2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Yani bende istemem ama napacaz baska
Ben suan adet görmedim
Lohusaligim bugün bitti
Ben yarin baslicam biliyorum adeti beklemem mi gerekiyor

Emzirdikten sonra gazı çıkarıyormsnz ya memeden uyuyor kaldırmaya kyamıyorm kaldırıyorm geri uyutamıyorm ya bu bebek uyumadan nasıl büyücek uyku nedir bilmiyor
Ben geceleri deniyorum ama uyudugu icin cikartmiyo hic bende oyle yafiriyorum benimki uykuluysa genelede uykusunu bolmuyor

Canim bende sling yeni aldim bugun ilk kez kullandim 48 günlük bebeğim rahat etti bir sorun yaşamadık aşağıdaki linke bakarak bağladim sanada yardimci olur diye düsündüm

Canim bende sling yeni aldim bugun ilk kez kullandim 48 günlük bebeğim rahat etti bir sorun yaşamadık
Ayaklarını falan yerleştirmeyi beceremedim ben bir türlü canım sanki zarar verceekmişim gibi geldi çok ağlayınca da attım bir kenara. Ama çok kullanmak istiyorum kucaktan inmiyor çünkü bizimki. Bacakları ayrık m şeklinde mi koydun bebeği fotoğraftaki gibi

Eklentiler

• IMG_20201230_215404.jpg
    66,7 KB · Görüntüleme: 30
Yapılıyor bi şekilde.canim. bazı şeyler geç oluyor ama sıkıntı etmeyeceksin

Selamlar bebeğim 49 günlük fakat son üç gündür uyku düzenimiz bozuldu. Gündüz sıfır uyku yetişkinler gibi bizle uyuyor bizle uyanıyor. Gece uyuyor ama gündüz hiç. Bu durum beni endise ettiriyor. Çünkü bi bebek gündüz 2 3 saat bile uyumaz mı? Böyle bi şey yaşayan var mı bu arada cok aglayan bir bebek değil. Fakat gaz sorunumuz var.

Aynı bizdeki sorun. Gece uyuyor sabah 6 da bir uyandık o zamandan beri uyumuyor . Tam uyudu diyoruz 10 dk sonra gözlerini açıyor faltaşı gibi. Sancı geliyor galiba mızıldanıyor ağlıyor ıkınıyor. Ben de çok üzülüyorum en azından bir kez uyumuş olması gerekiyordu . bugün gece uyuyacağından bile emin değilim eşim saatlerdir kucağında tutuyor o şekilde duruyor hala daha derin uyumadı. Şu gaz sıkıntısı olmasa diye neler vericem ama yok işte .

İyi o zaman çünkü bizimki hiç gaz çıkaramıyordu Kıpkırmızı oluyordu düzenli kullanınca işe yarıyor gene gazı var ama eskiye göre iyi İnşLalah sizede şifa olur

Aynısı gercekten bizde bu durumu yasıyoruz. Gece uyuyor tamam ama gündüz hiç. Ben bi gram evde bir şey yapamıyorum. Sadece kendisiyleyim. Sorun bu değil tabiki ama o uyumadıgı için uykusuz kaldıgı için üzülüyorum. Bazen diyorum acaba baska bi problem mi var etrafı izliyor. Uyudu sanıyorum bi bakıyorum uyanmış hele gündüz hiç ya benim uykum geliyo onun yok.

Evet var geçen haftalarda aynen anlattığın gibiydi. Haftaya pazartesi tam iki ayımız dolmuş olacak. Buraya çok kez yazdım benim bebeğimin uykusu neredeyse hiç yok diye. Gunduz hiç uyumuyordu neredeyse, 24 saat içinde toplasan 6-7 saat maksimum o da. Şimdi düzeldi ama gündüz kanguruda uyuyor daha çok ya da kakasını fazlaca yapıp rahatlayinca ana kucağında uyuyor

Bizim oglan da gunduz uyumuyo bir de 3 yasinda kizim var o da bana naz yapiyo bebege bakmaktan bazen onunla ilgilenemiyorum cok uzuluyorum suan annem var yanimda ama oyleyken bile cok yoruluyorum gittikten donra isim cok zor gunduz uyusa en azindan kendimi gectim cocukla ilgilensem icim rahat olcak firsat bulursam kitaplarla etkinlik yapiyoruz oyuncak oynuyoruz ama daha fazlasini istiyo o da cocuk sonucta bebek cok miz miz agliyo gunduz uyumuyo off

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…