Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
fıstık ezmesini ben açık alıyorum sıfır şeker tamamen . onlardan memnunum ama züberinkini denemedim . migrostan mesela unonun denge tam buğdaylı çiya tohumlu grissinisini aldım . asla yükseltmedi . ara öğün listesine ekledim birde yine migrosun mısıt patlağını aldım sanırım tam buğday yazıyordu üzerinde oda yükselmedi. o mısır patlağının üzerine şekersiz fıstık ezmesi sürüp ara öğün yapabiliriz yanına bir bardak sütle
Ben de unonun tam buğdaylı ekmeğini yiyorum, hem doyurucu hem de midemi rahatsız etmiyor👍🏼 ben de karabuğday ve mısır patlağına sürüyorum, zaten tatlı gibi olmuyor ama enerji veriyor🥲

Ben de unonun tam buğdaylı ekmeğini yiyorum, hem doyurucu hem de midemi rahatsız etmiyor👍🏼 ben de karabuğday ve mısır patlağına sürüyorum, zaten tatlı gibi olmuyor ama enerji veriyor🥲
evet ben denememiştim hemen deneyeceğim :) alternatifler bulursak lütfen burada da paylaşalım aynı şeyleri yemekten canım sıkıldı

Migros'ın Mısır patlağını görmedim ama denk gelirseniz şu ürün daha iyi. Mısır çok yararlı bi besin değil malum her ne kadar yağsız tuzsuz sevmeme güvenip patlatıp patlatıp yesem de kffkg
images

Bu pirinç patlağı içinde de pirinç, çok az tuz dışında bi şey yok. Glutensizmiş bu da, ben tadını da seviyorum baya. Geçen şekersiz deniz tuzlu bi fıstık ezmesi almıştım tadı hiç benlik değil ama ben de sürüp üstüne en azından muz falan koyup yiyim bari bakiyim yükseltecek mi

offf uçurtmuşsun. ben de salatalık yarım domates yumurta 2 dilim peynir yiyorum. Peynir de az yağlı az tuzlu samandan hallice. 1 dilim tam 25 gram çavdar ekmeği. Zeytini 5e düşürdü en son bugün komple çıkardım daha fazla yükselmesin diye. Ona rağmen 150'lerden düşmüyor.
Bende bir haftadır ölçüm yapıyorum açlık 80 civarı çıkarı toklukta 90-100 arası çıkıyor doktoruma gostercem bakalım ne dıycek

h&m mağazada indirim var mıymış öğrenebildiniz mi kızlar?
Canım genel bi indirim yok.
Bir reyon yapmışlar. Çocuklar için olanı tamamen tşört şort elbise yazlıklardı. Bebişlere de pek bişey yoktu ben 9-12 ay 3 tşört aldım gitmişken alayım diye yalandan.
Bir süredir bazı bebek ürülerinde 3 al 2 öde vardı zaten o hala devam ediyor. Büyük indirim değil yani.. üzdü..

Migros'ın Mısır patlağını görmedim ama denk gelirseniz şu ürün daha iyi. Mısır çok yararlı bi besin değil malum her ne kadar yağsız tuzsuz sevmeme güvenip patlatıp patlatıp yesem de kffkg
images

Bu pirinç patlağı içinde de pirinç, çok az tuz dışında bi şey yok. Glutensizmiş bu da, ben tadını da seviyorum baya. Geçen şekersiz deniz tuzlu bi fıstık ezmesi almıştım tadı hiç benlik değil ama ben de sürüp üstüne en azından muz falan koyup yiyim bari bakiyim yükseltecek mi
deneye yanıla bulacağız :KK70: yükseltmeyen her tarifi paylaş lütfen :)

Kızlar çatı kemikleri mi neresi bilmiyorum ama vajina kemiklerim ağrıyor ve hareket edince çıt çıt ses geliyor çok ilginç😂😂

Bi de bebeğin ayakları aşağıda ama ben vajina kısmında afedersiniz tüy çıkan yerlerde de hissediyorum normaldir haralde ama bazen panik yapıyorum. Benim gibi çok aşağıda hisseden var mı?

Ya bahsettiğim fıstık ezmesinin bence diğer ezmelerden farkı yok. Ama yorumlarda yediğim en iyi ezmeydi falan demişler. Benim mi ağız tadım bozuldu acaba 🥹
ben hazır ezmeleri yiyemiyorum ya bana kıvamı ağır geliyor. açık alıyorum peynircibey diye bi marketten :KK70: of efsane çikolatalarıda var hele hindistan cevizli bişi yapmışlar efsaneydi ama sadece ufacık tadına bakabilmiştim . eşime aldık o yiyor işte hayırsız :KK70:

images

bana doktor arkadaşım önerdi bunu, baya güzel tadı👍🏼 deniz tuzlusunu hiç denemedim ben ama şekersiz fıstık ezmesi zaten bi garip hdjdjd muzla falan iyi olur ama sanırım muz da şeker yükseltiyor, elma falan belki….

Kızlar çatı kemikleri mi neresi bilmiyorum ama vajina kemiklerim ağrıyor ve hareket edince çıt çıt ses geliyor çok ilginç😂😂

Bi de bebeğin ayakları aşağıda ama ben vajina kısmında afedersiniz tüy çıkan yerlerde de hissediyorum normaldir haralde ama bazen panik yapıyorum. Benim gibi çok aşağıda hisseden var mı?
Ya çok özür dilerim ama bacak arasında çiş yaptığımız yer mi ağrıyor 🥲 çünkü benim de orası ağrıyor sanki böyle ağırlık binmiş gibi, benim bebeğin kafası da aşağı dönmüş ona bağladım biraz ama 🥲

bana doktor arkadaşım önerdi bunu, baya güzel tadı👍🏼 deniz tuzlusunu hiç denemedim ben ama şekersiz fıstık ezmesi zaten bi garip hdjdjd muzla falan iyi olur ama sanırım muz da şeker yükseltiyor, elma falan belki….
İşte deniz tuzlusunun da farkı yok tuz tadı yok çünkü ben anlamadım neyini övdüklerini fnfkf eşim kazıklandın dedi hatta o kadar anlamsız ki ben tuz ekicem üstüne sonunda o olacak 🥲

Muz yiyip ölçmedim hiç bende yükseltiyor mu bilmiyorum bi deniyim akşam 🥹

X