2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Tabi canım, pek de çıkmıyor aynen. Ben de öyle mastit oldum sağmim göğsüm dolu bebek çeksin sağımla az çıkıyor ziyan etmim diye ama şimdi Allah ne verdiyse sağıyorum
Aynen bende öyle düşünüyordum bebiş emsin modum.önceden arada sagardim süt yetmiyor gibiydi bebeğe düzenli yapınca arttı gibi
Ben eni konu yıkıyom ya Allah ne verdiyse

P Pelinimben muskati bizim yaşlı komşu teyze de dedi rendeler verirdim gaz olmadı hiç diye . Denemek lazım damla bitkisel olsada damladan iyi olabilir

Benim kuzenim gecirdi emzirirken korona o da evde hep maskeyleydi hic cikarmiykrdu bebegine bulasmadan atlatti ilacta kullanmadi cnm

Gece mama mi veriyorsun canim, yoksa sagdigin sütlerden mi ,
Gece uykusuna dalmadan once mama veriyorum genelde 4gibi de sut sagip onu veriyorum canim

Canim resimden mi bilmiyorum ama kotu gorunmuyor bi ara bizimki deboyleydi üşümesin diye az yıkamaya başlayınca mi gecti nasil gecti bilmiyorum bana hic tuhaf gwlmemisti

Valla cnm bebis icin iyi de ben o saatte sagmak zorunda kaluyorum kendimi benim uyumam 5i buluyor malesef

Benim kuzenim gecirdi emzirirken korona o da evde hep maskeyleydi hic cikarmiykrdu bebegine bulasmadan atlatti ilacta kullanmadi cnm

Gece uykusuna dalmadan once mama veriyorum genelde 4gibi de sut sagip onu veriyorum canim
Canim sagol Allah razı olsun psikolojikmen çöküyor insan her şeyden önce.. koruma içgüdüsiyle bi de gazini da çıkarıyorum mecbur omzuma yatiyor... açıkta kalan her yerime surekli.dezenfektan sıkıyorum. O da zararlı biliyorum qma corona veya grip buLsmasindan iyidir. Esim de su an yanımda değil kaldık böyle tek başımıza bir de verem asisi zamani geldi bekletecegim mecburen..

Canım bebek emdikten sonra sağınca kaç cc cıkıyor benden doğru düzgün bişe ckmıyor ya

Kızlar oyun mati var hayvanla ilgili basınca hayvansesi çıkıyor
Bunu bebeklerde en erken ne zaman kullanabiliriz

Napcaz durmadan böyle ya hep emzir emzir cocugu da uyutmuyorm mastit olcam korkusuna
3-4 saat duramıcazmı

Işte int sorunca kafa yaptığı yazıyor uyuz madde diyorlar o yazıyı görünce de insan veremiyor ben kardeşimden biliyorum hiç gazi olmazdı

Demek ki bozuk falandı canim. Dediğin gibi mama değiştirmek de riskli

Canim fotolardan bana aşırı kuru gibi gelmedi. Bence de biraz bekle. Çok bisi yapma , sadece nemlendir o kadar . Bakalim ne olacak

Canim muskat gerçekten gaz da ise yarıyor, ben ilk kızımda kullanırdım. Rendenin en ince tarafıyla bi kaç parça yapardım, çay kaşığına koyar, üstüne azıcık memeden süt sıkıp, ağzına verirdim.

Kızlar yazmıştım eşimin korona testi pozitif çıktı. Dün bende yaptırdım çok şükür negatif çıktı. Eşim odada karantinada sadece kapıdan yemek veriyorum. Bebek bakarken bana çok yardım ediyordu ama malesef odadan çıkamıyor yemek felan hepsi bana kaldı daha bir hafta odada kalacak.Akrabam olsa gider kalırdım böyle idare ediyoruz. 9 yaşında da bir oğlum var oda ilgi istiyor ben tek çocuk oldugu için onunla çok zaman geçirirdim şimdi o günleri arıyor. Bizde durumlar böyle yinede çok şükür halimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…