2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Of benimki de emmiyor. Olan sütüm geri gidiyor resmen. Bugün 70 dakika memedeydi. Emzirmeden tarttım sonra da emzirince. 20 gr emmiş. 70 dakika ikimiz de kan ter içindeyiz sonuç 20 gr sonra
Sağıp tamamlamaya çalışıyorum ama o da işkence. Hazır sütlerden veriyordum onlar da dokunuyor galiba artık veremicem. Bakalım mamaya geçicez biz de sütüm olduğu halde sağınca gelmiyor ama biraz güzel emse süt doluyor göğsüm.

Biz similac kullanıyoruz, memnunuz canim.
Bende smilac a geçmeyi düşündüm aslında ama kararsız kaldım
Hipp combiotic kullanıyorum gazı pek yok ama bebeğimin özelliğimi bilemem:)
Bizimki de combiotic canım sütümden gaz olmasın diye de çok dikkat ediyorum o yüzden mama kaynaklı gibi geldi bana

Bende hip kullaniyordum biraktim bizdede gaz yapti ve dedigin gibi uzun sure tok tutmiyor suan aptamil kullaniyorum

120 cc cok degilmi cnm ya biz suan 90 cc gidiyoruz bemde 1 kere 120 cc verdim yedo bize de doktor uedi kadar verebilirsin dedi doyduginda agzinin kenarindan akitir dedi

Benim oğlanların 3 u de renkli gözlü doğdu masmavi
1. oğlan 3. 4. Aya doğru kahve oldu
2. Oğlan mavi yeşil arası turkuaz gibi kaldi şu an renkli gözlü
3. Oğlan 37 gün oldu masmavi gözler inşallah değişmez o da renkli gözlü olur diyorum en geç 3 4 aylik olmaya belli oluyor ne renk olduğu

İlk doğduğunda da masmavi miydi

dolaba koyma. sadece serin yer olacak

Musluk suyunu kaynatmak neyse de şişedeki içme suyu zaten sterilize diye biliyorum. Tekrar neden kaynatiyoruz kısmını anlamadım tam. Evde termosum var ben de kaynatirim gerçi ona koyarım ama eşime diyorum biz şişelenmiş sterilize içme suyunu neden kaynatiyoruz diyor Bebek bakarken deliren çiftler olarak haberlere cikicaz yakında aylardır karantinadan insan gordugumuzde yok

canım devam etme vermeye. sen ne kadar verirsen o alır. kusmuyor diyebilirsin evet kusmayabilir ama o miktar fazla olarak midesini genişletir. sindirim sorunu yaşar. verme yani şu an max 120bizim bebeklere.

Arkadaşlar bebeğin 40ini çıkarma ritüeli gibi bişey mi var annem başımın etini yiyor. Bu pazartesi kırk gün olacak. Önce ben banyo yapacakmisim sonra bebegi banyo yaptiracakmisiz, ardindan eşim bebegi benim kucağıma verecekmiş. Böylece kırkı çıkma işlemi sonuçlanacakmis. Ya yaparız tabi de her gün yeni bir icat çıkarıyor annem de

bilmiyorum canım doktor böyle tavsiye etmişti ben hep böyle yaptım sende istersen kendi doktoruna sor en doğru cevabı o verir. hatta ek gıdaya başlayınca içme suyunuda kaynatıp soğutup içir demişti 1 yaşına kadar içme suyunuda o şekilde içti. sen yinede kendinde bi araştır isterden belki bi açıklaması vardır neden kaynatıldığının.

Kizlar mrb biz bugün 1. Ayimizdayiz cok sukur asimizi vurulduk mamamizi da 60dan 90 a çıktık ama geldiğimizde beri uyuyor mamasini yiyip geri uyuyor acaba aşının yan etkisi mi mamayi arttırdık ondan mi kormali miyim sizin de boyle tüm gun uyuduğu oldu mu zor uyandirip yemek veriyorum

Sağ ol canım hiç duymamıştım Bu markayı hoşuma gitti Ben de bundan alacağım sanırım

Benimki de 40 kabuklu fındığa bir şeyler okuyacakçmış sonra onu yıkama suyuna katacakmış. Bir de tam 40. Gün olmazmış, 39 ya da 41 olmalıymış bunu yapacağı gün. Öyle bir şeyler işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…