2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bişi sorucam ya bilen varmıdır. Ben sütümü sağıp dondurucuya koymustum. Onu cıkardım ısıttım. Bebegime verdm ama bitirrmedi .kalanı tekrar ısıtıp aynı gün ıcınde verebılırmiyim ? Dökmek mi zorundayım??
Canim ben tekrar isitilmadigini biliyorum benin kizda hep birakiyor icim giderek dojuyorum malesef sutu birsey olur diye korkumdan

hangi marka aldın canım

Nerden aldın Buda güzelmiş

Evet oyalanacagı bi aktivitemiz olsun diyorum bende bakıyorum alayım diye karar veremedim

Hangi marka aldın

Aynısı bizde de oluyor ama Benim kızım çok kusuyor emzirdikten sonra değiştirsem oynattığı için kusuyor emdiğini ne yapacamı şaşırdım o konuda
Biraz kucağımda oyalıyorum dik vaziyette gazını çıkarıyorum 15 dk fln ondan sonra yatırıyorum benimkide kusuyor bazen ama ne kadar dim tutarsam okadar iyi bide gazı çok varsa ve ben gazını çıkartamıyorsam kendi kusarak çıkarıyor

Biraz kucağımda oyalıyorum dik vaziyette gazını çıkarıyorum 15 dk fln ondan sonra yatırıyorum benimkide kusuyor bazen ama ne kadar dim tutarsam okadar iyi bide gazı çok varsa ve ben gazını çıkartamıyorsam kendi kusarak çıkarıyor
Bende kucağımda dik tutuyorum ama yine kusuyor gazını çıkarıyorum yatırmadan ardına hemen kusuyor üşüttüm mü acaba🥺 bide bazen tazikli kusuyor

Kızlar bişi sorucam ya bilen varmıdır. Ben sütümü sağıp dondurucuya koymustum. Onu cıkardım ısıttım. Bebegime verdm ama bitirrmedi .kalanı tekrar ısıtıp aynı gün ıcınde verebılırmiyim ? Dökmek mi zorundayım??
Dökmek gerek diye biliyorum ısınan bida ısıtılmaz demişti doktor

Sağol cnm şuan daha ii
Ama fenaydı yaa
Çok ağladı bu kabizlik bitirdi bizi
Kıyamam ya yeri geliyor gaz sancısına bizler dayanamıyoruz bebişler napsın derdini de anlatamazken🥺 ben gazdan sıkışmaya başladı mı karnına ayağına ütülediğim ılık havlu koyuyorum rahatlatıyor biraz

Kıyamam ya yeri geliyor gaz sancısına bizler dayanamıyoruz bebişler napsın derdini de anlatamazken🥺 ben gazdan sıkışmaya başladı mı karnına ayağına ütülediğim ılık havlu koyuyorum rahatlatıyor biraz
Bunun çokmus rontgende cikti
Basit degildi yani
Ağlamayı gorsen hiç susmadi
Suan daha ii şükür
Ben aşıyı kacirmisim ya
Annemdeyim saglikocagi aramış hiç görmedim
Asiya gitmek için önceden aç vs olmasi lazim degil demi

Bunun çokmus rontgende cikti
Basit degildi yani
Ağlamayı gorsen hiç susmadi
Suan daha ii şükür
Ben aşıyı kacirmisim ya
Annemdeyim saglikocagi aramış hiç görmedim
Asiya gitmek için önceden aç vs olmasi lazim degil demi

Yok canım bebişte açlık olmaz, götür sen, 2 aylık aşı dimi? canlı aşı olacak o yüzden gitmeden ara mutlaka sağlık ocağını bizimki haftada 1 gün açıp yapıyorlar kaçırdıysan haftaya kalmış olabilir.

Kızlar iyi akşamlar
Bebeğim tekrar kanlı kustu sabah. Hastanemize gittik araştırma hastanesine sevk verdiler. Bu gece yatış yaptı doktor takip ediliyor😢 Sabah hortum soktular minicik burnuna o ağladı ben ağladım. Keşke çocuklar hiç hasta olmasa😔 Meme ucumdaki yaradan mı başka bir şey mi anlamak için sütümü sağarak veriyorum. Dua edin meleğimin bir şeyi olmasın 🤲🏻
Çok geçmiş olsun inş sadece meme dendir canım aman onlara bisey olmasın kıyamıyorum kuzulara
Merhaba.philips avent biberon kullananlar 2.ayda 2 numara biberon ucunumu kullanmalıyiz.hala 1 numarayı kullandigimizi farkettim 43 günluk olduk
Ben 260 cc aldim yeni 2 numara biberon emzikle geldi cok akıyor. Büyük biberonda yapıp 1 numara ucu takıyorum 2 de boğulacak gibi oldu

Günaydın hanımlar 😊💕Hepinize mutlu haftalar Allah bebeklerimize sağlık sıhhat uyku iştah versin
Gaz la ilgili size nacizane tavsiyem biz bu şekil rahatladık.
Günde 3 kez sab simleks gaz damlası
2 kez aguline gaz şurubu beslenmeden önce veriyorum.
Her beslenmeden sonra mutlaka ağızdan gazını çıkartıp 15 dk kadar dik tutuyorum.
Her altını aldiğimda karnına yağla masaj ve bisiklet çevirme yapıyorum ayak diplerini ovuyorum. Ve elektrikli sobanın üstüne ağız bezini bi kaç kez ısıtıp karnına koyuyorum sıcak sıcak.
Bende her gün 1 çay kaşığı kadar kimyonu ağzıma atıp su ile yutuyorum. Hiç sevmedigim için yemeklerine atmiyrkum en azından bi seferde o işkenceyi çekiyorum.
Her gün karnı hafif tokken yüz üstü çevirip hareket etmesini sağlıyorum
Çok şükür bi rutin halimd3 bunları yapınca artık zorlanmiyor. He bide doktora göre bi hafta kaka yapmasa da olur demişti ama 3 gün yapmazsa ben 1 çay kaşığı zeytinyağı veriyorum kaka yapmayinca huzursuz oluyor bunu fark ettim .

X