2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Linki yapamadim sacma sapan bisey cikti ekran goruntusunu atiyim sana ve suan yine indirimde benim aldigim fiyatta
Bu kremin 2 çeşidi var anladigim kadarıyla yazıları farklı senin attığını en iyisi gidip eczaneden alıyım yanlış bisey olmasın

Eklentiler

• Screenshot_20210101-172738_Chrome.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_20210101-173304_Chrome.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 22
Aynen benimde gece sertleşiyor ama gündüz böyle bomboş gibi sanki yumuşacık ama bende farkettim ki genelde süt geliyor yumuşak olsa da
Sorma canım o nasıl bir yumuşaklıktır. Sizin de mi benimki kadar yumuşak çok merak ediyorum cıvık cıvık böyle sönmüş balon gibi. Çocuk bazen tutmakta bile zorlanıyor gerdiriyorum öyle veriyorum ağzına ama bakıyorum süt geliyor...Çok karışıkmış bu emzirme işleri ya .

Tamam canım sağol pazartesi alicam inş düzeltir
İnsallah cnm dene bakalim sudocrem normalde cild kremiymis onu yuzune surmek icin kullaniyo buyukler denesemmi diye bi dusundum gerci sonra oyle olsa 2 doktor gordu onlarda sur der bebek oldugu icin guvenemedim.sezeryanda bant derimi biraz yara yapmisti doktorum onuda surebilirsin sonucta cilt yenileyici demisti gerci kafam karisik

Aman bu insanlar var ya bnm kv de oyle neyms birindn emzirirkn digerinin sizlayip sut gelmesi lazmmis onun oyleyms sanki herkesin ayni valla bu insnlar psikoloji bozmaktn baska bi ise yaramiolar.
İnan ki destek olacakları yerde hep köstek oluyorlar. Benim hiç bi zaman sütüm taşmadı sıkmadan da öyle kendi kendine gelmiyor hala daha ama bebeğime yetiyor Allah a şükür. Demekki bebeğim için o kadarı yeterli . Bir de belki dediğin gibi illa herkeste öyle diğerinden de gelmek zorunda değildir.

Kızlar bide görmeniz lazım hamileyken göğüs pedleri almıştım birsürü sanki heryerim sütten ıslanacak falan hayallere bak sen hiç de öyle bir durum yok valla evde pedleri gördükçe canım sıkılıyor

Deneyerek bulucaz her cilt tipi farklı az bi bölgeye deneyebikirz aslında

Ben napiyim Göğüs pedi kalkanı silikon ucu kremi ekipmanlar tamam süt yok .

Aynn oyle yuz tane dogum yapms insn gormsmdr bir kere kimseye sormadm sutun var mi die ne bu merak size ne yani.

Sıkınca bazen ip gibi tazyikli gelmiyor mu? Her zaman öyle olmasa da arada öyle oluyor bana. Emzirmek mama vermeye göre daha az doyurucu olabilir, ama anne sütü bebeğe yeterli olur diyor doktorlar hep. Önemli olan çok kilo alması değil sağlıklı olması. Ben bugün sağım yapamadim, sadece gece yatmadan mama versem mi diyorum daha uzun uyuyor. Bir taraftanda alıştırma diyorum kendi kendime. Şunun surasında dayanacagim ilk ay 6 diyorum kendime. Hedefim öncelikle ilk 3 ay sadece anne sutu, sonra dayanabilirsem 6 ay. Şimdi 2 aylık bebegim. Gitgide midesi büyür yetmezse sütüm 3.aydan sonra günde bir kez mama veririm belki

Gece kaçtan kaçar uyuyor en uzun kaç saat uyuyor

Ben hep yumuşakken şüphe ettiğimde sıktım ama o zamanlar hiç öyle ip gibi tazyikli gelmiyor. Dolu dolu olduğunda sıksam gelir miydi bilmiyorum. Aslında daha az doyurucu değil ama sindirimi daha kolaymış anne sütünün ondan hemen acıkıyor sıpalar evet canım ben de öyle düşünüyorum zaten şunun şurasında 6. Aydan sonra ek gıdaya geçicez yettiği kadar vereyim diyorum inşallah hep bebeğimize yeter sütümüz. Ben farkettim ki onu bunu yemek falan değil de suyu bol içtiğim günler daha hızlı doluyor göğüslerim ona daha fazla dikkat edicem.

Benim anlamadığım şu benim prolaktin hormonum da yüksekti iyi degerdeydi ama sütüm yetmiyor
Anlamadım yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…