2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ya umarım düzene gireriz bir de insan endise ediyor acaba bir şey mi var diye
Ama büyüme atakları diye bir şeyler okudum belki ondan oluyor dur diyorum
Neyse insallah bizim de düzelir bu durum

Elektronik ana kucagi kullanıp memnun kalan var mı? Bizimki kucak delisi oldu ya, kucağına alacak ve sabit durmayacaksin. Sallamani istiyor kucakta ya da yürüyeceksin. O arada müzik de açık olursa sakinlesiyo uyuyor. Kollarım çöktü kucağıma alıp dans ettirmekten. Babası da kanguruyla alıyor adamcagiz ayakta çalışıyor bilgisayar başında hafif sallanarak. Son çare elektronik ana kucağı alicaz kendi kendi sallayıp dursun. Elektronik olmayan var ama onda da başında bekleyip sallayıp duracaksın. Seni kilitliyor gün boyu. Ben yere çok da yakın olmayan en azından koltuk hizasinda yukselebilen müzik calan ve ileri geri ve yana sallayan birşey arıyorum. Deliricez yoksa yakında

Ya umarım düzene gireriz bir de insan endise ediyor acaba bir şey mi var diye
Ama büyüme atakları diye bir şeyler okudum belki ondan oluyor dur diyorum
Neyse insallah bizim de düzelir bu durum
Canım şimdi o düzeldi başka sorunlar başladı. 8.haftada atak donemiymis ondan mı bilmiyorum. Mızmız sürekli sallanmak istiyor kucakta

kendisi duruyor uyuyacakken bazen sallıyoruz. otomatik de sallanıo da biz pek kullanmadık

Ev işleri dediğin bizde günlük kahvaltı yemek ve yemek hazırlamak. Temizliği haftada bir eşim yapıyor süpürüp siliyor. Günlük yemek duruma göre ya ben ya o hazırlıyor birimiz çocuğu oyaliyoruz digerimiz is yapiyor. Ya da kanguruyla alıp iki kişi birden girisiyoruz işlere. Benim eşim pandemiden dolayı evden çalışıyor, bir de şu an projesi rahat o yüzden böyle. Yakında proje değiştirecek o zaman ben napicam bakalim. Gün içi bu kadar ilgilenemedigi zaman ben yandım valla. İnşallah elektronik ana kucağı alicaz , sallana sallana biraz uyur da ben de işleri hallederim.

Kızlar siz emzike nasıl alıştırdınız benim oğlan bi türlü emmiyo atıyor kaç emzik denerdim ama emmedi ne yapacagım
Cnm ben chicco,nukk.kaucuk.ve mamajoo aldım. Mamajoo ve nukk tuttu.kaucuk büyük geldi ,ağır geldi.bizde hafif e gectik.ben tam acikma saatinde alıştırdım.emmeden 10 dakika önce verdim.sonra uyurken.zor alisti .en ucuz emzige alisti digerlerini tutmadı bile

Nasıl bir ağırlık olması lazım ne sarabilirim acaba? 2 hafta sonra kontrolümüz var ama beklesem mi yoksa gitsem mi hemen, mühim bişey midir
damacanin kapagina bez sarip gobegine sarmistik biz ayni sekilde kartonda kesebilirsin canim.sen bilirdin canim ya icin rahat etmezse git ama geciyor korkma ama fazla aglatmamayA bak bebisi

Cok zor ya meme agrisi bende cok cektim 3ay oldu bazen uyku sersemi tutamiyor duzgun hemen yara oluyor

Valla canim 3 aya jadar surebiliyor kanama gayet normal
Canim göğüs yaran ne kadar sürdü? Bir de ne kullandin ? O sirada nasil emzirdin ?

Cankm aslında sling çok rahat birşey. Sen bi kaç kez dene. Alışınca rahat edersin

Gece uykusu nasıl ve kaç saat canim ? Günde toplam kaç saat uyuyor?

Ya kiyamam okuyunca benim de gözlerim doldu. Atlattınız cok şükür, hayırlı olsun. Darısı bize bakalim

Bütün süt ürünleri süt tozu içeren herşey paketli gıdaların hepsi biskuviler vs
Kakada mukus ve lökosit görüldü ishali de var ve inanılmaz gaz sancısı vardı yüzünde döküntü 1 haftada hepsi hafifledi tam geçmesi 4 hafta sürer dedi dr 4 haftada geçmezse diyet genişletilecek

Arkadaslar nolur yardm edin. 44 gunlk oldj bebegim her aksam aglamaktan morariyor. Gaz sancisinin boylesi olurmu. Bugyn artk acile gitmek icin ciktik yola arabada sustu geri donduk. Denemedgm hicbisey kalmadi napicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…