2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Çok geçmiş olsun canım konu nedir tahmin edemedim ama sağlık olsun cana bisey gelmesin diyelim

Gunaydin kizlar bugun arkadasimla konustum onunda bebegi var 4 aylik masallah diyeyim gece 12 de yatip sabah 8 de kalkiyormus ay ne guzel dedjm yaaa darisi bizlere insallah sanirim bizimkilerin de 2 ayi kaldi duzene girmesi icin gerci benim kiz kendini gece 2 de uyumaya alistirdi 2 de yattu 6 30 da kalkti ben bubsaati nasil one cekebilirim

Cuma bir ay dolmuş acaba birkacgun geçecek sıkıntı olur mu
Sıkıntı olmaz canım ama çok geçmesin yine de.
Tmm cnm sağolasın
Benim Bebek probiyotik olmadan kaka yapamyor nezaman kadar olck bilemedim
Çok canm sıkılıyor
Kuzum eninde sonunda bırakır korkma sen. Bizim doktorumuz karnı gaz dolu bagırsaklrına yazık demişti gaz damlası başlamıştık, mamayı değiştirince eskisi gibi kalmadı. Sende mamayı değiştirsen mi acaba? Mama vermediğim günler bile mama verdiğim güne göre farkediyor benim.

Rabbim sağlık sıhhat versin inşallah ailenize minicik yavrunuza çalışır daha iyisini alırsınız inşallah ama yavrunuzun bugünleri bir daha geri gelmez hiç uzulme diyemem ama hak ettiği kadar üzül senden evladından kiymetli değil.

Senin bebek cin gibi olmaya başladı mi canim gecti mi halsizligi

Senin bebek cin gibi olmaya başladı mi canim gecti mi halsizligi
Yok ya eski modunda değil ama kusması geçti öksürükte çok az dün saydım 5 kez ☺Sanırım akillandi Gece 4 de kalktı sonra 8 gibi 8.30 ya uyudu hala uyanmadi ben uyaniricam şimdi bu saatlerde asla uyumazdı tuhafıma gidiyor .Istahi da biraz düzeldi şükür

Cnm Aptamil denerim olmadi
Humana denedim bu iyidu
Mama vermeden de sadece anen sutuylede kabizdi

Merhaba 32 günlük bebeğim var sağlık ocağının verdiği d vitaminini kullanmak istemiyorum sizin kullanıp önerebileceğiniz vitamin var mı acaba

Canım üzülme. Bizim de başımızda var benzer bir dert. Tazminat davam var benim üzerime. Duruşma mart başı aklıma geldikçe fena oluyorum, olmamaya çalışıyorum. Eşim de aynını diyor, arabayı satarız kaybedersen de yapacak bir şey yok diyor ama çok üzülüyorum. Düşünmemeye çalışıyorum ben de. Allah büyük bir kapı açar. Sağlık problemi olmasın gerisi çözülür. Ben kendimi böyle teselli ediyorum inan. Sütün için de bol su iç endişelenme. Ben de sağmıyorum artık çocuk ne isterse veriyorum bakalım yetmediği yerde mamayı arttırım ne yapalım yani elimizden gelen bu kadar. Rahatlat kendini üzülme

Dökmek zorundasın canım bildiğim kadarıyla. Tekrar ısıtılıp verilmiyor. Ben o yüzden azar azar poşetleyip azar azar çıkarıyorum.

Kızlar bugün kalça ultrasonumuz vardı, sol kemik tam oturmamış dediler bir ay sonra tekrar kontrole çağrıldık. Benzer durum yaşayan oldu mu aranızda? Bebekken bende de olmuş kalça çıkığı alçıya alınmışım aynı durumu yaşamaktan korkuyorum şuan inşallah kendi kendine düzelir
Ultrason kağıdında bu şekilde yazıyor

Eklentiler

• 20201221_142505.jpg
    67,7 KB · Görüntüleme: 36
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…