2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Benim de çok saçlı bu arada bebeğim canım. Saçın var mı derdin var

Benimki de cok sacli , mustela şampuan kullanıyoruz yikadigimin ertesi günü yaglaniyor sanki saçı.

Bnm kinde 5 tel sac var ama 2 gun yikama yaglaniyo valla. Baby me kullanirm bende bitsin dalin alcm

Ben de şunu kullanıyorum bübchen in ama bence şampuanla ilgisi yok. Bir ara unibaby kullandık o da aynıydı yani

Eklentiler

• 65F8C664-DE79-4204-AF0D-2FB351501A53.jpeg
    98,2 KB · Görüntüleme: 28
Ay napcaz ya sinirlerim bozuluyo valla
Biz coresatin pembe başladık söndürdü gibi birkaç gün daha deneyeyim sölerim durumu canım
Bizimde sonmustu ama krem antibiyotikli ve kortizonlu 5 gun kullanip biraktirdi cildiye simdi tekrar uredi ama vucudundakiler gecti yuzinde var bi kullan bakalim nolcak

P Pelinimben krem bu canim trendyoldan almistim yorumlarinida oku istersen cocuk doktoru yazdi bunu cildiye de yag yerine kullan dedi bebek ygalarindan daha cok nemlendiriyomus

Eklentiler

• 16094930720327410165488444120455.jpg
    104 KB · Görüntüleme: 29
Cildi kuru muydu peki benim oğlanın resimdeki gibi miydi .Kıyafetini havalar iyi diye bu hafta incelttim onun dışında kalın giydiriyorum ben kendim üşüyen bi tip old için Onu da lahana gibi sarıyorum
Canim kalin giydirme doktorun dedigi ter bezleri calismaz bebeklerin o yuzden terletme sicaktan oldugunu dusundu bende tekkat giydiriyom yelekte giydirmiyorum
Tek gogsu emiyo sonra emzik gibi emmeye baslayinca ayiriyorum agliyo ama azcik sallayinca uyuyo hemen seninki cok zahmetli valla
Emzikte iade yok canim hijyen acisindan ama trendyoldan aldim olurmuki acaba bilmem ayy emsin yaa iadeyi bosver diger kizimi ben ilk once bakkaldan fatos meme almistim oyle alistirdim ondan sonra wee yuvarlak ucluya gecmistim sikinti yasamadim
Canım benimki hiç emzik almıyor ama denediklerimden en uzun süreli nuk kauçuk damaklıyı tuttu , bi dene istersen..aventi falan direkt fırlattı
Aventi tutuyo azda olsa bibs tutar diye dusunuyorum insallahhhh

Kızlar emzirirken iki memeyi de veriyor musunuz? Sütün son yağlı kısmını iyi alabilsin diye ben tek meme veriyorum çoğu zaman bir sonraki emzirmede de diğer memeyi. Uzun sürüyor emmesi ama sonunda yetiyor gibi kendi çekiliyor memeden. Şimdi biryerde okudum da ikisini de vermek lazım diyo hangisi doğru acaba

Her zaman değil ama memelerim çok dolu oldugu zaman veriyorum genelde gece oluyor bu, içsin uzun uyusun diye, bir de sağmak zor geliyor gecenin bir vakti. Eğer sütler bosalmazsa ağrı acı yapiyor. Gün içi bazen tek meme verdiğim de oluyor

Anladım duruma göre karar veriyorsun. Benim de genelde gece doluyor gün içinde sönmüş balon gibi oluyor memelerim çok sinir oluyorum. Süt yok gibi geliyor ama çocuk emince geliyor çok garip.

Gaz sıkıntımız çok fena alttan pırtlayamıyor kızım. Doktorumuza sordum elimizdeki damlalar iyi gelmiyor şu damlayı alayım mı falan diye. Relaktaz damla almamı önerdi bir de sabah akşam birer tatlı kaşığı rezene çayı ver dedi. Bebeğine rezene veren var mı kızlar su ve rezene miktarını nasıl ayarlıyorsunuz? Bir de Relaktaz kullanan var mı?

Canım benimki hiç emzik almıyor ama denediklerimden en uzun süreli nuk kauçuk damaklıyı tuttu , bi dene istersen..aventi falan direkt fırlattı
Canım benim kide tutmuyor emzik sence sipariş etsem tutar mı bu emzgi

Ben veriyorum Rezene arada iyi geliyor bir tatlı kaşığı Rezene bir çay bardağı demliyorum

Canım benim kide tutmuyor emzik sence sipariş etsem tutar mı bu emzgi
Bu emziği denemenizi tavsiye ederim kızımda bir çok emzik denedim bunubtek seferde aldı sorun yaşamadık e bebekten aldım yorumlara da bakabilirsin fazladan hava yutmasını engelleyici emzik diye geçiyo tomme tippee markası nettende sipariş verebilirsiniz fiyatıda fazla değildi 29 tldi

Eklentiler

• Screenshot_20201231_194522_com.android.chrome.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 25
Benimkide uyumuyor cnm ama nerdeyse 3 aylik oldu 1saat uyusa bayram yapiyorum resmen

Gecmis olsun cnm onemli birsey yoktur ins
Napiyor peki uyumadigi zaman canim ? Bizimki biraz kucakta geziyor sonra yine meme istiyor. Orda uyuduğunu kâr belliyor. Azıcık azıcık uyku mu olur en azından 1 er saat uyusa hem kendine hem bize faydalı olacak. Böyle de yorgun oluyor kendi de

Bizde kaka haftada bir canım. Pek yapmıyor ama çiş çok yapıyor ve değiştirmezsem sabah muflaka her yeri çiş oluyor sırtına çıkıyo
Ben gece kaka yapmadıysa, ki çoğunlukla gündüz yapıyor, bez değişimi yapmıyorum canim. Hiç sırtına çıkmadı. Hem böylece uykusu da açılmamış oluyor

Anladım duruma göre karar veriyorsun. Benim de genelde gece doluyor gün içinde sönmüş balon gibi oluyor memelerim çok sinir oluyorum. Süt yok gibi geliyor ama çocuk emince geliyor çok garip.
benim de gün içi öyle. hatta bugün düşündüm mama mı versem yoksa yeterlimi acaba sütüm diye. gün içi kaç saatte bir emziriyorsun? süt taşıyor mu emzirirken? benim gece tasıyor bazen ama gündüz öyle değil. bazen bebeğpin ağzından alıp elimle sıkıyorum bakıyorum süt geliyor. öyle olunca devam ettim mama vermiyorum.

Aynen benimde gece sertleşiyor ama gündüz böyle bomboş gibi sanki yumuşacık ama bende farkettim ki genelde süt geliyor yumuşak olsa da

Kizlar bnm sutum her gun daha da azaliyor sanki nie boyle oldu anlamadm. Adet dr oldum bugun.

Cok moralm bozuluyo bubsut isine valla agliycm oturup ne guzel yetiyordu nie azaliyor ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…