2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Bnm ki de bi degisik iciyo uyuyo uyandrmiyorm anlamadm gitti

Bugünde geçsin yarınki durumuna bak. Herşey tamamda yememesi düşündürdü beni. Yarında yemezse doktora sor bence.

bazen bebeklerde bu durum oluyor. keyfi yerindeyse sıkıntı yoktur.
Yanı gülüyor oyuncaklara bakıyor ağlama yok uyanınca da ağlamadi. Atak haftasindaymis büyüme atağı acaba büyüyor da uysallasiyir mu.

Bnm ki de bi degisik iciyo uyuyo uyandrmiyorm anlamadm gitti
Kaç günlüktü bebeğin. Sanki emmeye mecali yok gibi diri degik miskinlik var ama aglamiyorda ağrısı sızısı olsa ağlar heralde
Bugünde geçsin yarınki durumuna bak. Herşey tamamda yememesi düşündürdü beni. Yarında yemezse doktora sor bence.
Şimdi yazdım canım inş görür bu saatte. Yememesi tuhafıma gitti mamayo biberonla verirsek dakkasina bitiriyordu bugün tam tersi

Benimki akşam 6dan busaatte kadar coşuyor uyutamadim ağlıyor
Aglasalarda dert ağlamasalar da Ağlayinca da acaba derdi ne neresi ağrıyor diyorum ağlamasa da noldu bi aksilik mi var neden ağlamıyor bu diyorum Annelik gerçekten zormuş.
Banyo yapmak iyi geliyorsa yıka istersen canım ortam sıcak olsun banyo sakinlestirebilir

Ozaman daha kudurur benim sipa
Memede uyutacam bakalim
O gene sakinlestiriyor

40 çıkınca 1 kez onda da ben zorlandım önce bende istedim ama sonra zor oldu konsantre olamadım çok isteksiz oldum hemen banyo yapıp bebeğime koştum psikolojim hazır değil galiba süt hormonundan dolayı aşırı anne hissediyorum

Dun ve ondan önceki gün bizim bebek de öyleydi hic uyanamadı ayilamadı bir tek öksürük yoktu.
Hatta sut birikti uzun suredir sagmiyordum. Sagdim depoladim. Bugun kendine geldi.. ara ara oluyor galiba böyle..

Canım kaç günlük bi de me zamandan sonra etkisini gördğn damlanın ?
1ay 2 günlük üç gündür kullanıyoruz canım şuan rahat gaz cikariyir ama kaka yaparken çok zorlanmaya başladı şimdi de bilememedim damladan mi

Kızlar iyi geceler,

ya Allah beterinden saklasın her gün yeni bir şeyle sınav oluyoruz. Bir önceki gün mastitle uğraştım full, bebeğin gaz ve kabızlık problemi de sürüyor maalesef her gaz çıkarmamız ağlamalı. Şimdi de regl oldum, yoğun diye kafama taktım. Normalde takmam da, biliyorsunuz benim doğumdan 1 hafta sonra rahim sarkmam oldu bildiğiniz elime geldi sonra tampon yapıldı 3 gün pansumana gittim Allah kimseye vermesin çok sancılıydı çok. O günden sonra psikolojim bozuldu, bir hafta yattım kalkmadım, 40ım dolacak her tuvalete gittiğimde korkarak taharetleniyorum elime gelecek diye. O korku hiç gitmedi, doktor iyi bir şey olmaz diyor ama ne bileyim. Bugün de yine tuvaletten sonra temizlenirken hafif dikişlerimi kontrol edeyim dedim, rahim girişinde bir kabarıklkk hissettim. O hep orada mıydı yoksa yine bir kısmı aşağı mı indi korkuyorum artık çarşamba 40 ım dolacak kontrole gideceğim ama değil cinsellik ben daha oraya elimi süremiyorum Bu vakte kadar toparlanmamış olma ihtimali dehşete düşürüyor beni. Şimdi de orada yanma hissediyorum aman diyorum bir şey mi var yoksa. Muhtemelen ped takmaktan oldu işte ama beynim öyle çalışmıyor off

Kızlar, bebişim bir buçuk aylık, iki hafta sonra iki aylık olacak.
Bugün ilk defa bütün gün boyunca kaka yapmadı. Şimdi korkmaya başladım. Kabız olabilme durumu olabilir . İnternette okudum ne yapmam gerektiğini. Ayrıca, Doktor da gaz sancısı için BioGaia ilacını bulundurmamızı istemişti. Kullanmamızı tavsiye etmeyerek reçeteye yazmıştı. Bende damlattım şimdi uyudu.
Sizlerde bu sıkıntıyı yaşıyor musunuz?
Ya da bu durumu yaşayanlar olduysa tavsiyeleriniz nedir ?

Kızlar oğlumda biotinidaz enzim eksikliği şüphesi vardı ya sonuçlar çıkmış netten baktım. Ekte yazıyor ekte ne demek?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…