2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ben önceden almıştım 3.ayda
hangi marka aldın canım
Papatya1646 ben montessori şeklinde ahşap aldım. yalnız 99tl idi 3 gün önce
Nerden aldın Buda güzelmiş
Canim 2. Aydan sonra yavaş yavaş koyabilirsin oyun halısına . Ben de baktım bugün ne alsam diye
Evet oyalanacagı bi aktivitemiz olsun diyorum bende bakıyorum alayım diye karar veremedim
Ben aldım canım dün yine denedim daha anlamıyor 3 ay gibi sanrım hoşlanır
Hangi marka aldın
Onu ben çözdüm genelfe açsa kıyamet kopuyo ben ilk emziriyorum sonra değiştiriyorum
Aynısı bizde de oluyor ama Benim kızım çok kusuyor emzirdikten sonra değiştirsem oynattığı için kusuyor emdiğini ne yapacamı şaşırdım o konuda

Hi kere benim de oldu kusmugunda kan vardi o zamanlar gogsum yaraydi bi sekilde 2 kere gordum

Canım bu kadar küçük bebeğe endoskopi olur mu Dr en iyisini bilir ama çok küçük daha çok mu kanlı kuştu öyle
Bir haftalık bebeğe bile yapılıyormuş canım
Evet dinlenmeye aldık bakalım inşallah rn kısa zamanda iyileşir de meme reddi yaşamayız
Inş öyledir canim kalbini ferah tut
İnşallah canım
Bilmiyorum ki valla daha dün kırkına hayırlısıyla geldik diye sevinirken
Hi kere benim de oldu kusmugunda kan vardi o zamanlar gogsum yaraydi bi sekilde 2 kere gordum

Nette ciddi sonuçları olabilir tarzında yazılar görünce ihmal edemedik canım yoksa şu ortamda araştırma hastanesi bir de

Benimde meme ucumin birlesme yeri 1.5 cm kadar yarilmis cok aciyo garmastan surup posetledim insallah cabuk gecer

Kulaniyirum cnm çok zor gazlı çocuk

Trendyoldan aldım cnm markasi hatırlamıyorum öyle ortalama sıradan bir şeydi

O kafaya takanlardan bırı de benım. İyi olur insallah zamanla

Kızlar selamlar artık çok giremiyorum yazışmaları okudum hastanede olanlara çok geçmiş olsun umarım bir sorun yoktur da çabucak çıkarsınız ben dün hiç yaşamak istemediğim bi durum yaşadım bir tazminat mevzusu ile ilgili benim yüzümden maddi olarak çok kötü zora girdik çocuğum için düşünmemeye çalışıyorum ama inanılmaz üzgünüm sütüm kesilmesin diye olmamış gibi davranmaya çalışıyorum ama her an aklıma geliyor çocuğumuz için yaptığımız planlar bile yalan oluyor eşim en kötü arabamızı satarız yeter ki üzülme diyor, yıllardır çalışıp kazandığını gözden çıkarıp bu kadar anlayışlı olması beni çok eziyor şimdi kalktım oğlumu emzirmeye sağ memeyi emdi sol kaldı ben de sağayım dedim oldum olası sol göğsüm sıkıntılı geçen sene ameliyat da olmuştum kitle alınmıştı şimdi dokunsam süt geliyor ama pompayla 10 cc bile sağamıyorum evdeki pompa baby plus o mu beceremiyor diycem sağ göğsümü foşur foşur sağıyor ama oğlum sol mememi erdiğinde baya süt geldiğine eminim kenarlardan akıyor yutkunma sesi vs insan anlıyor yani bu niye böyle oluyor arada sağmak istiyorum bir yere gittiğimde falan bulunsun diye ama olmuyor benim bu gece moralim çok bozuk kızlar uzun zamandır sağmıyordum yüzleşmemek için ama yine aynı

Zor bi geceydi ... dün akşam 8 den beri aşırı heyecanlı ve stresli bebeğim ... gözler fal taşı gibi açık hep hızlı hızlı nefes alıp vermeler , el kol hareketleri aynı öyle acele acele ... neyin nesi anlamadık ..şimdi de ayağımda ama hep kımıl kımıl

Kızlar bişi sorucam ya bilen varmıdır. Ben sütümü sağıp dondurucuya koymustum. Onu cıkardım ısıttım. Bebegime verdm ama bitirrmedi .kalanı tekrar ısıtıp aynı gün ıcınde verebılırmiyim ? Dökmek mi zorundayım??

Aynısı olmuştu bende de, kıpkırmızıydı bi göğsüm, ateş, titreme, doktora gittim ultrason çektiler, antibiyotik verdi, ertesi güne geçmişti ama çok şükür ki. İnşallah seninki de geçer hemencecik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…