2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar oto koltuğu aldınız mı ? Söyle çok pahalı olmayan ama iş gören bir oto koltuğuna ihtiyacım olacak .. yavaş yavaş dışarı çıkmaya başlarız artık ..
Biz de ablasindan kalma Joie marka var canim. 5 yildir kullanıyoruz taş gibi. Tavsiye ederim bu markayı.

Aynisi geldi basima canim benimde gogus ucum yarikti bebe kan emiyormus sutle beraber o da midesini bulandirip kusturabilir ben gogsumu tamamen bisaltip krem surdum yaklasik 6 saat emzirmedim o gogsumu kucucuk cocuk mide kanamasi gecirmiycene gore ya gogsundeki yaradan kan emmistir ya da elini agzina sokup damagini kanatip kan yutmustur demisti

Bizde 45 günlük olduk, ama o.kismin adını anan yok evde 2 çocuk olunca sanırım bu islee daha zor olacak gibi. Bakalim ne zaman tekrar birlikteliğe cesaret edeceğiz

canım sürekli tartıp kafanı bulandırma derim. bebeğinin durumuna göre hareket et. mama vermeyeceğim diye çocuğu da huzursuz etmemeye çalış.
mustelanın stelopia serisi var hassas ve kuru ciltler için. onu kullanabilirsin. benim oğlanın yüzü ve karnında isilik tarzı şeyler var 2gündür.ondam sürdüm azalttı.
çatlak cnm onlar. zamanla beyazlayacak
3 oldm 68 tane var içinde bakalim nasi olck. 2 ayni die duydm bende hep o yuzdn 3 aldm bakalm sizdrmaz ins
3iyi canım. 2 ile 1arasında çok fark yok.

O olmazsanolmaz oto koltuğu derken normal puset tarzı mı yoksa otururken kullanabileceğiniz model mi? 6.ay gibi zaten oturduklrı için normal oto koltuğu alabilirsin. o da bütçeye göre değişiyor. bizde britax römer var kızımdan kalan onu kullanacağım. şu an joie pusetimiz var. genelde tek çıkıyorum dışarı eşim işte olunca. ön koltuğa kemerle bağlıyorum ters koyup

Bizimde bu sekilde olmustu doktora sordum sicaktan dedi cok katli giydirme ve tuylu seylerj giydirmeyin dedi ve suan gecti bizim 2 gun surdu dediklerine dikkat edince
Anlaşılan bu sorun tüm bebek lerde var benimkindede çoğa lmaya başladı

Zeytinyağı sür demişti ilk doktor ise yaramadi .Yağ ve losyonlarla cildi düzeldi kıyafetlerini kirli sepetine atmadan önce sirkeliyorum her yer deri oluyordu vücudu geçti ama kuru halen yüzü gecmisyir göz bölgesi old için bi kaç kez krem sürünce eliyle ovusturunca içine kaçırdı galiba pek sürmüyorum. Mustela bizde kırmızı noktacıklar yaptı bacağında ilk denedim hemen bıraktım

Bende bu şekil yapıyorum sagip biberona koyup buzdolabına koyuyorum 10 cc 20 cc birikiyor 3 gün bozulmuyormuş

Canım kaç günlük bi de me zamandan sonra etkisini gördğn damlanın ?

Kızlar oğluma biseyler oldu emmiyor yemiyor .Sabah uyandı hiç ağlamadı çok ilginç dedim normalde ağlayarak uyanır ve memeye saldırıyor meme verdim agzin da tuttu uzun süre bekledim emmeyince sagdigim sütü biberonla verdim zoraki içti gündüz uykusu az normalde evde temizlik vardı hicbir sese uaynmadi zorla uyandırdık fazladan 2 saat uyudu akşam da emmedi ağzına alıyor çekmiyor sondayla mama verdik çok az yedi .Halsiz gibi kucağıma alır almaz uyuyor istahi yok zorla mama verdik şimdi 50 cc anca içti hasta olabilir mi.Aglamasi yok ilk kez bugün bir kaç kez kustu bide doktor günde bir kaç kez öksürmesi normal demişti bugün fazla oksurdu ve ard arda.Atesi yok ağlamıyor husuzrsuzluk yok .Uyku hali halsiz gibi yemiyor hasta mi oldu acaba eşimle anlayamıyoruz yüzümüze gülüyor sesler çıkartıyor napayım sizce

bazen bebeklerde bu durum oluyor. keyfi yerindeyse sıkıntı yoktur.

Günde 5 damla direk kaşıkla veriyorum ben. Bence öyle ver bişeye katmadan

Aynen canım Probiyotik

Kızlar 28. Günümde adet oldum erken değil mi siZler ne zaman oldunuz
Benimde 28.gunde kanamam basladi adet oldum sandim kanama 1gun surdu sonra gene az az gelmeye basladi meger adet olmamisim adetimi 56.gunde falan oldum senjnde oyle birsey olabilir bazen kanama yogun oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…