2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ayy maşallah canım .... ben bile rahatladım taaa burdan inşallah hep böyle devam eder

Kıxlar bugun a101 e gittim orda 4 paket prima 100₺ ,4 paket sleepy 95 ₺ idi. Bılgınız olsun:) ben depoladımm

Kaçlı sleepy 95 tl aldınız merak ettim. Bende trendyoldan 136 sını 95 tl ye aldım da. Hatta 25 tl kuponum vardı 70 ye geldi. Henüz dışardan almadık daha mı ekonomik merak ettiğim için soruyorum.

1 kat fazla giyimsin sizden dedi hatta ilk doğduğunda ben tek kat giydiriyordum zıbın kısa kol üstüne 1 kat da hastane çıkışı üşür annesi dedi. Şimdi altına birer kat uykudan kalkincada örgü veya kadife yelek takıyorum ve genelde üstünde yarim kundak var dışarısı soğuk olunca ev 21 22 derece dün 24 du ama üstünde kadife tulum vardı. Biraz çıkartayım üstünü bide öyle deniyim.
Inşallah canım geçer

Gece kalkınca sadece emziriyorum. Yetiyor. Biberona gerek kalmıyor. Uyutmasi da değişiyor en az 1 saat. Kaka yaparsa süreç uzuyor ya da gazı varsa 2 saati buluyo

Günaydın kızlar kızımın park yatağı için dönence almak istiyorum önerileriniz var mı? Bir çok güzel dönence ler var ama mobilya yatak için çoğu park yatağa hangisi uygun olur bilmiyorum

Gece kalkınca sadece emziriyorum. Yetiyor. Biberona gerek kalmıyor. Uyutmasi da değişiyor en az 1 saat. Kaka yaparsa süreç uzuyor ya da gazı varsa 2 saati buluyo
Tatlım altını değiştirme işlemi yapıyorsan oynamaya sevmeye gerek yok gece altı değişince uyku açılıyor. Ben gece maksimum 20 dk emziriyorum onu da çenesini oynatarak uyuyup kalıyo zaten ama aç olmasın uyku süresi biraz uzasın diye özellikle dk ile besliyorum

Kıxlar bugun a101 e gittim orda 4 paket prima 100₺ ,4 paket sleepy 95 ₺ idi. Bılgınız olsun:) ben depoladımm
Ben dun 68liyi 25 liraya aldm trendyl markettn bnm indirimler bitti esimden de 2 sefer alirim sonra aileyindolasmaya baslarm artk

Kaclisi 95 lira 3 numara var mi

Canım ben 1 haftada geçirmiştim güneşe koyup üstüne sarı tülbent koydum (ışık tedavisi gibi düşün) ve bol bol emzirdim . Güneşte 15 dk bekletiyordum evin içinde
Güneş vurmuyor eve hiç yaa. Sarı tülbemt örtmeye basladım dünden beri
Canım snrasında açıldıktan snra o memede süt daha fazla bile oluyor sürekli sağdıgmz emzirdigimiz için merak etme. Birde gece göğüslerini verip neden üstüne süt veriyorsn doymadıgını nasıl anlıyorsn emerken
Canim göğüs yaran ne kadar sürdü? Bir de ne kullandin ? O sirada nasil emzirdin ?
Canım 40 gün sürdü hala sızlıyor.her emzirme sonrası zeytinyağ sürüyorm emerken acımıyor yumusuyor ucuda iyileşiyor ama okadar derindiki anca geçiyor galiba. Eskiden bebek tutarken içim titrerdi
Vardi kakasi epeydir ishal afedersin yapış yapış birazda birde çok sancısı vardı kıpkırmızı oluyordu kaka yaparken emerken karnı hemen gurul gurul ediyordu hafifledi şikayetlerimiz biraz
Aynı şikayetler bzdede var süt ürünlerini kestim ama gene tereyağ flan yiyorm. Birde kakası çok gürültülü sizinde öylemi
Canım yüzü bzmde öyle ve cok konak var içim cok kötü oluyor bakınca yaralı bereli gibi ua
Genelde tek meme yetiyor bazen yarımsaat falan emiyor. uykuya dalması tekrar uzun sürüyor en az 1-1.30 saatim gidiyor

Bizimde en aşağı 1 saat emzir gaz çıkar alt değiştir artık kaka yoksa değiştirmiyorum

Çok geçmiş olsun , cani yansa bi şekilde belli ederdi canim, doktorlar da demiş hep aynı şeyi, dert etme ins.

Bizimde en aşağı 1 saat emzir gaz çıkar alt değiştir artık kaka yoksa değiştirmiyorum
Bizde kaka haftada bir canım. Pek yapmıyor ama çiş çok yapıyor ve değiştirmezsem sabah muflaka her yeri çiş oluyor sırtına çıkıyo

Canım ben her türlü süt varsa yoksa mama veriyorum 60 cc. Bu şekilde en az 3-4 saat uyuyor. Mesela 7 de yatırdım .7.30 gibi daldı 10.30 da kalktı tamamen. Kayınvalidem söyledi yoksa uykunu alamaZsın sütün de az olur dedi böyle yapınca gerçekten 3 saat uyumaya başlaıdm en azından. Bazen 4 saati bile buluyor uyanması o ne zaman uyanırsa kalkıyorum ama işte beslediğimde de doyduğundan emin oluyorum

Merhaba hanımlar bende sizler gibi Kasım annesiyim.
23 Kasım’da sezaryen Doğum ile oğlumu kucağıma aldım. Yarın kırkı çıkıyor bilehamilelik sürecinde birkaç kez yazmıştım ama küçük bir bebeğim daha olduğundan aktif olamamıştım. Hepinizin sağlıkla bebeklerini kucağına almasına çok sevindim.
İki Bebeli zor ama günlerin su gibi geçtiği günler yaşıyorumbebeğimde su fıtığı ve kalbinde açıklık tespit edildi şükür ikisininde bebek büyüdükçe geçeceğini söyledi doktorlar. 4 ay sonra tekrar kontrolümüz var inşallah geçmiş olurBirde dil bağımız var bebeğinde dil bağı olan varmı? Emme ile ilgili sorun yaşıyormusunız ?

Günaydın kızlar kızımın park yatağı için dönence almak istiyorum önerileriniz var mı? Bir çok güzel dönence ler var ama mobilya yatak için çoğu park yatağa hangisi uygun olur bilmiyorum
Valla canım ben zamanında en iyisinden almıştım şu an nerde bilmiyorum bile . Bence uygun bir şey al, pek anlamıyorlar çünkü benimki anlamadı en azından. Migros’la indirimde vardı hatta

Kızlar bebegim saclı dogdu.kafasinda konak yok hic.yıkadıktan sonra farkettim kafası yetiskin insanin saclari yaglanir agir kokarya öyle kokuyor hemen ertesi günü.neden acabaya şampuandanmı sudanmı şapkada takmiyoruz uzun zamandir.böyle olan varmı.Tabi bana herzaman miss gibi kokuyor o ayrı❤anneye kusmugu bile guzel kokar.Bübchen kinder shampoo şampuanımız.böyle olan varmı acaba.kış oldugu icin 3.gün yıkıyorum.ama hemen ertesi gün böyle kokması normalmi.saçlı bebekler böyledir belki diyorum

günaydın kızlar,
Benim ilk çocugun arabası Quinny idi. Ana kucağını ayrı aldım maxi cosi ile uyumlu. Neyse hepsi yazlıktaydı getirdik yeni bebek için. Ana kucağı yerleşmiyor Arabaya Kv ile şaşırdık niye olmuyor. Ay unutmuşuz her şeyi nasıl yapıyorduk diye. Neyse sonra netten baktım 2 parça takıyormuşsun oraya otursun diye puset. Neyse dedim alayım ne olacak kaç lira olabilir ki? 2 parça 320 liraevde yana döne o parçayı arıyorum şimdi ama yok

Canım terleyen bebektir yağlıdır cildi. Bizim de öyle 2 de bir yıkıyordum şimdi her gün yıkamaya çalışıyorum rahatlıyor o da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…