2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bebek bir göğsünüzü emerken diğerinden süt akıyor mu benim baya akıyor atletim ıslanıyor sırf bunun için mochi aldım ama onuda her zaman kullanmak istemiyorum belki bebek doymaz diğer göğsü emmek ister diye takmayınca sütüm boşa gidiyor zaten çok sütüm yok bir damla boşa gitse üzülüyorum bide sütünün tadına bakan oldu merak ettim

Kizlar bnm sutum her gun daha da azaliyor sanki nie boyle oldu anlamadm. Adet dr oldum bugun.

Cok moralm bozuluyo bubsut isine valla agliycm oturup ne guzel yetiyordu nie azaliyor ki
azaldığını nereden anlıyorsun? sağınca daha mı az geliyor? ben de regli oldum 39. günümde.

ben bakmadım sütümün tadına ama eşim baktı :)) şekerli birşeymiş. önceden akıyordu ama şimdi akmıyor artık. çok az ıslaklık oluyor o kadar

Bende dün gece baktım bir damla sadece şekerli güzel bir tadı var ne güzel ya akması hiç iyi değil terbiye olmamış göğüs falan yazıyor nette benimki ne zaman terbiye olacak bakalım

azaldığını nereden anlıyorsun? sağınca daha mı az geliyor? ben de regli oldum 39. günümde.
Yoo 1 aydan fazladir sagmiyorum. Bi doluluk hissetmiyorum. Bazi gunler 2 sefer mama vermrk zorunda kaliyorum ondn da fark ediyorum.

Adetin ilk gunu gibi su an devami gelirmi bilmem 66 gunlk bnm ki

Yoo 1 aydan fazladir sagmiyorum. Bi doluluk hissetmiyorum. Bazi gunler 2 sefer mama vermrk zorunda kaliyorum ondn da fark ediyorum.

Adetin ilk gunu gibi su an devami gelirmi bilmem 66 gunlk bnm ki
doluluk akşama doğru bende de azalıyor. gece cok dolu mesela çünkü uyuyorum dinleniyorum aradan 3-4 saat geçiyor emzirmeden. ama gündüz neyse de öğleden sonra akşama doğru göğsüm boşalıyor sanki. akşama sağdığım sütten veriyorum bir biberon. süt için dinlenmek ve arada zaman bırakmak bana iyi geliyor. bugün hiç sağım da yapamadım zorda kalırsam ben de 60lık bir mama veririm

Aslında en güzeli 3 saatte bir emzirmeye alıştırmak ... bende enerjimi topladığımda bunu yapacağım inşallah

Ya uyanik kalma sureleri uzadikca oyle oluyo sanirim. Bugun mesela 8 bckda uyandi emzirdm yarm saat kdr daha uyudu sonra bi daha 3de uyudu ama mama vermrk sorunda kaldm onarada 3 sefer emzirdm cunku artk bitti. 4 bckda bi daha uyandi az daha emdi uyudu gene. Kalkinca nolck bilmiorm bi daha 11 gibi anca uyur cunku. Gece sabah ve ogledn sonra sikontim yok aksam problem oluyor.

Sagmak icin vakit bulamiyorm 1 kere sagsm aslinda mamaya ihtiyac kalmiyck ama ne ara sagcm bilmiyorm ki

Canim zahmet olacak ama bana link ekleyebilir misin int baktım kremin bir kaç çeşidi var yanlış bisey almiyim
Linki yapamadim sacma sapan bisey cikti ekran goruntusunu atiyim sana ve suan yine indirimde benim aldigim fiyatta

Eklentiler

• Screenshot_2021-01-01-18-42-20-908_trendyol.com.jpg
    49,1 KB · Görüntüleme: 29
canım tak mochiyi sonra verirsin. mochi hepsini toplamıyorki.

Ben de bugün bi tereddütte kaldım ya su içmeyi unuttum sütüm azaldı gibi geldi acaba doydu mu falan diye düşündüm . Benim kız uyanıksa en geç 2 saatte bir emiyor bazen 1 buçuk falan da istiyor ama oyalamaya çalışıyoruz karnı davul gibi oluyor. Benden hiçbir zaman süt taşmadı ya çok moralim bozuluyor ama en başından beri emziriyorum kilo alımı da gayet iyi dedi doktor. Gece bile taşmıyor benden sadece dolu dolu oluyor tek fark o. Hatta halam baya moralimi bozmuştu bir memenden emzirirken diğerinden gelmiyorsa çocuk doymaz mama verin falan diye ama kulaklarımı tıkayıp emzirmeye devam ettim... Ben de göğsüm çok yumuşakken şüpheleniyorum süt gelmiyor mu diye çocuğu çekip bakıyorum sıkınca geliyor ama öyle tazyikli falan gelmiyor benimki

Aman bu insanlar var ya bnm kv de oyle neyms birindn emzirirkn digerinin sizlayip sut gelmesi lazmmis onun oyleyms sanki herkesin ayni valla bu insnlar psikoloji bozmaktn baska bi ise yaramiolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…