2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Hurma da yıyorum caylar kompostolar da içiyorum süt de içiyorum tahin de yiyorum boza da içiyorum yesıl sogan kuru sogan da yogurt da yiyorum .Tahınfen kusmama az kaldı. Her gun hepsini aynı anda yapmasam da. Boza ve tahin degısıyor sadece gerçiUykum mu etkiliyor acaba diye dusunuyorum. 2 3 saat uyumak inanılmaz iyi geliyor. Uyandığımda dolmus oluyor. Dr demıstı gercı gun ortası her h gun 2 saat uyu diye. Ama hergun illaki uyumuyorum 2 saat. Aman ne bileyim sastım kaldım valla. Sagol canim
Nasipten öteye koy yok canım farkındayım. Zaten agladıgı takdirde aclık tan illaki mamayı veriyorum.. Kıyamam kuzuma. Dediğin misal ablasını da desteklemıstım. 2.ay itibariyle 4 aylık olana kadar sadece anne sütüyle cok guzel kilolar almisti. Ta ki işe başlayıp sütüm azalana kadar. Hayırlısı bakalım sagol canım
En iyi yol bıldıgın yol diyorsun Bende öyle dusunuyorum ama herseye ragmen az alması gelişim geriliği yapar mı diye korkmuyor değilim. İnsallah iyi olacak Sagol canım

Bizimkide öyle canım saç içleri doldu iyice yüzü desen o biçim ama geçmiyor çıkalı 3 gün oldu artıyor giderek.
Benimkinin bir ara iki yanagi cenesinde vardi yanaklari gecti cenede cikiyor simdi 1 veya 2 tane ama ici irin dolu ama ben takmiyorum geciyor nasilsa

Ben de ayniyim. Dün bir tek akşam yatarken 50 cc mama verdim. 3 ayı dolana kadar anne sütü denemeye çalışacağım bağırsakları iyi çalışana kadar. Mamadan mi bilmiyorum dün yine bağırsak gazından zor bir gece gecirdik. Sütüm çok değil az da degil. Şu yöntemi deneyeceğim. Bütün gün istediği zaman emzirip emzirdikten sonra sağım yapicam kendimi yorgun hissetmedigom zamanlar. Sagdiklarimi toplayıp akşam vericem ki fazla yiyip iyi uyusun. Gece uykusu benim için önemli. Yapamıyorum uykusuz. Bugün bunu deniyorum iki kez sagdim şimdiye kadar toplam 70cc yaptı. Akşama kadar 100 olur herhalde ay ya da kafayı yiyeceğim bilemedim . Dün gece bir tuhaf rüya gördüm zaten. Hastaneden cikiyorum alt katı AVM eşimi bekliyorum o sırada ben de bebek de ciplagiz kucağımda bebek yana yakıla süt arıyorum. En sonunda arkadaşıma rastliyorum da o sütünü veriyor. Yarısıni süt yarısi su dolduruyorum bardaga falan :)) Rüyalarımda böyle oldu artık

Son düzenleme:
Kızlar iyiki varsınız diyecegım wendy iyiki bu grubu olusturmussun. Her turlu derdimizi anlatıyor,basımıza gelenlerde danısıyor, gelmeyenleri de önceden basına gelen arkadaslar dan öğrenmiş oluyoruz. Psikolojik faydası yalnız da değilim! Tek ben yokum yeni kuzusu olan
Ve burada olmak, okumak çok rahatlatıyor.
Kızlar benim oglum kaka yapamayınca 2.gun Eyüp Sabri Tuncel zeytinyağlı bebek bakım kremı ile karnına, ayaklarına, bacaklarına, topuklarına kadar masaj yaptım ve kısa sure sonra kaka yaptı. Zeyrınyag içerikli olmasından diye dusundum. Sizce bunu yuzune de sürebilir miyim? Uzerinde tüm cildine uygulayabilirsiniz diyor ama yüz de geceli midir acaba? Bahsettıgınız içi minik beyaz sivilce uclu dıs kenarları kırmızı olan seyler bizde de oluyor.

2 alma 1 le aynı neredeyse 3 al 3.unde bacakları kesti bizi şimdi değiştim sleepy bıraktım artık 3 de çiş çıkardı maalesef

Sleepy 1 ile 2 arasında çok fark yok neredeyse aynı gibiler ama 2 ile 3 arasında çok fark olduğu söyleniyor 3 büyükmüş epey. Ben şuan 2 deyim 3 e gececeğim zaman molfix 3 almayı düşünüyorum.

Ben o hatayı yaptım canım 2 aldım bi sürü küçük gibi prime premoum 1 bile daha büyüktü 3den başla

4300 kilo biz 2 numara kullanıyoruz gayet memnunuz canım
3 oldm 68 tane var içinde bakalim nasi olck. 2 ayni die duydm bende hep o yuzdn 3 aldm bakalm sizdrmaz ins

Garip rüyalar canim masallah emzirdikten sonra sagdiklarin mi 70 cc etti ? Gayet iyi bence

Kızlar oto koltuğu aldınız mı ? Söyle çok pahalı olmayan ama iş gören bir oto koltuğuna ihtiyacım olacak .. yavaş yavaş dışarı çıkmaya başlarız artık ..

Bugün 40 günlük olduk canım kusmayı çok önemsemiyordum ama rengi tedirgin etti beni. Evet göğsüm yara yarık var hatta ondan mıdır dersin lansinoh kullanıyorum ama, mama da kullanmadığım için nasıl dinlendireceğim ki göğsü

Doktor bana yalnızca anne sütü ve ya hindistan cevizi yağı sür dedi. Ben ikisini de sürüyorum

Canım bence çok tartma bebişi kafan allak bullak olur yoksa ben de günde bir kere kendimi tartıgım için söylüyorum sen hem emzir hem mamasını ver azaltma mamasını çünkü onlar sık sık acıkır.

Eşinizle cinsel olarak tekrar yakınlaşmaya başladınız mı? 40i dolanlar için soruyorum. Düşünenler nasıl korunma yontemi düşünüyor? Doktor bana progesteron tablet önerdi yumurtlamayı önlüyor diye. Doğum kontrol hapı emziren anneler için onerilmiyormus. Kondom tarzı şeyler de ne olur ne olmaz çifte koruma en güzel :)) şu an başıma gelmesini en son istediğim şey bir yil izinde tekrar hamilelik. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Kızlar oto koltuğu aldınız mı ? Söyle çok pahalı olmayan ama iş gören bir oto koltuğuna ihtiyacım olacak .. yavaş yavaş dışarı çıkmaya başlarız artık ..
Oto koltuğu var bizde ama dışarı çıkarırken yataklı bebek arabası kullandık hep. Iki gündür de babası kanguruyla önüne takıyor. Üzerine battaniye ortuyoruz şapkasını takıyoruz hemen yakın yerde yarım saatlik yürüyüş yapıyoruz.

Bugün doldu kırkımız Eşim dört gözle bugünü bekliyordu ama ben tedirginim. 3 dikişim vardı iyileşmiş midir acaba Korunma olarak da kondom kullanacağız ben ikinciyi uzatmak istemiyorum ama benim de en son isteyeceğim şey bu yıl bir bebek daha :)

Garip rüyalar canim masallah emzirdikten sonra sagdiklarin mi 70 cc etti ? Gayet iyi bence
Evet canım emzirdikten sonra sagdim sabah uykumu almışken 50cc yaptı. Öğleden sonra 20cc. Ikisini bir biberona topladım :) bir kaç saate tekrar sagacagim. günün yorgunluğuyla birlikte azaliyor. Sabah daha iyi uyaninca

Converse diye bi marka var turk 700 liraya fln indirimli. Yorumlari iyi hemde donebiliyor onu almayi dusunuyorm ama dah kesin deil bi bak istrsn

Benim de pazartesi doldu 40im. Sezeryan doğumda iki yıl ara verin diye oneriliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…