm ben kendim uyumadan önce. Öyle istiyorum çünkü 4 saat falan uyuyorum bebekle birlikte. Bir de çok uykulu değilsem gece bebeğimi emzirdikten sonra tekrsr sagiyorum. Sütüm dinlenince uykudan uyanınca çok oluyor. Eğer uykumu iyi almisssm bebek de beni yormuyorsa bir de sabah emzirdikten somts sagıyorum. Gün içi sagmiyorum hiç çünkü zaten iki saatte emiyor

Burdayımmm. Günler bende çok çok youn geçiyor fırsat bulamıyorum valla hiç bir şeye. Annemlerde kalıyoruz telefonu elime aldığım kızıyo bırak telefonu kızına bak diye. Yeni evimin tadilatı bitmek üzere sürekli oraya gidip geliyorum. Yani yoğunum baya bir önceden girip okuyabiliyodum yazılanları artık onuda yapamıyorum maalesef

Cok kötü bir şey bu mastit.ates ilkinde bende 3 gun devam etti ama nasil kotu titreme üşüme halsizlik birlikte bezdim hayattan.simdi 1 kere atesim cikti tekrar çıkmadı lahana da koydum sıcak su torbası.antibiyotik her seferinde kullanmak cok kötü oluyor ins bu son olur ikimizinde. Önerilerin için çok teşekkür ederim yoğurt yiyorum kefir de alayım.bebegin ağzını meme uçlarını ve emzigini karbonatlı suyla temizliyordum pamukcuk olmasin diye biraz beyazlık görmüştüm dilinde.evet aslında bu da mikropların girmesini önler her gün yapmakta fayda var

Sut kanallari ile ilgili canim mikrop da girebiliyor sanirim.karbonatli su ile temizle bebeğin ağzını ve göğsünü. Bu arada sütünü sağarak artırabilirsin.

Nasi temizliyorsunz pamukla mi

3-4 saat duramıcazmı
İkindi gibi toplam 1 saat emzirdim baktım doymadı 60 cc mama yaptım. Bugün devamlı 2 saat 1.5 saat arayla emzirmekten uçlarım kendine gelemiyor yanıyor da yanıyor 3-4 saat dinlenmek istiyorum, mamayı da verince 3.5 saate acıktı o ara bana iyi geldi. Gece de bir o kadar yapıyorum günde 120 yi geçmemeye çalışıyorum ama bazen doymuyor ağlıyor veriyorum mecbur. 3.5 saatte bir şey olmadı bu arada devamlı kontrol ettim canım

Olsun iyiyseniz sorun yok canımmm hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…